sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #41
13.11.2010 23:16 - sir thomas
Paradox a Disbilief, to je poměrně vhodné, děkuju za připomenutí. Ve výsledku mi to ale pořád vychází jako skupina samostatných scének pro každého mága zvlášť. Je to tak? Rozhodně nemá cenu dělat tyhle věci s účastí postav ostatních hráčů, protože tohle je okamžik, kdy si budou tvořit názor a tohle nechci ostatním hráčům jen tak předhodit.

Tohle vypadá jako poměrně komplikovaný problém; snad ho do středy stihnu dořešit. Ještě ohledně příběhu: skončili jsme tím, že u Taylorů se zatím nic neobjevilo, i když je podezření, u Lokiho se čeká na Johnovy fotky, ano? Hodlá někdo teď hned ještě dělat něco ohledně Taylorů?
Autorská citace #42
13.11.2010 23:44 - Khardix
Probuzení apod. zvlášť určitě, ale pozdější zjišťování co a jak být nemusí; předpokladem ovšem je, aby jse se o sobě nějak vzájemně dozvěděli, že jsme mágové -> pustili se do řešení společně. Pak už se toho dá dělat povícero, např. pokud by se Carlos zmínil o své rodině, dovedu si představit společnou návštěvu pana otce a tahání okultních informací.
Jinak u Lokiho se pořád hledají fotky, u Taylorů mají duchovitého dědečka. Já k Taylorům znovu nepolezu, dokud nedostanu důvod (neb dědečka jsem neslyšel), takže půjdu asi po fotkách a Lokim, a jak už jsem psal, dál se uvidí podle Probuzení.
Autorská citace #43
16.11.2010 14:36 - sir thomas
Omlouvám se, že to zatím vyznívá trochu do ztracena -- zatím to vypadá, že středa se koná, nejspíše od jedné, končit budeme teda ve čtyři nebo v šest (s ohledem na Khardixe).

Upřesní to Kirros, který má trochu problém si středu uspořádat, takže doufám, že se ještě do večera ozve. Výjimečně se může stát, že to zruším.
Autorská citace #44
17.11.2010 22:19 - sir thomas
Hlášení z dnešního sezení (pro ty, kteří se neúčastnili): Vaši dva přátelé se setkali s opravdu podivnými nejspíše halucinacemi (možná vám o tom povypráví a nebo něco napíšou), které zakončili večerem se zelenou vílou a nocí strávenou na policejní stanici, kde jim v krvi nenašli žádné psychotropní látky (s výjimkou obligátního alkoholu), posléze je asi hodinu vyslýchal psycholog (bez otázek na vztah s matkou), a nakonec byli propuštěni.

Dále každého následovala poměrně zajímavá výprava až po Probuzení (což se neobešlo bez několika jazykových žertů) a zapsání v dané Věži. A Jim se zbavil své oblíbené noční můry.

Co z toho vaše postavy ví? Jste na tom dobře, prakticky vůbec nic. Jen Jill se možná Sarah zmíní o tom, že se Carlos s Jimem stavovali a ptali se Janet na divné a nepříliš taktní otázky.

Vzhledem k tomu, že jsme vyřešili všechny věci ohledně Probuzení (dvě simultánní Probuzení v jeden den -- jaká je šance?), můžeme pokračovat v záležitostech týkajících se Taylorových a Lokiho, takže doufám, že se příští týden sejdeme v obvyklou dobu v plném počtu.
Autorská citace #45
22.11.2010 12:08 - sir thomas
Možná se ptám trochu pozdě, ale: Tato středa platí? Máte čas?

Ještě co se týče zkušeností, vy, co máte resty, klidně ještě pište (do herní diskuse) -- uzávěrku mám až po dořešení Lokiho. A doufám, že mágové si odečetli těch 20 zkušeností.

