sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
26.9.2012 11:40 - sir thomas
Omlouvám se, trochu jsem z toho vypadl.

Vypadá to, že nejméně nevhodný čas je čtvrtek, 16:00-20:00. Upozorňuju, že do 15:40 mám školu, takže budu chodit na čas, ale šéf většinou končí trochu dříve.

Tento týden: Pokud se sejdeme alespoň čtyři, neviděl bych v tom problém. Jen: Stále nevím, co přesně dělat. Na unesení Carla už je málo času, respektive, je málo času na jeho znovuzapojení. A nerad bych řešil rozdělenou družinu hned na začátku.

Any ideas?
26.9.2012 19:54 - draca
No já tenhle čtvrtek nemůžu (potřebuju doma do banky vyzdvihnout si novou kartu) + dodělat veškerý resty co mám.
27.9.2012 08:45 - Khardix
Obecně termín vyhovuje. Dneska se mi nicméně udělalo po ránu špatně, takže zůstávám doma - tím pádem se čtyři asi nesejdeme.
27.9.2012 10:32 - Kirros
Takže až příští týden, ok.
3.10.2012 13:42 - sir thomas
Pro jistotu připomínám: tento týden už se hraje. Pro tentokrát navrhuju, abychom se sešli u mě.

Připomínám vaší pozornosti domácí úkol (hodil jsem tam, nebo v nejbližší chvíli hodím, edit).
6.10.2012 14:39 - sir thomas
Pokud s tím souhlasíte, navrhuju, abychom se příště přesunuli k Macintoushovi.
I když je pravda, že spolubydlící nabízel, že toho mafiána by dokázal zahrát lépe. ;)

Lehce připomenu, že jsem zvědavý na to, co se vaše postavy naučily (ostatně jako na veškerý váš feedback).
10.10.2012 21:13 - draca
Bod č.1 : Kde se zejtra hraje?
Bod č.2 : Vzhledem k tomu že už si plně nepamatuju jestli bylo mojí postavě řečeno jak moc jeden mafián zbožňuje svůj hlas tak toho bude víc: Tygři utočící na neviné dívky? no proč ne když už máme krokodýli v kanálech. Možná budu více chodit na přednášky jistého profesora abych měl výcvik proti usnutí u jednoho mafiána. Kmotr lže mafiáni se hádaj a dohadujou a nejednaj mezi sebou jak gentelmani z 50let.

Bod č.3 : Co mě napadá že bych mohl zjišťovat: Zjistit kde se vzal tygr přece jenom na vývoz a dovoz ohrožených druhů jsou poměrně přísná pravidla a v současnosti jsou takto vzácná zvířata pouze zapůjčována a zoo je nevlastní.
Pokud bude sehnána složení nové drogy.
10.10.2012 22:38 - Macintoush
Hraje se u mě.
17.10.2012 13:05 - Kirros
Bohužel se musím omluvit ale zítra nepřijdu a u nás se hrát nemůže. Vyšel mi na čas hry důležitý pracovní pohovor a mohl bych max do pěti. Jinak co se týká Carlose tak doma zkoušel co všechno dokáže s magií a nedopatřením otevřel portál na místo, kde posledně trávil dovolenou (na Havai). Naštěstí má peněz dost a do příštího sessionu dorazí. Na telefonáty bude odpovídat tak, že šlo o neplánovanou dovolenou s jeho nejnovějším objevem.
17.10.2012 13:24 - sir thomas
To je nemilé. V tom případě hodně štěstí u pohovoru.

Co se týče místa, pamatuju si správně, že u Macintoushe by to byl larp? Pak by se mohlo hrát u nás (ačkoliv Colombo vypadal, že nebude moc šťastný).
17.10.2012 16:43 - Khardix
Nebo to můžeme vynechat (nekamenujte mě), já bych totiž taky potřeboval odcházet o něco dřív (cca tak v šest).
17.10.2012 18:37 - Macintoush
Pokud by se hrálo tak by to u nás šlo - rodinný pobyt zrušen kvůli nemoci -
Zásadní otázkou mi přijde, co by mohl dělat Carl s Georgem 2 hodiny aniž by ho zabil. :) jsem schopný hrát i nehrát, nezlobil bych se ani v jednom případě. Je to ST
17.10.2012 18:45 - sir thomas
oukej, na čtyři hodiny to nevidím. Dvě hodiny mi přijdou na hraní trochu málo (počítaje s komunikačním overheadem). Leda že byste chtěli řešit něco jiného -- například to, že si tady někdo chystá novou postavu nebo podobně. ;)
17.10.2012 20:53 - draca
Tak já jsem postavu aktualizoval (ano nechtělo se mi dělat do školy) a khardix snad pak napíše co tvoří a jak... Pokud to chápu dobře tak nebude nic což mi uplně nevadí pač nejako nestíhám nestačím...
17.10.2012 21:16 - Khardix
Jo, tak postavu řešit můžem, mám ji zhruba nahozenou, ale vážně by se mi hodilo porovnat ji s tím, co kdo další ve skupině umí (rozuměj: nemůžu si vybrat mezi dovednostmi). Potom lze dojednat pozadí a zapojení.
Pokud by vám tedy nevadilo, že budu chtít řešit hlavně mimoherní věci, tak zhruba do šesti jsem vám k dispozici :)
17.10.2012 21:42 - sir thomas
Což nám trošičku hapruje, protože Carlosův deník tam mít nebudeme. Hm. Dobře, finální slovo: Pro zítřek to ruším. Tím, že odehrát nebude moc co (nebo s kým), a pokud je to zítra výjimečná situace, hodilo by se mít na řešení nové postavy i Kirrose (nejen kvůli tomu deníku).

Prozatím, co se nové postavy týče, zkus o ní uvažovat i v termínech aspektů. Kdyby se ti chtělo, napiš něco do diskuse.
17.10.2012 21:55 - draca
Ja mam postavu specialne kvuli tobě khardixi plně aktualizovanou tady v postavách takže můžeš v klidu a pohodě porovnávat atd
22.10.2012 13:38 - sir thomas
Tento týden všichni máte čas? Nebo alespoň většina? A sejít se můžeme u Kirrose?

Co je na programu:
  1. Khardix by možná mohl mít postavu relativně promyšlenou. Takže bychom mohli probrat, co s ní. A taky jak se nejlépe zbavit Jima.
  2. Já jsem si nastudoval Hillfolk, takže můžu udělat stručné představení systému. Zároveň budu mít pro potenciální hráče flashku s pdf (snad mě teď nikdo nepřepadne).
  3. Chtěli jste zhypnotizovat Sáru a zjistit, jak se dostala z centra do doků.
  4. Ještě něco?
23.10.2012 16:05 - Kirros
Jo u nás se určitě sejít můžeme, žádné další pohovory už nemám :)
24.10.2012 13:24 - Khardix
Postavu mám relativně promyšlenou, ale budu ji chtít prodiskutovat :)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075790166854858 secREMOTE_IP: 18.223.32.230