Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
29.3.2017 16:04 - Bleška
Tak to jo :). Vyznívalo to poněkud negativně, proto ty obavy :). Mně se naopak v závěru víc zamlouvalo, že smrt Marnshary podstatně podpoří rozkaz 66 a celkově, že to více vystihne atmsoféru konce Republiky a nástup ošklivého strýčka Palpiho..., kdy to nikdo nečekal a najednou byl celý svět v troskách a plamenech a naděje mnoha bytostí se najednou rozprskla v holé nic.

Její smrt byla zajímavá, ne zbytečná, ani ji v další kampani pro svůj dobrý pocit nepotřebuju :)

A vůbec, o tom, že Rak Dol umře, Palpi vědět nemusí. Veškeré důkazy byly zničeny - Adra se v životě ven neprokouše, tak dobrýho pilota nemají. Pokud z nich něco zbyde... muhehehehe
29.3.2017 16:17 - Leese Dailen
Ja ti to neberu, ohledne Manshary je to tvoje rozhodnuti, jen to z meho pohledu byl krok, ktery to prevazil na druhou stranu.
29.3.2017 16:48 - tony
Dcera nevznikla proto aby se v další kampani mělo za co hrát.Od začátku jsem byl proti aby v další hře byla takže jsem konzistentní v názorech. :P

Při hraní SW mi jde o prožívání toho světa,nepotřebuju tam konkrétní postavy i když ty "známé" postavy dokreslují atmosféru takže je ani nezavrhuji.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15341305732727 secREMOTE_IP: 54.204.199.76