Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
Autorská citace #41
24.5.2010 13:48 - Leese Dailen
Ach... hned se citim s tou ikonkou lepe :-)

Babau14 píše:
Je to jen prvotí návr vím že se vám to nebude moc líbit ale Lees bude mít něco jako reputaci a dle toho dostane možnost vám sehnat něco lepšího.
Leese uz se snazi (Petre mas ode mne email na toto tema)

Hunter píše:
navrhuju, abychom znali "sva" pravidla
jsem pro a pokusim se :-)

Hunter píše:
Neboli cover nám "pomůže" proti plošným útokům, či pohybujícím se útočníkům...
prectete si improved cover - ten popisuje presne to co se delo posledne a zaroven resi problem ukrytu pred autofire.
primo tam uvadeji klasicke priklady: cover - nizka zidka, improved cover - nakukovani zpoza rohu...

Hunter píše:
Aneb kdo je tu ještě silák?
ehm... ja to nebudu. Mam jine ambice nez nosit naklad .-)

"Impossible to to see, the future is..."
Autorská citace #42
24.5.2010 15:03 - Bleška
Už se těším, až budu hrát s vámi :).
A info na okraj: maturitu mám xD
Autorská citace #43
24.5.2010 15:13 - Fibriso
Featy prepocitany, zadny nechybí (respektive, na levelu 3 už ano....)
ion damage byla zákeřná a nikdo s ní nepočítal :)

babau: V Wing nebo V-19? (W wing je modofikovany X-wing :p)
(V wing ty stity ma, a je bez raket a V-19 je nema a je s raketama)

Bleska: Ha, to bylo řečí ze tu anglinu neudělam, co?

Edit: chybicka se vloudila, nemuzu mit use computer :( takze mam jeden skill volnej....
Autorská citace #44
24.5.2010 16:18 - Hunter
A za kolik to Andy mas? :-) Tedy, jsi-li jeste v dostatecne strizlivem stavu, abys mohla pocitat :-)

Pravda, pravda, Wrigley, improved cover funguje tak, bezny cover onak :-) Na druhou stranu, staci zamirit a tada, cover bonus k obrane je ten tam... Myslim, ze muzeme vseobecne predpokladat, ze tento detail znali hrdinove Rebelu, narozdil od beznych Stormtrooperu :-)
Autorská citace #45
24.5.2010 16:20 - Hunter
Fibri, vypada to na V-wing. alespon podle obrazku... A ten rakety nema, ani nemel... Zato muze svuj laser pretizit, vystreli tak 3d10x4, misto x2, ale na 1d10 kol bude chladit...
A tahle stihacka bude mit slusnou obranu - 14+tvuj level, to celkem ujde :-)
Autorská citace #46
24.5.2010 16:21 - Fibriso
jakeho obrazku?

HA
Scout talents: evasion/uncany dodge: if you are the pilot, this talent applies to your vehicle /Starship of the galaxy, str. 16/
Autofire, polib mi wookiho :p
Autorská citace #47
24.5.2010 17:44 - Hunter
Hunter píše:
A tahle stihacka bude mit slusnou obranu - 14+tvuj level, to celkem ujde :-)

Bude nutny prepocet, nepocital jsem postih za velikost lodi. Takze to bude neco jako 12+level...

Ad evasion, hmm, tak tomu rikam zbytecny talent u ace pilota delany presne k tomuhle :-) I kdyz smysl by to porad melo, kdyby se nekdo ostentativne scoutum vyhybal :-)
Autorská citace #48
25.5.2010 09:27 - Bleška
Mám to za 8 :)
Čj: 2
Aj: 2
Ekonomické předměty: 2
Odborné předměty: 2
Jo, a praktická tedy za 3, ale to nijak neva xD
Autorská citace #49
26.5.2010 11:43 - Hunter
Nasel jsem krasny system v Galaxy at War - v prirucce pro SW Sagu ohledne vojaku a vojenskych misi. Je tam pekne udelany system doplnovani a ziskavani vybavy z vojenskych zdroju...
Zbroje pro clony apod, jsou zdarma. Ostatni vybaveni, zbrane, munice, technika a dokonce i vozidla se kupuji. Starshipky ne, ty maji jina pravidla. Protoze vsechna vozidla jsou automaticky "pouzita", plati se pouze "used" cena.

Vybava se nakupuje "klasicky", rozpocet je celkovy pocet levlu ve skupine x 2000. Protoze jsem drsnej serzant, prihazuje se za me dalsi 2000. Tj. ted bychom meli mit 4x3 1=26 000 ve vybave a pozemnich vozidlech.

Variantou je ta starshipka. Pak mame do pozemni vybavy jen pocet levlu ve skupine 1 x 500 (6 500). A starshipky celkem za 130 000 (jedna Citadela).

