Babau14
16.12.2008 16:39
4.5.2009 08:47 - Fibriso
takže seznam zabavených věcí na Leaky Tub:
2 raketomety, 3x zásobníky raket (1 zásobník - 4 rakety), 1,5 At-Rt, 20 frag granátů, 15 blasterových pušek, 15 droidních blater pušek, 1 Blaterová pistole, 1 Dalekohled (zabaven Thorinem), 1 senzor pack (Zabaveno Tessou), Huge Laser canon (5d10), 1 E-web repeating blaster (taktéž ztopeno Tessou), 4 nepoškozené kloní brnění, 3 rozbité kloní brnění, cca 23 droidů různých typů (2 nepoškozené B1)
4.5.2009 10:51 - Hunter
Huh, navrhuju misto Leaky Tub pouzit jmeno vychazejici z napadu, ale znejici trosku "lepe"? :-)
Colander, pripadne a to spis, Strainer, preklad si najdete :-)

Ad loot, tak toho mame nejak hodne :-) Asi jenom zminim, ze ten Laser cannon jsme nacpali uz do lodi. Nebo pocitas s jinym?
Uz vymyslite, kde to prodame? :-) Btw, ma tahle lod vubec nejake paseracke skryse? Ze mame hromadu kontrabandu :-) Ehm, tedy my samotni jsme docela kontraband, ale co :-)

A jeste mala oda pro Biba:
Bibe muj statecny, zivot jsi mi zachranil,
misto abys s lodi planetu rychle opustil.
Kdyz me Sith Silou sviral, nevahal jsi ani chvilicku,
za knipl blastr dela zasedl, udelal z nej kasicku.
4.5.2009 12:50 - Bleška
Takovejch věcí! Takovejch věcí! "M" tečou sliny :). A dvěma proudy :D.

Mimochodem, jak to pak po mém odchodu dopadlo?
4.5.2009 13:42 - Fibriso
Ještě me napadla (dle neustálého table talku) Hvězdná Vrána (Star crow)

Dle předpokladů - po odklonování tábora družinka pobrala vše, co nebylo přišroubované (vyjma stanů)
Pak nalíčila past v podobě falšované zprávy (Tessa je dobrej padělatel) že v na souřadnicích X Y našli větší vesnici Wookiů (odsud si začasl Fibriso plést Wookie a Evoky) se pokusila vylákat onoho force usera do pasti. Jenže to se ukázalo jako příliš velké sousto i pro Rancora, protože přišel s partou 4 ACR trooperů a 2 At-Pt, takže to skupinka odpískala a raději se zdekovala do skrytého údolí na opravu lodi (4 dny)

To se ovšem tak úplně nepovedlo, protože když byl Thorin na hlídce, přepadl ho onen Force user, jež se ukázal jako Sith. Následovala krátká bitva, v níž sith disarmoval wookieho (doslova), co tam byl s Thorinem na hlídce a thorin se dal na svojí oblíbenou zábavu - začal ho škrtit (force grip) (A to tak že Hodně, což si Sith nenechal líbit a Destiny pointem mu to zatrhl. pak se 2 kola obíhali jako cvoci (neschopni se trefit) načež se Sith namíchl a mlasknul s Thorinem o zem (Force slam) Thorin se dal pak ústup (útěk) dolů z kopečka směrem k lodi, kde se mezitím Bib uhnízdil ve věžičce. Pod kopcem, ka po chvilce (1 kolo) oba doběhli se sith naprdl ještě víc a jal se thorina Strašlivě zruchat. (což mu Thorin Destiny pointem zatrhl) Thorin se dle svého hesla "škrtím stále, škrtím rád" se jal dalšího kola škrcení, načež se do přiškrceného Sitha trefil Bib lodním dělem a udělal z něj mastnej flek (83 z 5d10x2 nerozdejchal)
(sith si strašně věřil a řekl svým kámošům klonům "nechte je mě, kdyžtak vás zavolám, bohužel (naštěstí)se k tomu "vám zavolám" nějak nedostal)
pak družinka urychleně doopravila lod, dala Chewbaccovi informace o rebelii, stáhla si wookištinu z protokolárního droida, rearmovala wookiho v bactové nádrži a vzala kramle.
Ve vesmíru ji už čekal rozlučkový výbor v podobě 4 Tie fighterů, kteří na naši loď díky Bipovým manévrům neměli nárok (štíty 60 a Thorin měl záchvat geniality, když je opravoval - hody 16, 18, 16, 11, 16). Poškození bylo dohromady 16 Hp, 1 Hp na Leak tub a 15 Hp na Tessinu Shortsword (když se strazila s jednou stíhačkou (njn, když padnou 1 a 2) Tessa sestřelila 1 a jednoho téměř zničila, jednoého dostal Bib a M ve věži sestřelila zbylé dva (jednou salvou!)
Na sběr zbytků nebyl čas, ze stanice se letělo podívat těch 36 Tie co je ještě k snídani... Takže Tessa jen zaparkovala a šup do hyperprostoru.
4.5.2009 14:21 - Lokken
Když jsme u těch názvů a jejich parodií co STAR CRATE?
5.5.2009 12:54 - CaDaC
Poklona ctěnému poetovi v rouše JEDIském...

