Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
24.3.2014 21:33 - Vojtěch
Na vyšších lvlech (jako při první příležitosti myšleno) si jde vzít focus na zbraň, tedy +2 k útoku rázem, můžeš si přidat aimem. To už je +6 bonus, což je průměrný přídavek dvou k6 hodů... myslím, že to není málo. Vzhledem k tomu, že průměrný hod na 3d6 je 10,5 a average difficulty test máš TN 11, defense většiny potvor s tuhou kůží je 12-13 a těch drsných 15, tak je to celkem pohodových 50 % na úspěch i pro postavy s 1 ve vlastnosti na test a zvladatelné pro takové postavy i v boji myslím.
25.3.2014 14:27 - Sparkle
Numenéra
neděle, 6. duben 2014, 13:00

Numenéra je nová hra na hrdiny od Monte Cooka, jednoho z autorů posledních edic Dungeons and Dragons. Odehrává se ve velmi vzdálené budoucnosti, kdy na světě nacházíme zbytky dávných civilizací - nanotechnologie, zvláštní bytosti vyvinuté bioinženýrstvím, zázračné vynálezy, magické předměty...

I vy si přijďte si vyzkoušet Numenéru. Nepotřebujete si přinést ani studovat vůbec nic, hru vysvětlíme na místě.

Počet míst v družince je omezený, prosím rezervujte si místo emailem na martina.magdova@mephit.cz

Počítám se Smaugem jako GMem, Shako a Vojtěch budou hrát, já možná taky. Takže volná místa jsou.
25.3.2014 14:39 - Shako
Pocitam s tim. :)
25.3.2014 19:39 - Vojtěch
Jo!
26.3.2014 00:37 - Smaug
Počítám s tím :-)
30.3.2014 23:34 - Smaug
Uvažoval jsem o tvorbě postav - není nijak zásadně složitá, ale pokud by se sešlo více hráčů, mohlo by to nějakou hodinku nebo víc zabrat. Jak možná víte, je v numeneře základní koncept stavby postav ve stylu: přídavné jméno (descriptor; převládající vnější dojem) + podstatné jméno (character type; "povolání") + sloveso (focus; v čem postava vyniká, nejdůležitější odlišující znak).

Pro usnadnění jsem zatím připravil:
strong glaive who fuses flesh and steel (silný válečník - kyborg)
graceful glaive who fights with panache (elegantní stylově bojující válečník)
stealthy jack who exists partially out of phase (nenápadný zloděj procházející zdmi)
charming nano who commands mental powers (okouzlující nano - čaroděj telepat)
+ asi ještě udělám jednoho nana

Pokud má někdo vlastní nápad na postavu, napište a není problém se domluvit :-)
30.3.2014 23:42 - Shako
Smaug píše:
stealthy jack who exists partially out of phase (nenápadný zloděj procházející zdmi)


Tohodle bych si vzal... :)
30.3.2014 23:43 - Smaug
ok :-)
31.3.2014 06:13 - Vojtěch
Já bych zkusil i něco, co se tak úplně očividně nekombinuje v dokonalé synergii, jako třeba

Swift Glaive who Crafts Illusions nebo Rugged Jack who Bears a Halo of Fire.
31.3.2014 08:10 - Smaug
Určitě, v družince mám mystical/mechanical glaive who talkes with machines a funguje docela dobře, i když nejčastěji řeší věci ranou kladivem (holt ne všechno co potkáš jsou stroje):-) Mám některého z těch výše uvedených připravit nebo to uděláš sám, jestli máš pravidla?
31.3.2014 08:26 - Sparkle
Já bych si asi vzala nějakýho čaroděje. Pravidla neznám a nestihnu si je do toho hraní nastudovat.
31.3.2014 21:10 - Vojtěch
Pravidla mám, ale uvidím, jestli se mi to povede stihnout :-)
2.4.2014 18:22 - Sparkle
Ještě dvě volná místa na Numenéru. Kdyby nás bylo málo, můj muž si zahraje taky.
2.4.2014 21:43 - Shako
Moje ucast je ohrozena. :(
3.4.2014 08:20 - Smaug
To je smůla, snad to dopadne :-( Já s tím ale každopádně počítám, odehrát to můžeme i se 2-3 hráči. Prý se možná přidá mackan.
3.4.2014 10:38 - Sparkle
Mně se nahlásil emailem ještě jeden člověk, takže i bez Shaka bychom byli Vojtěch + já + můj muž + člověk z emailu.
5.4.2014 11:44 - Shako
Svoji ucast na zitra vzdavam. Moje jedina funkcni postava je ill Shako who play from home. Tak snad priste.
5.4.2014 17:48 - Sparkle
:( tak se hlavně uzdrav.

objevili se další zájemci takže snad i tak bude dost hráčů, stavím se minimálně pozdravit, pokud bych nehrála.
7.4.2014 14:24 - Sparkle
Byl by zájem o opengaming Dungeon Crawl Classics příští nedělí? Je to prodloužený velikonoční víkend, tak se radši ptám dopředu.
10.4.2014 19:53 - Sparkle
Celodenní hardcore hra Trail of Cthulhu - řekněme od otvíračky (10:00) s pauzou na oběd? případně by se to dalo hrát u nás doma, abych to líp mohla zkombinovat s miminem. Shako, co říkáš na neděli 4. 5. ?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.045306921005249 secREMOTE_IP: 3.145.65.134