Babau14
16.12.2008 16:39
10.2.2009 22:55 - Fibriso
Magus: takovýto výlev je projevem 13 letého fakana. pokud se ti Starwarsy nelíbí, tak sem nelez.
Na podobné výlevy nejsme tady zvědaví, sic bude tvoje IP uškrcena Darth Babauem.
11.2.2009 08:53 - Hunter
Tak co, srdnata posadko Safirove Lady, kam poletime priste? Nenechame si uz konecne udelat to jine ID ? :-) Penize mame, mista kde to sfouknout taky, takze nez opustime Bibova dobreho kamarada, tedy Emin kontakt, tak by nam s tim mohli pomoci :-)
At uz to porad neresime :-) Coz nas ale privadi na myslenku, jak se budeme jmenovat podruhe? :-) Nejake napady?
Osobne bych si nechal udelat rovnou tri dalsi ID, at si pak muzeme vybrat :-) A s nimi i styl chovani - jeden pro "pocestne" obchodniceni, dalsi pro "pocestne" pasovani a treti jako zachrane, pro "pruzkumniky" :-) Lady pak mame na to, kdyz delame bordel a a chceme vydesit Imperialy v asteroidovem poli :-)
11.2.2009 18:06 - Bleška
Koukám, že náš "Darth Babau" už konečně dodal další části deníku, bohužel se dost pokazilo formátování...

ID: Už bysme měli něco vymyslet... Co třeba loď Miroslav? Květoslav? Modrý kanárek? Havaj? Relax? Sithobijec? :-) Jenom návrhy :-)
11.2.2009 18:20 - Fibriso
aluminium lady...
11.2.2009 18:51 - Bleška
Aluminium lady by šla (žádný falcon!). :-D
12.2.2009 01:08 - Element_Lead
Omlouvam se ze se vam do toho vkladam ale tohle se fakt povedlo:

„Odejděte. Nemáte zde co dělat.“
„Dáme ti všechna naše CD s hudbou,“ snaží se ho uplatit Bib.
„Přijímám,“ zaměří svůj nicneříkající pohled na kapitána. Ten na postavu vykulí oči:
„Opravdu?“
„Ne.“

:D

Jinak to mate moc hezky cetl jsem to jednim dechem.
12.2.2009 01:11 - Fibriso
Yashamaru: jakékoli komentáře ohledně SW a zdejší kampaňe jsou vítány, jediné co není vítáno jsou výlevy typu Magus

jojo, je to moc dobra kampan :)
12.2.2009 10:46 - Bleška
Yashamaru: jsem ráda, že se ti deník líbí :-)

Je to opravdu dobrá kampaň, protože ji hrají úžasní hráči ;-)
12.2.2009 11:46 - Hunter
Yashamaru - neomlouvej se :-)

Nekde okolo v prispevcich se potuluje i roztrouseny denik Jediho, tak si ho taky muzes precist, pokud jsi to uz neudelal... Pokud nechces proklikavat hromadu hlasek, posli mi mail a dostanes to ve wordu cele :-)

Aneb, jak sem nejak hodit odkaz, nebo ten denicek samotny, aby byl dostupny? Tusi nekdo? :-)

Bleska - oooooo! :-) Dekuji ti, ooo uzasna ;-)

Navrh na jmeno lodi - aluminium Em :-D A velke hlinikove M bychom navarili na prid :-D
12.2.2009 14:14 - Lokken
Off Topic:
Hunter: Aneb jak praví Cimmermanův epitaf "...Budoucnost patří Aluminiu!..."
12.2.2009 16:55 - Bleška
Já nejsem hliníková :-D. Jinak dík za poctu ;-), ale takhle bysme tam mohli být navaření všichni :-).

To s tím deníkem - určitě to nějak jde. Když si dáte vytvořit příspěvek nebo tak něco a najedete do nápovědy, najdete tam info o tom, jak co tvořit. Myslím, že tam bylo i něco ohledně tohoto.
13.2.2009 10:54 - Hunter
Tak toho jsem si nejak nevsiml... Rad bych to udelal, jako to ma treba Alnag u sve skupiny - ze to ma na vicero strankach... Tak bychom mohli ty nase nacpat do dalsich stranek a na hlavni by bylo tohle zesumarizovani :-)
16.2.2009 10:27 - Hunter
Dalsi dve casti deniku Jediho :-)

