Sathel
22.7.2010 23:14
Do kina! (Praha)
.



AKTUÁLNÍ AKCE:
10.8.2012 14:12 - OpravdovyTraktorista
Jdete na neco?
10.8.2012 14:32 - sirien
já teď ne... asi navštívim Total recall, ale teda že bych od toho něco očekával...
11.8.2012 03:37 - sirien
MWAHAHAHAHA (FFFilm recenze)

Tak na Total recall asi jebu.

FFFilm: 40%
CSFD: 63%
IMDb: 62%

csfd a imdb mají obvykle po startu filmu v kinech nastřelené výsledky a když si vezmu co (lehce) vyspoiloval FF o zápletce, ději atp. a co vidím v komentech na csfd a imdb... tak to předčilo snad i má nejhorší očekávání.
11.8.2012 05:20 - Vojtěch
A to jsem myslel, že původní Total Recall byla hovadina...
11.8.2012 11:49 - Traktor
A co takovy Borune Legacy. Prej to neni spatny, pokud se ti libiliy predchozi dily.
11.8.2012 13:53 - sirien
To je věc na které se odmítám ukázat - že to bude generální shit bylo jasný od prvního okamžiku.

csfd 68% (Identity 86, Supremacy 86, Ultimatum 88 - všechny tři na žebříčcích nejlepších i nejoblíbenějších filmů)
FFFilm 60%

Na G+ diskusi u FFFilmu sem to shrnul asi takhle:
Píše:
chjo. Na Bournovi bylo krásný, že to celé dávalo tak nějak smysl. Uvěřitelnej týpek, uvěřitelnej výcvik, uvěřitelná tajná služba, uvěřitelné akce...
...a teď do toho nějakej blb přidá supermutanty s cíleně změněnou DNA. O tom že tam prostě musí být superagent lepší než Bourne a všechny scény v traileru mi přišly jako remake nějakých původních, jen udělané tak, aby ty předchozí trumfly, ani nemluvě.

Vzhledem k tomu jak mám rád tu trilogii (která porušuje základní pravidla a má rostoucí kvalitu) jsem se zařek, že na tenhle shit nepudu ani kdyby za to kino platilo mě. 
11.8.2012 16:08 - Meldin
Bourn bez Damona uz nebude ono. Bylo by to jako jít na úplne jiny film…
11.8.2012 16:14 - Panda
Trailer na Bournea jsem považovala za prequel k Avengerům :)

Jinak by mohla být dobrá třeba Rebelka...
11.8.2012 16:21 - sirien
jj, to sem si taky řikal že by možná ušlo. I když teda ten překlad názvu... no nic.

I když teda koukám, že Disney si tímhle filmem na csfd moc fanoušků taky nezískal... :/
12.8.2012 20:29 - Traktor
A tys na tom byl, nebo recenzujes film kterej jsi nevidel?

I originalni Bourne byl v zasade mixem Jamese Bonda (tvorba supervojaku, konspirace az na smesne urovni) a "drsnych" spy filmu, a je tenhle dil se tomu nijak nevymyka.

(ale pokud si ty myslis ze je shit, mohl by to byt super film. jeste aby prisel jerson ze je to nerealisticky)
14.8.2012 14:14 - sirien
Nebyl a nebudu. Bohatě mi stačí shitovost traileru a informace dostupné v libovolné recenzi. A Jerse netřeba, realističnost klidně zmíním sám - na původním Bourneovi bylo krásné, že ve třech filmech byla jediná nerealistická scéna (padání schodištěm v prvním filmu), autoři čtyřky to očividně nepochopili.

Ale tak víšco, já Ti to nijak nevnucuju, pokud Tě baví dávat prachy za film co dělá obhroublé gesto všem hlavním devizám předchozí trilogie, tak di a bav se.
22.11.2012 11:52 - Nachtrose
U Hobbita trvate na tom datumu 13.12.?
22.11.2012 12:10 - noir
Co se týká Hobita, tak v IMAXu mají mít jednu verzi 3D a s titulkama - ale mluvčí mi říkal, že už teď ví, že bude alespoň zpočátku dost beznadějně vyprodaná...
22.11.2012 12:13 - Nachtrose
Pokud bych chtel ( a ze to vazne zvazuju ) prijet a jit do kina s vama, tak by mi osobne nejlip vyhovoval nektery patek/sobota.
23.11.2012 02:36 - sirien
Data u očekávaných filmů jsou datem premiéry, nikoliv datem plánované návštěvy.


Bohužel, tohoto podniku se nejspíše nezúčastním, protože kamarádovi se podařilo stihnout zarezervovat půlnoční premiéru a byl tak hodný, že rovnou booknul i dva lístky pro mě.

Leda, že by někdo chtěl jít ještě na 3Dčko - když se mi bude líbit 2D, tak bych možná i šel výjimečně v tomto případě znovu na 3D.
24.11.2012 14:15 - Sathel
Už teď je možnost rezervovat lístky na Hobita v Imaxu a nejsou ještě vyprodané. Navrhuji sobotu 15.12. 16:40 na 3D s titulkama a pak hospoda naproti. Co vy na to? kdo chce lístek?
24.11.2012 14:26 - Sathel
Akorát tedy nejlepší místa už jsou rezervovaná.
http://www.imaxpraha.cz/program.html
24.11.2012 16:10 - sirien
By tam ty místa taky bejt už nemusely, takže sem vzal 10 míst ve 3. a 4 řadě +- uprostřed. Prosím dejte vědět včas kolik nás půjde, ať to kdyžtak stihnu odrezervovat (nesnášim když má někdo dlouhodobě rezervaci an 50 míst a pak jich tam přijde sotva pět, tak nechci sám dělat totéž víc než je nutný)
24.11.2012 20:25 - Nachtrose
Predbezne muzes pocitat se mnou ( nejlip, kdyz bude nekdo ochotnej me i ubytovat na noc 0:) ) definitivne zkusim dat vedet v prubehu pristiho tydne.
24.11.2012 22:57 - Shako
Predbezne to zni jako dobry plan, tak se hlasim. Definitivne potvrdim tak za tyden.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072190046310425 secREMOTE_IP: 3.128.198.21