Sathel
22.7.2010 23:14
Do kina! (Praha)
.



AKTUÁLNÍ AKCE:
16.4.2012 23:41 - Quentin
Je to tak; john carter byl awesome!
17.4.2012 11:36 - Almi
Nějak ve výčtu chybí Iron Sky, který chci fakt vidět a hodně se na něj těším. Jen netuším, kdy v Čechách - pokud vůbec - bude (?).

..nebo příjemná oddechovka Battleship? Na plátně s kýblem popcornu to může být fajn.. :)
17.4.2012 12:13 - Beltar
No nevím Almi, já viděl trailer :-(
17.4.2012 13:25 - Almi
Beltar: U čeho? U toho Battleshipu? Já jen koukal na csfd..a přišlo mi to jako fajn oddechovka (byť je děj evidentně stupidní)..
17.4.2012 13:46 - Beltar
Almi: Ano, podle traileru to vypadá, že většina filmu bude o ničem a pak 1-2 bitvy. Ale možná mě trailer mate. Každopádně si to sosnu.
17.4.2012 19:49 - sirien
Iron Sky už očividně bylo (na csfd u filmů které ještě nebyly puštěné najdeš datum premiéry - dole pod tim boxem kde sou jinak hodnocení)
17.4.2012 19:56 - Alnag
Sirien: Iron Sky šlo na nějakém festivalu, kde to vidělo těch pár recenzentů. Nemá to ale ani český distribuční název, pročež soudím, že to česky nejen nešlo, ale ani se to zatím nechystá.
18.4.2012 07:44 - Me-dea
Chystá; v červenci
18.4.2012 08:42 - Almi
Těším se, těším..
18.4.2012 14:37 - sirien
ok, upnul sem ho do záhlaví.

kdyžtak sem tam začal vepisovat předběžné zájemce... tak kdyžtak napište kterej film vás nějak zaujal že byste na něj měli chuť jít společně (aby bylo tak nějak jasné na co bude akce a co si kdyžtak spíš naplánovat osobně...)


Toho Cartera si teda stáhnu, no... jestli bude dobrej tak budu na Fuku fakt dopálenej
18.4.2012 16:54 - Gurney
sirien: Myslíš tuhle recenzi? Protože mi to přijde jako hromada keců, kde o sobě autor prozrazuje především, že je tak zdegenerovanej moderními akčňáky, že není schopen sledovat příběh ve kterým se vyskytne všehovšudy deset postav a když už nemá do čeho se opřít, začne mlít o tom, že ten film nevypadá přesně jako ilustrace ke knize (byť je ve skutečnosti prakticky identický s ilustracemi, které tak vyzdvihuje). Neříkám že tomu filmu není co vytknout, ale v tom co bych kritizoval bych se s ním nepotkal ani v jednom bodě.
18.4.2012 17:28 - Shako
Na Iron sky bych taky sel. ;-)
18.4.2012 17:31 - sirien
jo, tu. Narazil sem ale i na jiný... každopádně na to kouknu a příště budu radši sledovat červené dopísky, podle toho co řikáte sou asi poněkud směrodatnější...
18.4.2012 18:16 - Ebon Hand
teda Gurney teď jsi mě trochu zklamal.. :-)
John Carter mi přišel za ty peníze zoufale trapný, to nemluvím o tom, že scénárista patrně frčel na LSD a rozhodl se tam naplácat všechny zážitky z tripu, co měl.
18.4.2012 21:16 - Alnag
Já bych se přihlásil na Prometheus, Dark Knight Rises (ale mám tam nějakou konferenci, tak uvidíme, dle data), Hobbit. Všechno je potenciálně +1, ale záleží dle data.
20.4.2012 00:55 - Gurney
Ebon: Holt se mi asi ztripovaný filmy líbí :)
21.4.2012 12:39 - Nerhinn
Jo, bavili jsme se o tom na hře, tak svůj názor hodím i sem.

Hysteria (Vrtěti ženou... blecht)
Film má dvě linie. Cesta hlavního hrdiny k vynálezu vibrátoru (ta vtipná? Asi?) a Maggie a pokus o jakousi sociální sondu (asi?). První není vtipná (notně tomu napomáhá neskutečně otravná hudba, na mě působila jako by se snažila působit roztomile. Stará žena, její pohlavní orgány, mladý muž, jeho ruka = roztomilé. Asi mi něco uniká). Druhá je nechtěně vtipná, ve všech momentech, které se nedají označit jako "wtf?". Těch je dost. Hlavně ke konci. Celkově si říkám, že mi možná něco uniká, můj vkus se tragicky rozchází s laděním tohohle filmu, něco takového... ale ať dělám, co dělám, přijde mi to celé takové odfláknuté, povrchní a otravné. Ani mě nenapadá, komu a k jaké příležitosti bych tenhle film doporučila. Radši hrajte hodinu a půl miny.
5.5.2012 17:10 - sirien
Hej, mám takové tušení, že jsme trochu prošvihli jeden termín...

...takže: kdo ještě nebyl na Avengers a má chuť jít? (případně kdo už byl a má chuť jít znovu?)

Pokud budu (budu) naprosto ignorovat dabingem znehodnocené verse, tak se nabízí například:
středa, Slovanský dům, 19:50, 2D (míst tam je zatím dost)
Středa, Flóra/IMAX, 16:40/22:00, 3D (míst tam je také zatím dost, cena cca +50 CZK orpoti 2D)

Prosím dejte vědět co nejdřív kdo by šel a případně preferenci verse a času
(pokud byste chtěli na 3D, ale 22 je moc pozdě a 16 moc brzo, tak se dá jít ve stejných časech i v úterý, ale to bysme se museli dohodnout hodně rychle - je to za rohem a navíc tam trochu ubývá míst)


Osobně bych u Avengers preferoval ve 3D (jsou na to suprové reference)
Aktuální hodnocení: CSFD: 91% (20. nejlepší film), IMDb: 88%
5.5.2012 17:16 - Dukolm
Středa to zní dobře jen můžu až po 19hod
5.5.2012 23:22 - Sparkle
šla bych na Avengers, ale pouze 2D. Ve středu můžu.

edit: nakonec bohužel ve středu nemůžu :(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069410085678101 secREMOTE_IP: 18.217.108.11