sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #81
9.5.2011 09:33 - Kirros
Dnes taky nemůžu.
Autorská citace #82
9.5.2011 10:03 - Macintoush
My by jsme si klidně naposledy zahráli, ale pokud má ST pocit, že bez Khadrixe ne, nebo se chce radši soustředit na získávání bakalářského titulu, tak je to tak možno. Jo, a dopředu oznamuji, že příští týden čas mít nebudu.
Autorská citace #83
9.5.2011 10:20 - sir thomas
Ne že bych měl Khardixe, potažmo Jima Phoenixe, až tak rád, abych bez něj nemohl hrát, ale vypadá to, že bychom se sešli jen tři, navíc, mám dojem, že i když Amy Fowler adoptovali téměř všichni, hlavní zájem na tom mají naši mágové. A moc vedlejších linií zatím nemám.

Takže bych to pro tento semestr uzavřel, více z nás má docela dost práce. Nějaké hraní o zkouškovém (nebo nějaké oneshoty, či kratší kampaně přes prázdniny) bych asi domlouval až potom, stejně bych tipoval, že zkouškové bude podobně náročné.

Každopádně děkuju za všechny herní pondělky a doufám, že se nejpozději po prázdninách opět setkáme.
Autorská citace #84
9.5.2011 11:09 - Khardix
Také tak. Mě holt čeká maturita, to znamená poprvé něco jako zkouškové, a jsem z toho trochu nervózní. Děkuji za pondělky, po prázdninách nejpozději se domluvíme :)
Autorská citace #85
27.6.2011 17:29 - Macintoush
Hlásím, že se mi podařilo si vyklikat středu i čtvrtek odpoledne volno. Kdy vy ostatní budete vědět rozvrhy? Navíc nám přibyl nějaký nábytek, takže klidně můžete přivést novou krev bez strachu, že by musela stát :)
Co se týče MtAsc oneshotu: Hodilo by se vám to někdy kolem 15. 7.
Autorská citace #86
27.6.2011 23:05 - Khardix
Tak já kdy rozvrh dostanu to nevím, ale budu se snažit udělat si taky středeční či čtvrteční odpoledne volné.
K oneshotu: 14.-17. 7. nemůžu, mám akci, ale týden předtím i týden potom můžu skoro kdykoliv.
Autorská citace #87
28.6.2011 18:38 - sir thomas
Jsem na tom podobně, rozvrh určujeme až poslední dva týdny před začátkem semestru. Budu ale počítat se středou nebo čtvrtkem. Možná bychom se mohli domluvit a kdyby to nešlo, soustředit se spíše na jeden ze dnů -- co třeba středu? Nebo kdy si myslíte, že vám to bude více vyhovovat? Hypoteticky bych nic neměl dokonce ani proti tomu, hrát dvakrát týdně, ale myslím, že se nám to nemůže podařit a že někteří mají i další koníčky, kterým chtějí věnovat svůj volný čas.

Jinak, času mám o prázdninách průběžně dost (zatím jsem vyloženě pryč jen dva týdny v srpnu), takže pokud chceme hrát o prázdninách, říkejte si spíše vy.
Je nějaká šance, že bychom se někdy sešli všichni? Chtělo by se vám pokračovat v Sunny Beach i o prázdninách nebo dáte přednost nějakému osvěžení?
Autorská citace #88
28.6.2011 20:03 - Macintoush
Vzhledem k tomu, že do 11. nemůžu já od 14-17 Khadrix a od 18. Jill. Tak, se nadějně jeví třeba 13. 7. Co vy na to? Co se týče obsahu naší schůzky, tak si klidně dám Sunny Beach, Florida nebo připravím Ascesion. Pokud má něco Kýros, tak se o tom dá také diskutovat.
Autorská citace #89
30.6.2011 09:28 - sir thomas
Nikdo tu nereaguje, takže: Termín v zásadě vyhovuje, možná bychom mohli zkusit i více dní. Mi osobně je jedno, co se bude hrát, ideu pro SB mám připravenou, rád si zahraju i Ascension, když mi někdo řekne, na jaká pravidla se mám kouknout.

Hm, Kirrosovi zkusím napsat, nejsem si jistý, jestli teď diskusi sleduje.
Autorská citace #90
30.6.2011 10:20 - Macintoush
Ascesion si představuji asi tak: základní pravidla nWOD, merity z wod a M:Aw - vybrat podle logiky, sféry a popis efektů podle M:Asc. Jako deník stačí první strana tohohle

Pokud by někomu scházela nějaká M:Asc příčka tak řekněte.