EDIT: Píšu hlavně kvůli té "přestávce".
Autorská citace #46
22.11.2010 19:46 - Khardix
Středa platí a čas mám. Jsou zkušenosti i za naše mágovské sezení?
Autorská citace #47
22.11.2010 23:12 - sir thomas
Ke zkušenostem: No, že jste přišli a odehráli jsme to, řekněme dvě, avšak arkánní. Takže máte takový základ pro budoucí zvýšení gnóze.
Autorská citace #48
23.11.2010 09:19 - Kirros
Jo já ve středu taky můžu
Autorská citace #49
24.11.2010 09:46 - Macintoush
Pro nás dnes u nás téže platí, jen naše jediná hráčka nám bude muset odejít o něco dříve.
Autorská citace #50
24.11.2010 13:19 - Khardix
Opožděně jsem zjistil, že mi stužkovák začíná o hodinu dřív, než jsem myslel, takže taky budu mizet dříve.
Autorská citace #51
24.11.2010 22:06 - sir thomas
Já jen pro příště připomenu (netřeba reagovat), že i brzké odchody je třeba avizovat co nejdříve, pro případ, že bych plánoval něco, na co vás potřebuju všechny (nebo všechny postavy).

I proto upozorním, že na příští (a možná jedno nebo dvě další) plánuju trochu "hutnější" děj, takže příchody a odchody postav nebudou možné (a nepřítomní nejspíše budou reprezentovat přítěž, o kterou je třeba se starat).
Autorská citace #52
30.11.2010 13:01 - Khardix
Na zítřek mi odpadá problém s dojížděním (nemusím stíhat autobus), takže je z mé strany možno protáhnout sezení až do půl desáté. Co vy na to?
Autorská citace #53
30.11.2010 13:12 - Kirros
Já klidně můžu zůstat dýl.
Autorská citace #54
30.11.2010 14:54 - sir thomas
Pro mě to není problém -- čtyři a půl hodiny jsou ještě zvládatelné. Budu jen doufat, že jsem se dost připravil.

Ještě počkáme na názory ostatních.
Autorská citace #55
30.11.2010 17:52 - Macintoush
U nás s tím taky nevidím, žádný problém.
Autorská citace #56
30.11.2010 18:16 - sir thomas
V tom případě to zítra protáhneme a třeba se o kus posuneme.
Autorská citace #57
5.12.2010 21:48 - sir thomas
Teď jsem si uvědomil, že jsme ve středu řešili nějaké poměrně důležité organizační záležitosti a někteří se toho nezúčastnili, takže stručný výcuc:

Zbývají nám dva týdny, a tudíž dvě sezení do konce semestru na MU. Nebudu řešit, jestli do té doby vyřešíme něco s Lokim. Je ale poměrně jasné, že v předvánočním týdnu se nikomu z přespolních do Brna jezdit nebude chtít, což znamená, že s nejvyšší pravděpodobností je to v tomto kalendářním roce všechno. Pokud se nedomluvíme na nějakém nadstandardním hraní.

Po Vánocích začíná zkouškové, což taky nejspíše nebude vhodné období pro hraní (učení se, stres ze skoušek, ...). Může se hrát pouze pokud se všichni nějak domluvíme, což se spíše nepodaří -- proto navrhuju odehrát spíše nějaké jednorázovky (např. ty děti v azylu, nějaké jiné série WoD, popřípadě úplně něco jiného); pro shánění hráčů se taky dá použít vlákno "WoD v Brně".

Se začátkem nového semestru navrhuju pokračovat v Sunny Beach -- mi začíná semestr 21. 2., ale pokud by se to domluvilo, jsem ochotný začít až o dva týdny dříve (obvykle volnější konec zkouškového může být taky vhodný pro jednorázovky). Kdy? Zatím počítám spíše opět se středou odpoledne (a mohlo by se začít trochu dříve). Protože je však rozvrh na výšce poněkud nevypočitatelný (i když si člověk snaží nechat v daný den volné hodiny), může se stát, že se bude hrát jindy -- vhodné vypadají ponděky (stejně časově) nebo čtvrtky. Věřím, že budeme schopni nějaké místo najít.

Jen upozorním -- hlavní zásada jednorázového hraní: Domlouvat včas
Autorská citace #58
6.12.2010 10:42 - Khardix
Mno, já zkouškové nemám, takže se přizpůsobím vám :)
Autorská citace #59
12.12.2010 22:36 - sir thomas
Otázka na příští týden: Jak vám to nakonec vychází s hraním na tento týden? Hrajeme ve středu? I ve čtvrtek? A nebo jen ve čtvrtek?
Autorská citace #60
13.12.2010 08:37 - Khardix
Já můžu jak ve středu, tak ve čtvrtek (ve čtvrtek od 4 a budu asi docela utahanej, ale snad to zvládnu).
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078058004379272 secREMOTE_IP: 3.145.175.243