Nachtrose
12.11.2009 08:48
Nachtíkovi zalenáči - Organizační vývěska
Tato diskuze ma sloužit na dohadování věcí ohledně herních sezeni.

Tak další hra se hrála včera 23.01. u tichošlápka ( jako vždy ). Přežili tentokrát s lehkostí. Kdo umíral ( nudou ), byli někteří hráči, nakolik se to z počátku vleklo víc, než jsem počítal.

Aktuálni stav postav se změnil na: lvl 4 a 4045/5500XP

Bratr byl úspěšně přidělen ke skupině, snad ho tahle vykecávací session moc neodradila :-)

Co se termínů do budoucna týče, k dispozici jsou soboty bez vážnějších časových omezení a neděle od 14h do 18h.

Další hra plánována zatím přesne není. Ve hře jsou podle zájmu víkendy 20.-21. a 27.-28.03. stačí si vybrat. Při 4 potvrzených postavách hrajeme.


Občerstveni: bylo rozhodnuto, že se bude přispívat 2€/sezení.


Postupem času a jak se bude dařit tu budu přidávat i sekce s materiálama a postavama ve formátu pro CB. Rysuje se mi nejake to FTP, odkud by si pak každý stáhnul svoji postavu, doma v CB povýšil/upravil dle aktuálního stavu a nahrál nazpět.

Jakékoli další napády a připomínky pište prozatím sem.

Kdo má zájem( a chce se mu tim pročítávat ), může si vybrat nějaký BACKGROUND. General a Eberron jsou bez omezeni, Scales of War po konzultaci se mnou a Forgotten Realms jsou zakázány pro tuto kampaň.

Vím, že máte velmi malou až žádnou znalost o světě Eberronu, nicmene pokud si nějaky backgroud vyberete, bylo by fajn, kdyby jste začli přemýšlet jak ho rozvést do nějakých zajímavých detailů.

Shrnutí poslední hry: http://www.d20.cz/skupina/134/clanky/4464.html

Zajímavé překlady ohledně Eberronu ( přeložil alef0. dík ):

Eberronom
Eberronský žurnál
Dračie úlomky: Súboje, boje a duely ľavou zadnou

Články jsou sice inspirovány Eberronem 3/3.5E, ale mnoho materiálů je ve 4E stejných a na zachycení ducha Eberronu a udělání si představy jsou víc než dostačující.


Čistě pro zajímavost přidávám obrázek srovnávající výšku jednotlivých ras ( je rozkliknutelný )



d20 sraz jaro 2010

Tady naleznete informace o připravovaném srazu kostky. Je to skvělá možnost poznat nové zajímavé lidi, zkusit nové hry, jak RPG, tak deskovky a dobře se opít a najíst :-) Jsem realista a od nás zrovna s návalem nepočítám, ale každý zájemce potěší, kdyby tam hned jel jenom kvůli deskovkám a BANG!u ;-)

Linky

Stavitel postav i s lednovým updatem.
Knihy - resp kniha rituálů a dragon 382 ( familiáři ).
Postavy - Karnak a Meo.
Autorská citace #81
10.1.2010 09:05 - Nachtrose
Zatim to vypada, ze sa hraje. Bonus rikal, ze by mel dojit. Zacina sa v 16h.
Autorská citace #82
10.1.2010 09:42 - Nachtrose
A co sa prumernej vysky shiftera tyka, tak patri pod stejny obrazek jako human, half elf atd.
Autorská citace #83
10.1.2010 21:33 - Nachtrose
Malý update záhlaví a nové termíny pro hru.
Autorská citace #84
11.1.2010 08:29 - tichoslapek
zatat vyhovuju vsetky 3:)
Autorská citace #85
11.1.2010 08:35 - Nachtrose
Co delas tak brzo hore? :-)
Autorská citace #86
11.1.2010 15:47 - Nachtrose
Mno, tak Lotrando nasel jedno video z tiskovky, kde sa dizajneri vyjadrili, ze sneak attack, hunters quarry ci warlocks curse sa pri crite maxuju. Tymto ma Bonus u mna malu omluvu a do buducna mame jasno.
Autorská citace #87
13.1.2010 06:04 - Nachtrose
Panstvo, trochu iniciativy by to chcelo. Zatim mam dvoch ludi na termin ( tuto sobotu ). Pripadne by sa mohlo hrat este v nedelu, nakolko bracha este nebude. Jo a nikdo ste mi neodevzdali Dopis Jeziskovi a potom sa divite, ze dropuje loot, ktery je k nicemu. Mno, aspon disnut pujde.
Autorská citace #88
13.1.2010 09:14 - tichoslapek
take sem cekal lepsi reakcie na terminy
a co sa tyka lootu daj kazdemu plazmovu zbran energeticky stit a uz nebude zadny problem:)
Autorská citace #89
13.1.2010 10:11 - Nachtrose
Problem by nastal: nuda.
Ale pokad tuzite po plazmovkach, ci aspon puskach, tak mame na vyber Shadowrun, Dark Heresy, Rogue Trader a urcite by nam tu poradili par dalsich. ;-)
Autorská citace #90
13.1.2010 11:42 - tichoslapek
snad sa do patku vyjadra kto ma a kedy cas takto sa to dost spatne planuje
Autorská citace #91
13.1.2010 11:46 - Nachtrose
Spatne? To je este silne optimisticke vyjadreni :-)
Autorská citace #92
13.1.2010 12:05 - tichoslapek
dobre spatne je slabe slovo beram to v uvahu:)
Autorská citace #93
13.1.2010 12:06 - Nachtrose
Hele, ty by si nemel nejakeho klerika do zasoby?
Autorská citace #94
13.1.2010 12:16 - tichoslapek
a to jako jakeho????????
Autorská citace #95
13.1.2010 12:22 - Nachtrose
Ja nevim, proste nekoho;-) I ked mna to moze trapit uplne najmen, to iba vy furt remcate na malo healu :-P
Autorská citace #96
13.1.2010 13:12 - tichoslapek
moja momentla postava sa mi paci zmenit sa mi ju moc nechce to by musel by bojivy lecitel
Autorská citace #97
13.1.2010 13:18 - Nachtrose
Tak primo teba sem nemyslel.
Autorská citace #98
13.1.2010 18:12 - Nachtrose
Tak tento vikend ( pokad sa bude hrat ) to vypada este spise na nedelu. Bonus v sobotu nemoze, pocasi im nadelalo nejake skody na chate, tak v sobotu maju brigadu. A kedze bracha, kvuli kteremu sa to na soboty preklada, sa este kvuli pribehu nezapoji, tak ta nedela zase tak nevadi. Aspon mne ne.
Autorská citace #99
13.1.2010 18:57 - Deathman
Ahojte clenovia,17.1.10 t.j nedela, si nic neplanujte po dlhej dobe by sa hodilo uz konecne poriadny zapas,cca 20 ludi,ocakavam zatial mam 17 az 18 ktory idu,cas este upresnim v polke tyzdna,pokial mate otazky atd ved viete len mi piste,dufam,ze ucast bude hojna a konecne si uzijeme velkolepej hry s plnym poctom MACH..,
13.1.2010 18:58 - Deathman
Tolko ja a Meo v nedelu

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087185859680176 secREMOTE_IP: 3.144.143.31