Osobně jsem se svým názvem spokojen, ale vzhledem k tomu, že my stejně už navěky budem používat škopek sem ochoten nastolit trochu vznosnější název. Na základě Torinova návrhu tedy nadhazuji:

Ušlechtilý snaživec => Grand Strainer volný překlad Ohromný cedník
5.5.2009 12:59 - Bleška
Ty stany jste měli vzít taky. Třeba by se hodily :D
Ale jinak si na nás DM opět smlsnul. Čím jsme ho tak naštvali? Budu se ho muset zeptat. Jinak doufám, že všichni přežili víceméně (snad více :) ) ve zdraví :).

Když jsme u těch náhvů, proč ne Superděrovačka?
5.5.2009 13:18 - CaDaC
Mno, já bych spíš řek, že po tý celkem vyrovnaný bitce u tábora sme si my hladce 2x smlsli na něm...

stany byly ze 70% zničený, tak sme usoudili, že popeláři fakt nejsme!

btw nutno podotknout, že ta díra v lodi už nám jednou zachránila kůži. I stíhači uměj střílet...
5.5.2009 14:00 - Fibriso
Ten Grand Strainer je v překladu spíše Vznešený cedník...
5.5.2009 14:35 - Lokken
Jen tak ze zvědavosti, co za typ stíhačky Tessa užívá?
5.5.2009 15:22 - Fibriso
My'thil fighter bomber - jedná se o rychlou útočnou stíhačku vyráběnou Hapany. (a to si ji Tessa ještě nestihla příliš vylepšit...)
5.5.2009 15:49 - Hunter
Heh, no vam mozna prisel ten souboj se Sithem sranda, ale!
Bib sedel ve vezi lodi - mezi nim a Sithem je pomerne slusny lodni pancir...
Tessa kempila v lodi a teprve otvirala dvere, kdyz Sith umiral...
Ale ja mel sakra co delat, abych zustal pred tim sycakem nazivu! Myslim, ze tomu chtel osud, ze me tou svou posledni ranou nerozsekal na kousky, ale jinak by ze me byla sekana, kdybyste se do toho nezapojili, pac me zacaly dochazet napady :-)

Ad stan - delal jsem terc pro skupinu klonu s utocnejma puskama - strileli po me, co mohli. A kdyz raketometna skupina zjistila, ze Biba asi fakt nesestreli, rozhodla se, ze stan a typka v nem dostanou urcite - gm spokojene mazal vetsinu stanu, zatim moje neboha figurka stala uprostred explozi. No dobra, ani jedna rana me neskrabla, ale mohla! :-D

Takze zhodnoceni - me osobe ten Sith vydesil o dost vic, nez skupinky klonu strilejici takovejma silenostma :-) Akorat tedy nevim, jestli Bibovi fungovala vysilacka, pac ma zprava znela - je tu Sith, startujte a odlette :-) Nejspis si odlette predelal na a oddelejte :-)