O jednoho méně
V Galaxii nastavá doba Temna. Impérium se roztahuje všude, ale na jedné zapadlé planetě se podařilo Temnou stranu porazit. Vracíme se zpátky, částečně oklikou k velkému Sithskému křižníku. Pozemní výsadek poškodí zbraně křižníku, takže můžeme s lodí opět přistát poblíž křižníku. Dovnitř se vydáváme s jasným cílem. Díky práci Tessy máme alespoň nějakou mapku křižníku a tak není problém se dostat dovnitř nepozorovaně. Ocitáme se u strojovny a generátoru, který Bib s Tessou upraví tak, aby ho mohli dálkově vypnout. Stáhnou se i plánky zbylé části lodi a tak můžeme připravit taktický plán. Poupravím několik drobností, připomenu fakt, aby se všichni drželi alespoň pět metrů od sebe a shromáždíme se u vstupu do místnosti. Em dostává za úkol vyřešit a sebrat holokron, my ostatní mezitím musíme zaměstnat Sitha. Akce je připravená, adrenalin proudí a Síla je kvůli poli Temné strany Síly sdílná pouze tak, že jak tam vtrhneme, bude to životu nebezpečné. Dveře se se zasyčením odsunou stranou a já se parakotouly vrhám do místnosti. Rozlehlá místnost nemá žádnou dekoraci, jen uprostřed na podstavci pod silovým polem leží holokron. U něj stojí náš známý protivník a k němu ještě duch! Průhledná bytost, ze které vyzařuje aureola Temné strany Síly! Zaskočí mne to natolik, že zatuhnu na místě. Co s ním? Ten nás všechny dokáže zastavit kdy bude chtít. Přemýšlím, jestli mám odvolat útok a nařídit ústup. Situaci ale vyřeší ostatní, vpadnou za mnou do místnosti, rozmístí se a už v běhu začínají střílet. Sith neváhá a dvě rudé čepele proříznou vzduch. Dalo by se říct, že už klasicky ho začnu škrtit. Blastrové výboje protínají vzduch jako rozzuřené vosy a žahavě bodají do stěn okolo Sitha. Jak se palba přibližuje, vytrhne se mi ze sevření a začne je odrážet zpátky. Vyrazím k němu, snad ho zaměstnám natolik, že bude moci Em dokončit úkol. Bitva, která následuje je o hodně lehčí, protože ten duch Sitha se ho neúčastní. Netuším proč, ale dobře pro nás. Nejspíš nemůže tolik zasahovat do reálného světa a proto zmizí, musím se na to zeptat mistra. Se Sithem si vyměňujeme tvrdé rány. Snažím se ho na sebe upoutat a neumožnit mu žádný útok na ostatní. Přesto si najde okamžik a Silou jimi praští o zeď. Bib se omráčeně sesouvá na zem, ostatní na tom nevypadají také moc dobře. Postupně se však zvedají a i když si Sith přivolá odkudsi modré ještěrky, sbírající se hrdinové je roztřílí na kousky. Se Sithem jsme si už způsobili několik povrchových zranění, když vidím, jak podklesne pod mířenou palbou spolubojovníků. Rána z otočky je příliš silná a i když jsem to nechtěl, projde příliš silně obranou umdlévajícího Sitha a čepel zajede hluboko do jeho těla. Je po boji. Jeho překvapený výraz a snad i zloba nad osudem se mu zračí ve tváři, když se skládá k zemi.

