sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
15.11.2011 01:05 - draca
Nic z toho (odchod dřív/nepřijití e mě netýká) přece jenom nedojít když někoho dávám dokupy by bylo ehm blbé
15.11.2011 14:23 - Kirros
Já určitě přijdu.
15.11.2011 15:04 - Macintoush
Co se týče nás tak bychom potřebovali končit asi o hodinku dřív, ale určitě přijdeme.
16.11.2011 09:02 - Khardix
Já přijdu
16.11.2011 10:33 - Kirros
Zpozdím se dnes o nejvýš půl hodinky - musím na studijní.
22.11.2011 00:37 - sir thomas
Pro jistotu připomínám: ve středu hrajeme ve tři u nás. Je třeba mě prozvonit, protože náš zatracený zvonek (na rozdíl od toho druhého) není slyšet. Taky doufám, že nemáte alergii na chlupy, minule jsem zapomněl sdělit, že stále ještě chováme domácí zvířátka.

Co se týče hry, doufám, že to rozjedeme trochu více; skoro si říkám škoda, že se podařilo "agentům" Jima tak dobře spacifikovat. Doufám, že by se mohla vyřešit záležitost "upíra". Zároveň předpokládám, že finalizujeme záležitosti exaltů natolik, abychom věděli, jaké postavy budeme hrát.

EDIT: hraje se ve tři
22.11.2011 17:14 - Jill
Já se strašně moc omlouvám, ale zítra se nezúčastním. Potřebuji být již ve středu večer nutně v Hradci, protože spoluorganizuji důležitou společenskou akci a absolutně nestíhám... je mi moc líto, jestli přijdu o finále, ale pokud to jinak nepůjde zplnomocním Macintoushe, aby se mé postavy ujmul...
22.11.2011 20:52 - sir thomas
Jde spíše o to, aby byly přítomni všichni hráči (než postavy), protože více než o to, abyste to zvládli, jde například o to, jak s tím "upírem" nakonec naložíte a podobně. Samozřejmě, když to nejde, tak to nejde a nějak si bez tebe poradíme.
23.11.2011 10:29 - Kirros
Moc se omlouvám ale dnes taky nemůžu přijít - mám příliš mnoho práce kterou jsem si ještě včera myslel, že stihnu :/
23.11.2011 11:14 - Macintoush
No, původně jsem chtěl poslat Jill (Ať si jede zachraňovat Phoenixe, když bez něj nemůže být) do Miami a C & C (& G), by se nějak ráno zabývali tím upírem, ale teď poněkud nevím, co by se dalo dělat dále. Rozhodnutí bych samozdřejmě nechal Sýru Thomasovi, ale možná bych to pro dnešek navrhl rozpustiti.
23.11.2011 12:48 - sir thomas
Lidi, vy to hraní flákáte! Teda, hádám, že je to lepší než flákat práci...

Takhle, původně jsem chtěl Jima víceméně propustit, což by tohle částečně vyřešilo. Ale takhle se nám bude špatně pracovat s dalšími liniemi -- asi by se podařilo uzavřít toho upíra (a rozhovor se Samem, O'Reillym a Zeleným Mozkem), ale asi nic moc dalšího.

Takže to ruším. Dostane se ta informace ke všem? Pište, ať vás nemusím obvolávat.

Ve volném čase zkuste uvažovat nad těmi Exalty, napište něco na fórum.
24.11.2011 00:08 - sir thomas
Nemohl jsem si nevšimnout, že se běžně domlouváme až po poslední chvíli. Proto se chci zeptat: V kolik hodin jste před hraním ve středu nejpozději schopní reagovat na fórum?
28.11.2011 15:07 - draca
odchazim do skoly tak v 10:40 prakticky se koukam kolem 9 na d20 ... pokud chztnu ve skole net na mobilu tak muzu i tehdy jinak ne...
29.11.2011 07:09 - Khardix
Já mám do cca půl jedné přednášky a celou dobu jsem na internetu, i když občas má šnečí rychlost... Takže já jsem schopen zareagovat nejpozději kolem dvanácté.
6.12.2011 18:39 - sir thomas
Pro jistotu připomínám: zítra se hraje u nás, ve tři a zvonek není slyšet.
14.12.2011 11:16 - sir thomas
Ještě jedna manažerská záležitost: Když zase nastane taková situace a na fóru se na poslední chvíli objeví, že hraní se pro daný den ruší, mohli byste, prosím, zkusit odepsat, že o tom víte? Jinak vás budu muset všechny obvolávat. ;) Teda chápu, že pro Maca a Jill to vyjde docela nastejno, když se hraje u nich, ale stejně. Děkuju.

Ne, nesnažím se zvýšit počet nevlastních příspěvků na fóru.

Druhá záležitost -- hraní v příštím semestru (pokud chceme pokračovat). Nevím, jak jste na tom s rozvrhy, někteří už je možná mají. Každopádně, až budete něco vědět, zkuste napsat. Já prozatím počítám se středečním odpolednem (u nás na fakultě v tu dobu stejně nemají žádné zajímavé předměty).

Pokud by si někteří z vás chtěli něco zahrát o zkouškovém, rád se zúčastním nebo i něco zorganizuju (vždy platí, že čím dříve se něco začne domlouvat, tím lépe).
14.12.2011 12:05 - Khardix
Tak potvrzuji, že jsem zprávu zachytil. Budu se těšit po zkouškách :)
14.12.2011 12:22 - Macintoush
Jo, jo zrušení jsme zachytili, jak jsem psal d20 stíhám sledovat, až do hry. o zkouškovém bych si klidně něco zahrál. tak zhruba od 25. 1. jsem otevřen nějakým návrhům. Co se týče rozvrhu na příští semestr, nejsem zatím schopen nic zaručit.následující dva semestry jsou nenabytější v celém studiu. 23. si budu zapisovat semináře tak vám pak zdělím výsledek.
14.12.2011 12:29 - sir thomas
Macintoush: Tuším, jak je to kdo schopný sledovat, ale může se stát věci... Ideální by samozřejmě bylo, kdyby napsali ti, kdo si toho nevšimli, ale to je z podstaty věci poměrně nemožné. :)

Samozřejmě, můžeme se domluvit, že si to nějak budete (řekněme do středy do devíti) budete hlídat a v když si toho nevšimnete, přijdete někam zbytečně. Záleží na vási.
11.1.2012 21:31 - sir thomas
Budu jen krátce sondovat, protože dobře vím, že když se věci nezačnou domlouvat a chystat včas, většinou se nedomluví a nenachystají: Jak se vám daří ve zkouškovém? Máte chuť si něco zahrát? Co a asi tak kdy?
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071043014526367 secREMOTE_IP: 3.143.111.233