Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
24.7.2013 21:24 - Vojtěch
Herdek, to už je další edice Dark Heresy!?! A my ještě nedali open game té první...
24.7.2013 22:25 - Sparkle
Vojtěch píše:
Herdek, to už je další edice Dark Heresy!?! A my ještě nedali open game té první...


Už se to blíží, můžu s tebou počítat na toho desátého?
25.7.2013 05:33 - Vojtěch
Pokusím se dorazit.
25.7.2013 10:16 - Sparkle
Super, pak už zbývá jen jedno volné místo.
1.8.2013 15:52 - Sparkle
Na DnD Day bylo založeno samostatné vlákno: http://www.d20.cz/diskuze/51433.html

Kapacita je veliká, nicméně i tak se prosím zaregistrujte, buď do příslušného vlákna zde na d20 nebo mně na email martina.magdova@mephit.cz
2.8.2013 17:30 - Sparkle
Pár aktualit:

Kvůli indispozici GMa se příští sobotu nebude konat Dark Heresy RPG, místo toho budeme hrát 13th Age pod vedením Vojtěcha. Datum a čas se nemění - sobota 10. srpen 2013 od 13:00. Hlašte se, kdo si chcete zahrát, jsou tam tři volná místa.
http://mephit.cz/cs/prodejna-a-klub/program-klubu/detailprogramu/2969/-/rpg-hrani-13th-age

Numenera je v předobjednávkách a Monte Cook vyhlásil akci, jak získat k nákupu příručky PDF. Přesný postup najdete zde: http://www.numenera.com/numenera-pre-orders/
V zásadě: předobjednáte si Numeneru fyzicky na krámě a rovnou zaplatíte, necháte si vystavit účtenku, tu ofotíte či naskenujete a pošlete Monte Cookovi a on vám pošle pdf. Akce trvá pouze do 7. 8., pdf byste měli dostat hned, knížka bude cca koncem srpna. Akci se získáním pdf zajišťuje třetí strana (Monte Cook), Mephit nemůže zaručit, že pdf bude posláno, reklamovat nutno přímo u Monte Cooka. Monte Cook publishing není zapojeno do Bits and Mortar.
http://mephit.cz/cs/predobjednavky/product/12120-numenera-corebook
http://mephit.cz/cs/predobjednavky/product/12121-numenera-players-guide
5.8.2013 17:04 - sirien
Můj život se teď nachází v totálním chaosu a já naprosto netuším co budu dělat další týden, natož o víkendu, takže kdo si chce zahrát moje hry musí překonat úvodní skill challenge improvizace a postřehu :D

Tento víkend FATE Sabotovaná mise. Dvě místa rezervována pro Blaine a jeho kamaráda, má čas se o ně přihlásit do středy.
Je vhodné aby hrálo 5 lidí.
Postavy jsou připravené s prostorem k dopracování dle vlastní chuti.

Základní nastavení je skupina proti vesmíru, po dohodě všech lze hrát Galactica mód se zrádci přímo v týmu (musí mít zájem všichni a musím mít důvěruv hráče, pokud tam bude víc lidi které neznám tak možnost Galactica módu odpadá)

Sparkle určí den (sobota/neděle) mě to je asi relativně jedno,sobota by byla možná příznivější.

zachovávám si právo hru stornovat do čtvrtka včetně bez omluvy, ale nejspíš se to nestane
5.8.2013 17:12 - Shako
Sirien: Nápad dobrý, termín špatný - nedorazím.
5.8.2013 17:24 - sirien
Failnul jsi první skill challenge. Nezoufej, budou další, možná i o Mage ;)
5.8.2013 17:50 - Shako
sirien píše:
Nezoufej, budou další,

A co Esoterrorists?
5.8.2013 19:18 - Sparkle
Na tuto sobotu už jsme domluvili hraní 13th Age, takže jestli by bylo možné dát ten Fate v neděli, tak bych si taky zahrála. Pokud jde o volný stůl, ten bude v Mephitu oba dny.
7.8.2013 11:49 - Blaine
Sirien: na jak dlouho hru vidis? V kolik by se zacinalo? A dale - vic se mi samozrejme libi sobota, musime se tam z Jihlavy dopravit a pokud budeme prespavat, tak bychom chteli v nedeli odjet zpatky. Uz jen kvuli tomu, ze ja musim do prace a kamos potrebuje zpatky do Vyskova na skolu/praci/armadu.
7.8.2013 12:50 - Sparkle
Ze soboty na neděli by šlo přespat u mě, bydlím 3 ulice od mephitu a bude volno, rodina je pryč.
7.8.2013 14:41 - Blaine
Sparkle: Diky za nabidku, mozna vyuzijeme. Zatim mam asi prespani v byte u bratra, ktery je tam na studiich, pokud bude mit volno. Ted musim zavolat jemu a zjistit, jak to teda ma.
8.8.2013 02:27 - sirien
Kdy že to teda chcete hrát, v sobotu nebo v neděli? (já jen že bych si ten víkend taky trochu doplánoval)

jinak scénář je původně napsaný na cca 4 hodinovou hru, ale to je prostě GC formát, osobně bych radši preferoval dát to tak na 5 nebo 6 hodin. Nemám moc kladný vztah k ránům, takže ideální by asi bylo hrát někdy odpoledne - řekněme od jedné nebo od dvou? Nicméně kdyby se hrálo v neděli a potřebovali jste jet domů tak to klidně můžeme hodit třeba od jedenácti - si dám ráno trochu silnější kafe :)


Shako: Technicky můžou být i Esoterrorists. Uvidíme jak bude co dál...
8.8.2013 09:09 - Shako
Sirien: Ok, tak jsem ve strehu a zarijove vikendy mam relativne volne. :)

Kdyby byla Sabotovane mise tudle nedeli odpoledne, tak je sance, ze bych se objevil.
8.8.2013 09:22 - Sparkle
A co kdybychom Blaina a kámoše ubytovali ze soboty na neděli a až se v neděli vyhrabem z postele, tak by se začlo rovnou hrát (třeba od tý jedenáctý)? To by měli stihnout odjezd domů v pohodě...
8.8.2013 13:29 - Blaine
Sparkle: Bohuzel to nejde, v nedeli v poledne musi byt auto, kterym pojedeme zpatky v Jihlave, bratr ho pouziva na cestu nekam na nejaky festak v zahranici. Takze sobota je pro me jedina moznost. Prespani mam poresene, prave u bratra v byte na Andelu, kdyby se hrani protahlo nebo bychom nekam sli na pivko nebo tak. Pro nas je tedy jedina moznost ta sobota. Sorry. Doufam, ze se to podari, protoze jsem FATE pod nekym zkusenym jeste nehral.
8.8.2013 14:05 - sirien
No já bych jen rád poznamenal že ten scénář je opravdu napsaný pro 5 hráčů, takže by je bylo docela dobré i sehnat :)

Podle toho co píše Blaine teda počítám se sobotou kdybyste to měnili dejte mi Prosím vědět přímo (sms nebo telefon,mail, im...)
8.8.2013 14:38 - Sparkle
Já to hodím do programu a zkusím narychlo zpropagovat, ale nezaručuju že se někdo ozve, když na 13th Age jsme 3 plus GM a ta dvě hraní pojedou simultánně.

Od kolika to chcete dát?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074949979782104 secREMOTE_IP: 18.217.116.183