Mistr a holokron
Dáváme se dohromady po těžkém boji. Dopadl jsem výrazně lépe, nežli ostatní a tak se snažím jim pomoci, jak se dá. Nikdo však není smrtelně zraněn a tak se vracíme k úkolu. Strach z návratu toho ducha mne pohání. Prohledáme okolí, prozkoumáme databanky a když zjistíme, jak vypnout silové pole, hodláme se zmocnit holokronu. Sice po vypnutí generátoru jede na nějakou nezávislou baterku, ale několik soustředěných ran světelným mečem ho oslabí a nakonec kompletně zruší. Přemýšlím, že bych ho zničil, ale Síla mne varuje, že by to byl špatný nápad a hlavně nebezpečný ostatním. Marně přemýšlím, co s ním udělat, když se akorát s posledním zapraskáním silového pole objeví duch Sitha. Začneme se chvílí dohadovat, ale nikam to nevede, nemám mu co říct a na mé návrhy, aby se stal jedním se Silou a spočinul v pokoji reaguje opovržlivě. Jěště svírám meč po boji s Temným Sithem a Síla mnou víří. Odhaduji, zda bych na ducha měl, ale obávám se, že zatím se budu muset pokusit jen pomocí Síly zabavit temný holokron. Jen co se chystám ho Silou shodit z podstavce, duch přistoupí až k němu a mávne rukou. Holokron okamžitě mizí pod podlahu. Zespod lodi se začíná ozývat dunění motorů. Do stropu místnosti a následně do pancíře křižníku udeří silný laserový paprsek. K tomu enormě silnému proudu energie se radši nepřibližujeme, takže jen zpovzdálí sledujeme, jak se za paprskem prudce vynoří hnán silnými motory holokron v jakési kapsli a zamíří na oběžnou dráhu. Letíme do Lady, abychom ho mohli pronásledovat, ale když se dostaneme až na orbitu, není po něm ani stopy! Vracíme se zpátky ke křižníku. Posádka chce rabovat a já musím očistit místo od Temné strany Síly. Soustředím se dobrou hodinu a pak s vypětím všech sil a s přispěním Síly procitnu z hluboké meditace. Místo je již čisté! Podařilo se! Mám velkou radost. A i důvěru ve své schopnosti a moc Síly. Cítím, jak mnou proplouvá Světlá strana Síly, uzdravuje, pomáhá a vlévá energii do unaveného těla. S novou silou vstávám a jsem připraven čelit všem nebezpečím, které pro nás Temná strana, nebo Impérium přichystalo. Ostatní naložili poté i s mou pomocí jedno z děl z křižníku. Prý se budeme vracet i pro ten zbytek. Tessa trvá na své stíhačce a tak ji alespoň trochu více zakryjeme a "zaparkujeme", takže není již tak nápadná. Ze záznamů na křižníku zjistíme, kam původně letěl. Budeme se tam muset podívat, kdo ví, co se tam skrývá. Duch mistra Sitha, který nejspíš trénoval již zesnulého, má na svém listu dalších šest učedníků. Většina dost stará na to, aby mohla nyní vycvičit další Sithy. A to již není žádný Řád Jedi, který by se jim postavil! Odhodlávám se zastavit Temnou stranu a pomoci těm, co zbloudili, pokud si pomoci nechají. Vesmír si nezaslouží další Sithskou nadvládu!
18.2.2009 15:55 - Babau14
Tak lidičky v neděli od 13:30 SW a ai vojta od rána budem dělat jeho přípravu na DaD ale to se s ním domluvím
18.2.2009 16:48 - Hunter
Bezva, budu tam :-)
18.2.2009 18:58 - Fibriso
Bezva, budu tam :-)
18.2.2009 19:18 - Bleška
OK :-)
18.2.2009 19:27 - Bleška
Nicméně, nějak jsme přestali řešit to ID. Padlo několik (jeden pořádný :-)) návrhů a pak už nic.
Souhlasila bych s návrhem Fibrisa, ale už žádné další Aluminium :-D. Myslím, že jedno takové ID stačí :-).

Tedy tímto vyzývám posádku Saphir Lady, aby posbírala a sehnala tu trochu mozkových buněk co má (náš "klíček" samozřejmě nemusí, ten ať si propojí ty správné obvody :-D) a zkusí něco vymyslet (včetně mě ;-) ).
18.2.2009 23:40 - Fibriso
ShortSword, Blackrock Spire, Wind scar, či exotické Tessaiga nebo Eclair (blesk(a) po francouzky)
na výběr je mnoho.
a teď mě tak napadá, mohl bych si konečně udělat ten level....
19.2.2009 09:34 - Hunter
Me se Shortsword libi, jsem proooo! :-)
Pro l´Eclair jsem taky (vyslovuj leklér)

Jinak bych sel i do neceho udernejsiho, jako treba Bibovo zoufalstvi, nebo tak nejak :-D

Enterprise mi asi nedovolite, co? :-D

Dalsi podle anglickych valecnych lodi - Valiant, Resolution, Revenge, Independence, Majestic, Centaur, Avenger

Jde spis o prichut jmena, jsem treba pro "Merciful Avenger" - milosrdny mstitel :-) Vsimate si? Dve M! :-D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07791805267334 secREMOTE_IP: 3.12.150.250