sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
20.9.2011 17:46 - Macintoush
Přesun se teprve připravuje, zítra se sejdeme ještě u nás.
Až se přestěhujeme, tak vás samozřejmě navedu do nového bytu.
20.9.2011 21:19 - Kirros
Ok počítám s tím.
25.9.2011 13:19 - sir thomas
Ticho po pěšině... Asi bych měl být iniciativnější...

Ve středu je státní svátek, Kirros už avizoval, že nemůže. V zásadě bych to nechtěl moc hrotit, takže pokud se chcete sejít, určitě se sejdeme, ale nemusí to být nutné.

Další středa bude složitější -- do středy mám ze školy výjezdní seminář, dost možná už kolem poledne budu doma, ale nejsem si tím jistý, ještě se zkusím zeptat.

Apropos, jak to vidíte s tím Ascensionem? Máte v úterý čas?
25.9.2011 22:14 - Khardix
Ani být nemusíš, ale je pravda, že to se pak rozhoupem až den před hrou :)
Já ve středu nejspíš taky nebudu moci, a další středu uvidíme.

S Ascensionem - mohu si v úterý čas udělat, i když spíše ne toto úterý, ale přizpůsobím se zbytku.
26.9.2011 10:40 - Kirros
No já myslím, že teď má Carlos důvod se neúčastnit dění (hospitalizace s tržnými ranami na hrudi). Takže kdybyste chtěli hrát bez něj tak se obejdu.

Jestli myslíš úterý jako zítřek tak to čas nemám.
26.9.2011 11:07 - draca
Ve středu čas mám stejně sem v Brně na kolejích
26.9.2011 11:51 - sir thomas
Teď uvažuju, nakolik by mělo cenu scházet se ve čtyřech, ale pořád je to validní možnost. Jen bych to možná moc neprotahoval. Celkově by možná bylo dobré domluvit se, jak dlouhá sezení má cenu dělat.
26.9.2011 17:30 - Macintoush
já bych teoreticky mohl, ale Jill chtěla jet domů, skusím jí ještě ukecat. Jo, je tu ještě jeden problém jsme po stěhování a vypadá to u nás jak po výbuchu atomovky a nikdo nic nemůže najít, takže pokud by se něco hrálo, tak bych poprosil, zda by nemohl být hostitelem pro změnu někdo jiný.
26.9.2011 23:04 - sir thomas
Takhle, záleží, jak vám se chce. Já doufám, že i na tohle hráčské složení vymyslíme nějakou vhodnou náplň hry. Sejít bychom se mohli u nás. Sice se neustále (poslední dva týdny) má dělat topení, ale i kdyby zítra začli, začnou kuchyní a jaksi si nedokážu představit řemeslníky pracující o státním státku. Pokud se vám nechce nebo máte jinou agendu, můžeme to, protentokrát, odložit.

Ještě jsem měl pár věcí, co jsem chtěl vyřešit, to asi postupně během zítřejšího odpoledne hodím do herního fóra.
28.9.2011 12:58 - sir thomas
Předpokládám, že se na dnešek nic nedomluvilo, takže to ruším (nebo, nedali jste mi vědět, nemám uklízeno :P). Příští týden to bude složitější, až budu vědět, co a jak, dám vám vědět.
30.9.2011 12:32 - sir thomas
Takže, co se týče příštího týdne: Od pondělka do středy jsem pryč, ale ve středu kolem oběda bych měl dorazit. Předpokládám, že ještě nebudu moc unavený. Takže navrhuju začít ve dvě hodiny, kdyby se něco změnilo, zkusím vám nějak dát vědět. Zkuste sem ale napsat už někdy během víkendu, bude to jednodušší.
2.10.2011 19:30 - Kirros
Já jsem pro.
2.10.2011 19:43 - draca
Ve dvě bych už měl mít čas
2.10.2011 22:52 - Macintoush
Jo, jo, dvě jsou OK, můžeme hrát u nás. Věříte, že tentokrát všichni trefíte na zadanou adresu, nebo se sejdeme na nějakém veřejně známém bodě (Konečného náměstí, Obilný trh, FF MUNI), a já vás dovedu?
3.10.2011 10:53 - Kirros
Od nedávna mám GPS v mobilu takže trefím ;)
3.10.2011 11:11 - sir thomas
Pokud je to na mapě, trefím. Přesto bych možná udělal nějaký centralizovaný sraz, kdyby náhodou někdo chtěl bloudit.
4.10.2011 23:09 - Khardix
Takže: omlouvám se, že se neozívám, ale odešel mi notebook a dokud ho nedostanu nazpátky ze servisu, na PC se moc nedostanu, a pokud ano, mám hromadu práce.

Přimluvil bych se za centralizovaný sraz, podle mapy bych to snad našel, ale sraz bude jistější.
5.10.2011 00:45 - draca
Taky sem spíš pro sraz někde na nákým rozumným a známým místě
5.10.2011 09:10 - sir thomas
v tom případě navrhuju dneska ve dvě na Konečnáku. Jsou všichni schopní se tam dostat?
5.10.2011 09:38 - draca
Ve dve nebude problem. Sednu na 12/13 a dojedu. Khardixovi to zavolam ale asi taky nebude mit problem
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087873935699463 secREMOTE_IP: 13.58.15.223