Musim rict, ze na zapisky z tohohle se fakt tesim, protoze to bylo extremne podarene hrani - Wookiove, kloni, tymova akce, velke riziko, vtipny loot (Tessa veskery volny cas, co se neopravala lod, tahala trosky droidu do lodi :-)) a pekna zaverecna letecka bitva, ve ktere se prokazalo, ze Bib ma sedet za kniplem :-) Aaach, jdu to nejak sepsat :-)
5.5.2009 16:03 - Lokken
My'thil fighter/bomber, p. 112 SotG, rozumím. Docela slušný kousek, kde jste k němu ve jménu Síly přišly?
5.5.2009 17:45 - Hunter
Lokken - byla to soucast odmeny za zachranu Republikoveho senatora, ktery se krome meho mistra nachazel na vezenskem transportu, ktery jsme spolecne s dalsi paserackou skupinou obsadili :-) Tessa pilotovala jeden, ostatni PC byli nacpani na starem frachtaku, kazdy u sveho kanonu :-) No a protoze zacaly padat napady, jako ze Tessa nekam zdrhne i s lodi, aby mela stihacku, tak nam ji GM radsi dal :-D Nebo ji? Vlastnictvi je nejasne, jiste vsak je, ze Tessa povazuje lod za svuj majetek, ostatni povazuji lod za spolecny majetek pote, co pripomeli, kdo hradi naklady a upgrady :-D

No a protoze Tessa je jen stroj, trpi obcasnymi poruchami, jako kdyz se misto pokusu o sestreleni protivnika rozhodne rovnou do nej vrazit :-) Este ze mame Biba - ten lod sice znici kdyztak celou, ale sezene za ni hnedka nahradu :-D Aneb mame novou lod - Skopek se jmenuje :-)
5.5.2009 17:55 - Fibriso
Dárek za záchranu několika rebelů (a jednoho jediho) z ozbrojeného transportu
oprava, je to Miy'til Fighter / bomber
5.5.2009 17:57 - Lokken
Fibriso: Já si ten název automaticky opravil, Starships of the Galaxy mám docela nastudované-mám je totiž originálně :-)

Hunter: díky za vyčerpávající vysvětlení.
5.5.2009 18:11 - Fibriso
jo, a tady něco speciálně pro Biba:
Luxusní Charcter sheety pro loďe :)
Jednoduchý character sheet
Character sheet pro lodě se všemi serepetičkami co by vás mohly napadnout
6.5.2009 11:54 - Hunter
Muj mistr neni Jedi - asi by se i docela urazil, kdyby jsi ho za nej prohlasil... A pak nejspis urazil neco tobe :-D
Btw, proc si myslim, ze kdekoho skrtim? :-) Ja nejsem typicky Jedi z radu Jedi, me se ten jejich styl a povest jenom libi a desne to zeru :-D
6.5.2009 12:50 - Fibriso
aha, to byl tvůj mistr Exjedi, to se si spletj s někým jiným...
Proč si myslím, že kde koho škrtíš? máš průměr 1.4 škrcení na souboj!
6.5.2009 13:57 - Hunter
Fibriso - no, kdyz se zamyslis, tak bezne nemacham vubec mecem, ale 1. skrtim, 2. kdyz nevyjde skrceni, nebo je tam vic cilu, pouzivam move object, kdy jednim nebozakem majznu druheho nebozaka, 3. zurive za force pointy obnovuju tyhle dve Sily, dokud je to potreba. Na druhou stranu, tedka ty klony jsem otestoval i mecem - prvniho jsem kritickym zasahem dekapituloval na At-Pt a pak skocil doprostred skupinky klonu, co se me nadale snazila zastrelit a dosekal je mecem :-)

Ale pockej dva levly a uz to bude hlavne o meci - tedka mam problem se trefit a hlavne potom neco i udelat :-) Pac s puskou mas vetsi damage, nez ja s mecem... Se svoji puskou se pak i lepe trefim :-D A na dalku... Ach jo :-)

To se pak nediv, ze skrtim kde koho, hlavne drsna NPCcka, co nas terorizuji :-) Na druhou stranu mi prijde, ze uz s tim Petr pocita a nepratele podle toho sklada :-) Moje schopnosti jsou totiz zamerene primarne na boj s jednim silnym protivnikem, jak jich bude hromada, smutne budu stat uprostred a zkouset je zahanet mecem :-) Viz moje takticke vyckavani ve stanu, kdy jsem zachranoval Wookie, zatimco vy jste delali z klonu sekanou :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069333076477051 secREMOTE_IP: 18.191.74.239