Navic k tomu bychom meli dostavat vlastni "vedlejsi" plat v polovicni vysi, nez klasicky. Navic co prihodi/sezene Wrigley.
Starshipky apod se jinak prirazuji klidne od veleni na misi, tj. bych to resil spise vybavou pozemni, nezli leteckou, protoze z Eclipse se kamkoliv musime dostat lodi :-)

Pak je tam zajimave udelany i system hodnosti a jejich bonusu. Poradne minusy jsou, kdyz sverenou vybavu rozflakas apod :-)

Takze moje vybava je zatim za 8000 :-) A mam v tom 400 za tymovou polni lekarnu (ozivuje, dava bonus k medpacku a jsou tam nositka. Otravy apod resi doktor v lodi). Odhadem bychom meli mit v soukromem vlastnictvi kolem 3 000 kreditu startovni penize. U me je to jasne, mam vlastni rotacni tezky blaster a hromadku doutniku :-)
Takze by na kazdeho zbyvalo cca 6000 kreditu ve vybave. Navrhuju mit vzdy alespon dve detonite vybusniny - tj 1000 kreditu, pokud si to nekdo vezmete :-)
Autorská citace #50
26.5.2010 12:13 - Fibriso
vzhledem k tomu, že jsem si vzal skill focus: mechanic tak můžu působit jako Pilot, opravař a demolice.
hrubou praci necham na vás :p
Autorská citace #51
26.5.2010 12:27 - Hunter
Demolice jsou meeeeeeee! Ne tveeeee! :-) Jsem se zmenil z pilota na mechanika, pac stejne budu jedinej v transportu, kdo bude mit pripadne volne ruce (kdyz Fibri a Tonda budou letat ve stihackach, Andrea pilotovat nas a Wrigley pachat senzory a tak :-) )...
Ale kdyby Andrea pilotaz nechtela, tak si ji vezmu rad, misto mechaniky :-)
Autorská citace #52
26.5.2010 12:33 - Fibriso
tak ja holt budu jen dávat dohromady co ty zdemoluješ :D
btw: nasel jsem naprosto bombastické pilotní talenty pro scouta, takže Bude veselo (jako třeba na senzory a podobné computer use v lodi používám Pilot a podobné :D <evil>
Autorská citace #53
26.5.2010 17:55 - Babau14
S těmi finančními prostředky na misi souhlasím je to dobrej odhad.
Dále jak na to koukám tak zatím máte k dispozici citadelu a žádné stíhačky jedině když poletíte ve svích V-Wing které vám dovolím jako dvou místné není však na palubě astromech. Občas s námi bude hrát i jeden další hráč neboli další Clone Asasin.

Pro nastudování pravidej jsem všemi deseti sám jsem díky zápůjčce od Fibriho studoval základní pravidla. Další věc rozhodl jsem zakoupit knížku SW Galaxi (lodičky)
Autorská citace #54
26.5.2010 17:56 - Babau14
Jak jsou dělané finance pro vás na misi bude mít něco takového i Lees
Autorská citace #55
26.5.2010 18:00 - Babau14
New Orders V sektoru se oběvili pirátské Maraudr Korveta vaším cílem je najít její základnu a přivolat na pomoc Eclisu.
( To bude vaše příší mise - vesmírná stanice asteroidi a steals mise )

To jsem na vás zvědavej hihihihihi
Autorská citace #56
27.5.2010 15:43 - Hunter
Super, to zni zajimave... Uz me napadaji dve silene cesty, kudy se vydat. Jedna znamena se stat koristi a druha se vydavat za kupce toho, co pirati ukradli... Zavisi ale na profilu piratu - jestli nenechavaji svedky, natoz lode, pak je to o necem jinem :-)

Btw koukal jsem na jazyky a rikam si, ze bychom mohli mit vojenskou znakovou rec, vedle basicu, co rikate? Variantou je si povidat v Kaminoinstine, coz taky asi kazdy nebude znat :-)
Autorská citace #57
27.5.2010 18:27 - Babau14
Vaše domlování je pres taktiku sami Kamino neumíte.
Autorská citace #58
27.5.2010 19:06 - tony
Mno takže skusím schrnout svoje první zážitky.
Skupina a hra:
Zatim prima :) snad se rozehrajem a bude to ještě lepčí.
Pravidla:
Tak Pavel zjistil že nemám pořád ještě napsanej/vybranej 1talent a na přestupu toho taky pár dostanu takže to bude o domluvě s PJ.
Podle Pavla je houževnatost tak trochu na prd,kdyby to šlo vyměnit (už od začátku) za něco jiného třeba toho ing.technika bo jak se zove.

V každém případě si pořád pletu talenty a featy a to nemluvím o tom jak je získám.Holt mi dejte čas a za pár let to bude v poho.
Autorská citace #59
27.5.2010 19:09 - tony
jinak co se týká toho že všichni máme stejný skilli (mechanik/pilot)
Vzhledem k tomu že do začátku jiný v podstatě nedostaneš tak mne to ani neudivuje ani neuráží.Otázka bude až budeme chtít získat nějaké jiné jak se k tomu postavíme.
Autorská citace #60
28.5.2010 09:10 - Hunter
Ad jazyky, koukal jsem, ze velka cast inteligentnich clonu (kvikve na 12+1) ma mandalorstinu jako sekundarni jazyk... Ja jen, ze bych se neco naucit mel a byla by skoda to takticky nevyuzit ve skupine :-) Aneb Fibri, co sis bral ty?
Znakova rec tedy pres taktiku? To me vyhovuje :-)

Tondo, tech pravidel je hromada, mozna by bylo lepsi se uplne vyprdnout na ceskou verzi a zkouset si to cist v anglicke - tak bys vedel, co je talent a co feat snaze :-)

Zitra ma byt docela rozumne, takze pocitam, Petre, ze jedes pryc a hrat se tedy nebude dat (zatracene pocasi, obetoval jsem tri kravy, aby bylo hnusne a Petr musel zustat parit s nami :-D )

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11292099952698 secREMOTE_IP: 3.140.185.123