sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #61
14.12.2010 22:38 - Khardix
Tož jak to teda nakonec bude?
Autorská citace #62
14.12.2010 23:07 - sir thomas
Je na čase něco napsat: Prozatím počítám se středečním hraním, co bude dál, se, snad, vyřeší na něm.
Autorská citace #63
15.12.2010 07:07 - Macintoush
Omlouvám se, že píšu tak pozdě, ale nešlo by to dnešní hraní zrušit a hrát tentokrát jenom ve čtrvtek, sorry že to měním na poslední chvíli trochu se mi teď zkomplikoval program.
Autorská citace #64
15.12.2010 10:23 - sir thomas
Vzhledem k tomu, že jsme se dostali do situace, kdy by bylo lepší, aby byli přítomni všichni, a nepřítomnost jedné postavy by znamenala buď její úplné vynechání nebo zastavení na místě, to teda pro dnešek ruším. Výjimečně; s tím, že se hraje ve čtvrtek.

Co se týče čtvrtečního hraní, jaké máme časové omezení? Já tvrdím, že od jedné hodiny odpoledne jsem volný až do večera.
Autorská citace #65
15.12.2010 11:25 - Kirros
Pro mě není problém si tou dobou udělat taky volno.
Autorská citace #66
15.12.2010 13:06 - Khardix
Standartně jsem volný až od čtyř, ale pokud se nás sejde většina už od jedné, tak si ten čas taky udělám.
Autorská citace #67
15.12.2010 16:18 - Macintoush
OK, tak zítra od jedné.
Autorská citace #68
15.12.2010 19:45 - Kirros
ok
Autorská citace #69
11.1.2011 14:26 - Macintoush
Takže právě jsem se podíval na zveřejněný rozvrh. Ve středu odpoledne končíme po 18. hodině. :( Takže navrhuji přesunutí herního termínu. Buď na úterý odpoledne (tom mám ovšem bohužel výuku od 18, takže bysme museli začínat dříve, aby se něco odehrálo. V pondělí odpoledne by to mělo jít bez problémů(alespoň na mé straně). Nebo ještě poněkud alternativně v neděli (pokud všichni začínáme ponědělka a nevadilo by to Khadrixovi). Kdy budete vážení věděti rozvrhy své?
Autorská citace #70
11.1.2011 15:06 - sir thomas
Fakulta informatiky již tradičně zveřejňuje rozvrh až na poslední chvíli: 14.2.

Nevadí, uvidíme, jak to dopadne; svůj rozvrh ještě budu plánovat a hraní bude jedním ze vstupů. Takže pokud už někdo víte, jak na tom budete s časem, někteří z nás možná budou schopni se alespoň trochu přizpůsobit.

Co se týče prozatimních termínů: Úterý, myslím, není vhodné, řekl bych, že Khardix nemá čas: finální vyjádření nechám na něm. Pondělí by mohlo být dobré. Neděle je zajímavý nápad -- jen je třeba brát v potaz, že cesta do Brna trvá docela dlouho a bylo by třeba vyrazit brzo.

Hádám, že čtvrtek už je moc pozdě.

Jak jsou na tom ostatní?
Autorská citace #71
11.1.2011 15:39 - Khardix
Úterý opravdu nemám čas, to hráváme GURPSy a předtím šermuju. Pondělí by mělo jít, v neděli to nepůjde, přes víkend mívám aktivity různého druhu, a taky bych měl být občas doma :) Takže z návrhů je mi zatím nejpřístupnější pondělí, od půl čtvrté do osmi jsem vám k dispozici.
Autorská citace #72
11.1.2011 15:51 - Khardix
Mimochodem, ty Changelingy nebo tak něco by si někdo zahrál? Jako Vypravěč se bohužel nenabídnu, na to mě vytěžují moji upíři a vlkodlaci docela dost, ale rád bych si něco z WoD zahrál zas jako hráč... a je mi celkem jedno co: Changelingové, the Possesed (z Inferna), nebo Huntery z vyšších Tierů (třeba Lucifuge), tam všude jsem našl postvu, kterou bych si chtěl zahrát :)
Autorská citace #73
30.1.2011 20:00 - sir thomas
Konečně mi skončilo zkouškové, můžu se věnovat hraní.

Já se taky jako Vypravěč nenabízím, radši než se věnovat nějakému oneshotu si lépe připravím Sunny Beach, pokud se nám teda podaří najít volné místo v rozvrzích. Za předpokladu, že se nabídne někdo jiný, se rád zúčastním.
Možná by mohla mít cenu Kirrosem navrhovaná hra "Innocents in Asylum".

Každopádně, co se týče pravidelného hraní: Nějaké novinky ohledně rozvrhu na letní semestr?
Autorská citace #74
1.5.2011 23:22 - sir thomas
Ptám se dosti pozdě, ale přece: Jak se daří Jill se seminárkou a jak to vypadá se zítřejším hraním?

Ještě co se týče mě: Jsem nejspíše trošičku ve zkluzu se psaním bakalářky, takže zítra a nejspíše i do konce semestru hodlám spíše dohrávat věci, které mám rozmyšlené a maximálně přidat jeden jednodušší případ. Takže kdyby se někomu z vás zítra zdálo, že je to slabší, můžeme se domluvit a poslední tři týdny semestru vynechat.
Autorská citace #75
2.5.2011 08:41 - Khardix
Já se omlouvám, ale dnes nedorazím, prý mě potřebují odpoledne doma.
Autorská citace #76
2.5.2011 09:46 - Macintoush
V tom případě bych to asi zrušil. (Byli by jsme jen 3 i s ST)a sejít se příští týden a případěn se tam domluvit co dál.
Autorská citace #77
2.5.2011 09:55 - sir thomas
Chtěl jsem navrhnout to samé. Nemám žádný skvělý náhradní materiál, takže si vůbec nejsem jistý, co bychom ve složení Carlos--Carl dělali. Celkově to zakončení semestru bude asi trošičku divoké, uvidíme, co dál.

Takže dnešek rušíme, uvidíme, jak dopadne příští týden.
Autorská citace #78
2.5.2011 12:12 - Kirros
Ok, beru na vědomí.
Autorská citace #79
8.5.2011 23:59 - sir thomas
Se zítřkem počítate? Já mám sice dost práce na bakalářce, ale věci mám pořád ještě nachystané z minula a neuškodí mi jedno odpoledne na jiné téma.
Autorská citace #80
9.5.2011 09:00 - Khardix
Bohužel, mě taky začíná tlačit čas (a rodiče), takže já asi nebudu moct dojít, a to asi až do konce května. Mrzí mě to, ale holt už na Huntery nemám moc čas :(
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084605932235718 secREMOTE_IP: 3.144.233.150