sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
29.10.2012 21:09 - draca
Z důvodu že ve čtvrtek od 17 píšu písemku nedorazim na huntery. Před písemkou se mi nechce a nevim jestli po písemce to má cca na hodku a půl cenu
31.10.2012 18:31 - Macintoush
Kde chcete zítra hrát? U nás?
Jo a taky mám špatnou zprávu. Příští týden tak na 90% nedorazím, z důvodu závěrečné fáze naší rodinné Cesty z města.

EDIT: Pokud to nějak pomůže dopředu, tak netuším, jak to bude 22. 11. a jakékoliv hraní v prosinci visí na tom jak budou vypadat nové jízdní řády ČD.
31.10.2012 18:50 - sir thomas
Macintoush: Navrhoval bych to střídat, protože být hostitelem skupiny hráčů vždy znamená starosti navíc.

Co se týče absence: to znamená, že tam budou jen mágové. Napadají vás nějaká dobrá témata pro mágy?
1.11.2012 12:54 - Khardix
Omlouvám se, ale nakonec nedorazím, bratr dotáhl nějaký bacil a tak jsem zůstal dneska v posteli.
1.11.2012 13:28 - sir thomas
Oukej, máme poloviční účast. Na druhou stranu, Carl s Carlosem jsou velká část "jádra" družiny. Zkrácené sezení?

EDIT: Prosím, pište takové věci brzo, já třeba teď vyrážím do školy a nevím, jak budu moct reagovat. A to nevím, jak ostatní. Chápu, že v případě nemoci to není dost dobře možné, ale i tak by bylo fajn vědět to třeba v devět ráno a ne až v jednu.
1.11.2012 14:30 - Macintoush
Jo klidně.
1.11.2012 15:14 - Kirros
V pohodě.
7.11.2012 17:47 - draca
Dotaz... Kde se zitra bude hrat??
7.11.2012 17:56 - sir thomas
V rámci střídání navrhuju Kirrose. Navíc, mám dojem, že Mac se s největší pravděpodobností nezúčastní.

Poznámka: Pro ty, kteří minule nemohli, oznamuju, že jsme se dozvěděli jméno za stalkingem: Jonas Croft (ano, ten Jonas Croft). Počítám s tím, že ho zítra budete chtít konfrontovat.
8.11.2012 07:54 - Kirros
Nevím jak to se mnou dnes bude možná to stihnu na šest ale je taky možné že dorazím až v šest. Já navrhuju abyste začali beze mě a já dám vědět jak dorazím. Ale tím pádem se asi u nás hrát nebude...
8.11.2012 10:46 - sir thomas
Miluju čtvrteční rána, aneb, žádný plán nepřežije první kontakt s nepřítelem.

Budu předpokládat, že Kirros se přepsal a možná to stihne na čtyři, ale taky se může dostavit až v šest. Macintoush je už dost možná v blaženém stavu bez internetového připojení, a jeho účast je dost nejasná. Na druhou stranu, je tu pár věcí, co by se mělo dořešit.

Takže: Hraje se normálně, ale u nás (pozor, nefunkční zvonek). Chci úplně vyřešit Khardixovu postavu (čas nás tlačí) a možná trochu více George zapojit do děje (vymyslel jsem poměrně zajímavou mrtvolu). Každopádně, nevadí, když nedorazíte úplně na čas.
14.11.2012 19:27 - sir thomas
K zítřejšímu hraní:
Macintoush: Jak to dopadlo s Cestou z města? Můžeme zítra hrát u tebe?
Kirros: Jen předběžně, nějaké informace o harmonogramu školení?
15.11.2012 09:22 - Macintoush
Jo klidně hrajme u mě.
21.11.2012 13:39 - Macintoush
Bohužel, se musím omluvit, ale tento týden nedorazím.
21.11.2012 16:59 - sir thomas
Macintoush: Děkuju za oznámení.

Kirros: Jak to tento týden vypadá s tebou? Nebo obecně?

Takhle, dokážu si představit, že vyšetřování drog zvládnu i jen s Khardixem a Dráčou (oba mají motivaci), ale pokud bychom se sešli jen tři, možná bych to viděl spíše na zkrácené sezení -- nebo to rovnou zrušit (jak se vám chce).
22.11.2012 09:51 - draca
Já klidně dorazim... Čas mám kor když máme děkanskej půl den...
22.11.2012 12:16 - sir thomas
Tak Kirrosovi jsem psal, vypadá to s ním bledě. Takže ve výsledku by se to muselo organizovat u nás a musím říct, že se mi dneska moc nechce.

Takže pro tento týden to ruším i přesto, že by se něco dalo odehrát, a doufám, že příště se sejdeme trochu ve větším počtu. Doufám, že to nehlásím moc pozdě -- ale stejně dosud nebylo jasné, kde by se hrálo.
28.11.2012 12:09 - sir thomas
Zásadní otázka: Jak to s vámi tento týden vypadá? Myslím především Kirrose a Macintoushe, kteří vypadali, že si ještě nejsou jistí.
28.11.2012 18:27 - Khardix
Já zítra plánuji dorazit.
28.11.2012 19:24 - Macintoush
Jo, jo, já můžu určitě.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074942827224731 secREMOTE_IP: 18.223.32.230