Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
Autorská citace #61
28.5.2010 10:24 - Fibriso
ono se zitra melo hrát?!
kazdopadne ja mam jazyky basic, Binary, huttese a Ryl (twilekové)... hutstina se da za mandalorstinu vymenit bez problémů
knowledge (taktika) nemám, ale vzhledem k tomu, že mam volný skill tak ho mít můžu

ps u citadely bych prosil jednu upravu: pilot by mel ovládat rakety, ale vzhledem k tomu, že žádné nemáme bych prosil přemostění ovládání laserové (nebo jedné iontové) věžičky do kokpitu, abych tam nemusel sedět jak pecka a čekat až mě někdo odstřelí (a abych měl jistotu, že budem mít aspoň čím po chvíli střílet....
Autorská citace #62
28.5.2010 10:58 - Babau14
Jo malá prosba na vás nemám telefon na všechny tak mi ho hoďte do pošty preferuji T-mobile ( volám zadarmo )
Jedná se o hurá akce ( mám čas a jde se hrát )
Autorská citace #63
28.5.2010 13:17 - Hunter
Zitra se mohlo hrat, kdyby bylo osklive a Petr mohl, ale hrat se nebude, neb je trapne hezky :-)
Ad jazyky, mno, tak to je tedy pekny vyber - ok, tak jdeme po mandalorstine, kdyz ji maji i ostatni vojaci...
Ad Citadela, tak jsem pro iontak - ja autofirem z laseru budu strilet o dost niciveji, nezli ty :-)
Jinak jako pilot mas tedy +2 bonus na zbrane pilota. Nasledne muzes provest nalet, coz da -2 k ref. a da ti to dalsi +2 do utoku. K tomu se pricita tvuj base attack a bonus za inteligenci lode... Pripadne featy na tezke zbrane, point blank apod :-)

Btw. na tu jednicku bychom nemeli neustale vypinat/vybijet ty zbrane - v SW saga uz to jednicky nedelaji - akorat se automaticky netrefis...
Kdyz uz jsem u trefovani, aby jsi vubec nekoho zranil plosnym utokem i jen za polovinu, tak musis hodit na utok alespon 10, jinak to slo uplne do kytek :-)
Autorská citace #64
28.5.2010 13:31 - Fibriso
ve výsledku mam +7 na utok z citadely myslím...

tak hraje se zítra? ANO nebo NE?
Autorská citace #65
28.5.2010 16:14 - Bleška
Co se hraní týče, pěkné počasí si přeci jen představuju jinak :). Ale neva, program už mám :)
Mise splněna STOP
Maturitní vysvědčení doma STOP
Prospěla STOP
Sbohem STOP
Autorská citace #66
28.5.2010 16:38 - Hunter
Fibriso píše:
ANO nebo NE?
NE :-)
Utok mas +7, ale postih to da do obrany -2...
Autorská citace #67
28.5.2010 17:03 - Fibriso
tak oprava, ne +7 ale pouze +4 (a +4 s tou -2)
to +7 jsem mel pocitano na V-19
Autorská citace #68
30.5.2010 23:25 - Babau14
Tak lidičky hraní o výkendu jak jste na tom s časem sobota nebo neděle ???
Autorská citace #69
30.5.2010 23:35 - Fibriso
jeden den budu mit urcite volno, možna i oba...
Autorská citace #70
30.5.2010 23:48 - Leese Dailen
tak pry se bude nasledujici vikend hrat u petra doma (na vinohradech), tak by to chtelo nejaky presnejsi udaj, kde ze to teda je...

Premyslel jsem o to co se zatim udalo a myslim, ze by to chtelo drobnou upravu - nemel bych byt velvyslanec sektoru, ale nejaky obycejnejsi diplomat prideleny do sektoru. Duvod je ten, ze velvyslanec by nikdy nemel dostat ukoly jako hledani piratu po asteroidech v transportni lodi s bandickou vojaku, ten by dostal rovnou flotilu a sedel by nekde v krizniku a koordinoval pruzkum z dalky.

Ohledne te hodnosti by se to dalo vyresit tim, ze bych byl jmenovan warrant officerem (normal, chief nebo master) a tim bych byl fakticky vojenskou hodnosti nadrizeny serzanta Dexe, ale jakozto non-commission officer (nevojensky personal). Vysledek by byl, ze bych drobne zvedal skupinovy rozpocet na vybaveni (coz mi vyhovuje - ja moc nemam co bych chtel od armady sam dostat .-)
Autorská citace #71
31.5.2010 00:06 - Leese Dailen
vikend mam volny cely, takze je to na vas ostatnich
Autorská citace #72
31.5.2010 07:07 - tony
vikend mam volny cely, takze je to na vas ostatnich
:)
Autorská citace #73
31.5.2010 10:37 - Bleška
víkend mám volný celý, takže je to na vás ostatních xD
Autorská citace #74
31.5.2010 11:42 - Fibriso
takže....
víkend mám volný celý, takže je to na babauovi :D
Autorská citace #75
31.5.2010 19:53 - Babau14
Tak první Leese má přidělený sektor ale není zde jediný diplomat ani není hlavní.
Za druhé hrát se tedy bude v Neděli od 10 hodin.
Za třetí tady je adresa Praha 2 Šumavská 8 rohový žlutý dům s poštovní schránkou na zvonku je DUDA ( musím vždy seběhnout dolů odemknout )
Autorská citace #76
1.6.2010 09:43 - Hunter
Ehm, takze "víkend mám volný celý, takže je to na vás ostatních" trosku pozde, ale prece :-) To vite, ve Vidni nemaji internet :-)

OK, v nedeli budu.

Fibriso píše:
tak oprava, ne +7 ale pouze +4 (a +4 s tou -2)
to +7 jsem mel pocitano na V-19

Neni to malo? +4 je bonus z akci, k tomu tvuj base attack a lod dava +1 za svou inteligenci :-)

Wrigleymu hodnost nedavejte, to dopadne spatneeeeee :-) Hus, hus, civilisto!
Autorská citace #77
1.6.2010 09:58 - Fibriso
Píše:

tak oprava, ne +7 ale pouze +4 (a +4 s tou -2)

tak oprava opravy, ma to byt +6 (s tou -2)
V-19 ma oproti citadele o 6 (+3) větší inteligenci...
Autorská citace #78
1.6.2010 14:08 - Hunter
Takze to tedy bude sobota, kdy se bude hrat :-) Petre, predpokladam, ze to bude stejny cas a misto? :-)
Autorská citace #79
1.6.2010 22:00 - Leese Dailen
Hunter píše:
Takze to tedy bude sobota, kdy se bude hrat
takze jak v sobotu nebo v nedeli?
Autorská citace #80
1.6.2010 22:35 - Babau14
Tak konečné Řešení Sobota 10:00 stejné místo ( za to může Pavel )

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082521200180054 secREMOTE_IP: 3.20.238.187