sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
5.10.2011 09:43 - Kirros
Ok ve dvě na Konečňáku
5.10.2011 10:25 - Macintoush
OK, počkám na vás na Konečňáku před kavárnou Tivoli ve dvě
10.10.2011 16:25 - sir thomas
Co se týká této středy, u nás to nebude možné. Práce moc nepokročily, takže je tu tak trochu chaos, a do středy se to nejspíše nezlepší.

Co jde asi tak udělat -- na Jiráskově (takže vlastně co by menhirem dohodil) je Čajovna za zrcadlem. Hrají se tam většinou deskovky, myslím, že s RPG by nebyl problém. Kromě toho jsem chtěl příště nahodit diskusi o aspektech, takže by se to dalo udělat tak, že začneme u Jill a Maca, něco odehrajeme, a pak se přesuneme do čajovny a nějakou hodinku a půl strávíme diskuzí. Nebo to můžeme zkrátit.

Pište, jak to vidíte; mám dojem, že čajovnu by bylo lepší zarezervovat. Jinak, začíná se ve tři.
10.10.2011 20:06 - Khardix
Já se musím omluvit, že ve středu budu nedostupný, je mě potřeba doma. Aspekty si zkusím prostudovat a dám vědět sem na web.
11.10.2011 10:26 - Kirros
Já s začátkem ve tři ani s Čajovnou nemám problém, jen jsem nějak minul proč tohle omezení, případný konec dřív?
11.10.2011 14:51 - draca
Osobně nemám problém s čajovnou
11.10.2011 20:08 - sir thomas
No, doufám, že si správně pamatuju, co Macintoush říkal. Informace byla, že on má školu (nějak do tří) a že od šesti se u nich z nějakého důvodu nedá hrát.

Takhle, začít bychom asi mohli bez něj, ale mám dojem, že jsme se na konci minulého sezení dostali tak trochu do cliffhangeru a i Khardixova nepřítomnost bude celkem zajímavá (začlo hořet a Jim musel zrovna někam odjet? WTF?). A nemůžu říct, že bych měl moc připravené nějaké jiné věci. Mohl bych do zítřka něco zkusit vymyslet.
11.10.2011 23:49 - Macintoush
Omlouvám se, že takhle komplikuji, celou organizaci, pokusím se dorazit jak to jen půjde, ale moc to nevidím, tahle cvičení vypadají že končí přesně na čas. Vysvětlit nepřítomnost Jima bude asi zajímavé, nemohl třeba někde spadnou server? Pokud někde začne hořet, tak to asi bude na té márnici. :)
12.10.2011 10:52 - Khardix
Hm, uznávám, že to komplikuji, ale tentokrát opravdu nemůžu. Jim se nejspíš po odmítnutí Georgem naštval a mumlaje si nadávky opustil márnici, ještě před tím než začalo hořet.
12.10.2011 23:31 - sir thomas
Pro jistotu to tady zmíním, ať už se o tom může uvažovat: V úterý prvního listopadu od tří hodin bychom mohli hrát jednorázovku Ascension. Hru povede Macintoush a my budeme mít tu čest být jeho pokusnými králíky.
17.10.2011 13:32 - draca
Nevim jak ve středu dorazim mám konzultaci s jedním Profesorem od cca 13. Vim že se hraje od 15. Ale raděj píšu kdybych se náhodou zdržel.
18.10.2011 00:18 - sir thomas
Nejsem si jistý, kdy přesně ve středu začínáme. Kdo to ví? Každopádně, pokud přijdeš později, využiju čas k debatě nad nějakými otázkami, nad kterými určitě všichni ve volném čase přemýšleli. ;)
18.10.2011 14:27 - Kirros
A v kolik teda začínáme?
18.10.2011 19:10 - Macintoush
pokud, se týče mě (ptáte se kvůli mně, že ano) tak můžeme začít klidně od dvou, ten předmět mám ob dva týdny.
18.10.2011 19:53 - sir thomas
Já bych začal ve dvě, abychom toho více stihli. Ze začátku bych pokračoval v rozebírání aspektů (Khardix se tomu nevyhne ;)), někdy poté, co přijde Dráča, bychom mohli hrát.
19.10.2011 09:14 - Kirros
Takže ve tedy ve dvě, jinak já budu muset před čtvrtou odběhnout a do pěti se vrátím.
8.11.2011 08:06 - Khardix
Omlouvám se, ale tento týden nedorazím, nahromadilo se mi toho poměrně dost do školy (dvě půlsemestrálky a ještě projekty).
Vím, že jsme skončili cliffhangerem zrovna u Jima, ale prostě potřebuju být tentokrát doma a učit se.
8.11.2011 08:48 - sir thomas
Co se dá dělat, budeme to muset odehrát jako flashback (nějak jste se dostali zpátky -- jak?). Což mimochodem asi znamená, že Jim dorazí "pretty beat up". ;)

EDIT: Právě mě napadl mnohem ďábelšťější plán. Tremble in fear, puny mortals!
9.11.2011 11:03 - sir thomas
Pro jistotu připomínám, že podle mého nejlepšího vědomí se dneska začíná ve tři. Taky to házím na nástěnku (a zkusím to tam dávat pravidelně).
14.11.2011 19:35 - sir thomas
Organizačně: hraje se ve dvě, u Maca a Jill. Zároveň jsem si všiml, že je ve čtvrtek státní svátek. Mám sice dojem, že už jsem ohledně toho s někým mluvil, ale pro jistotu: Chystáte se někdo nepřijít? A kdo bude potřebovat skončit dříve, aby se v nějakou rozumnou dobu dostal domů?
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064323902130127 secREMOTE_IP: 18.117.102.205