PS: Jill jsem taky napsal.
Autorská citace #91
30.6.2011 12:45 - Khardix
Fajn, 13. 7. mi vyhovuje. Ovšem k M:Asc mám pouze konverzi pravidel do GURPSů, takže originál by se šiknul.
Autorská citace #92
1.7.2011 14:06 - Jill
Zdravím všechny. Co se týče pravidelného hraní nechala jsem si v rozvrhu volné středeční i čtvrteční odpoledne, ale snad by dalo najít místečko i jindy, kdyby to těm, co ještě rozvrh nemají nevycházelo. Dále se omlouvám, ale oneshotu se nezúčastním. Kolem 13. se sice do Brna chystám, ale s trošku jinými plány; pokud budete hrát u nás na bytě, tak se možná aspoň potkáme.
Autorská citace #93
1.7.2011 21:13 - Kirros
Takhle, já moct budu ale lepší by to bylo o vikendech, kvuli tomu ze pracuju. Nastesti neni takovy problem si vzit od obeda volno a naddelat si to nekdy jindy.

Co se týče rozvrhu tak si můžu čas udělat kdykoliv ;)

Jinak zabírám si Celestial Chorus :P
Autorská citace #94
2.7.2011 14:00 - Macintoush
Takže možnosti jsou následující:
A) sejdem se 13. s tím, že si Kirros vezme volno v počtu čtyř osob, případně někdo zkusí někoho ještě sehnat.
B) odložíme to na nejbližší termín, který by vyhovoval všem, což by mělo snad být 30/31. 7.

Co vy na to?
Autorská citace #95
2.7.2011 15:44 - Khardix
Více by mi vyhovovala možnost A, protože sice 30./31.7. volno mám, ale jsou to jediné dva volné dny mezi dvěma akcemi a tak budu mít pravděpodobně dost jiných věcí na práci.
Autorská citace #96
2.7.2011 16:56 - Kirros
V takovém případě taky beru možnost A) protože jedu na Letní filmovou školu a ta 31.7 končí.
Autorská citace #97
2.7.2011 18:51 - sir thomas
Třináctého je dobrý termín. Máte někdo nějaké další zájemce?

K sytému. Teď se tak trochu dívám na Ascension -- to budeme brát podle téhle konverze?

Ještě k principům Asc (proti Awk): Jak přesně mám chápat paradigma? To je mágova představa, jak funguje svět a jak ho může magií měnit? Takže tak trochu ve stylu magical tradition?
Autorská citace #98
2.7.2011 20:26 - Macintoush
Vidím že, nejbližší termín kdy se můžeme všichni sejít, není termínem kdy by se nás mohlo sejí mnoho. :)
Takže počítám 13. u nás po obědě, kdy přesně bych řídil podle Kirrose. Mám počítat s hraním hry Kouzelník: to Povznesení, nebo má nědko jiné touhy či nabídky?
Autorská citace #99
2.7.2011 21:28 - Macintoush
ST píše:
to budeme brát podle téhle konverze?

Ne těch konverzí jsem na netu přečetl asi pět a tahle je snad moje nejneoblíbenější. V podstatě používám tohle 
ST píše:
Ještě k principům Asc (proti Awk): Jak přesně mám chápat paradigma? To je mágova představa, jak funguje svět a jak ho může magií měnit? Takže tak trochu ve stylu magical tradition?

Ne tak úplně, Vzhledem k tomu, že realita je pořád subjektivní (přes 706 let snahy jisté organizace o opak) je paradigma tím, jak mágův svět skutečně funguje. Pokus se jeho svět příliš vzdálí konsensu stává se marauderem.
Jo a paradigma mají všichni mágové i ostatní lidé, jen mágové mají avatar a ve střetu s paradigmaty ostatních jim to dává značnou výhodu. Konsenzus a jím vytvořený paradox, který na mágy působí jako přírodní síla, je ve skutečnosti jen součtem paradigmat 6 miliard spících.
K těm magickým tradicím (myslíš doufám ty z příručky MtAw:Magical tradicions) - ty by ve světě Ascesionu odpovídali spíše subtradicím, či myšlenkovým školám. Paradigma je osobní a v úplnosti nepředatelné, žák nikdy nepřevezme plně mistra, dokonce ani v technokracii ne.

No snad jsem ti ještě více nezamotal hlavu.
2.7.2011 22:31 - sir thomas
Macintoush píše:
No snad jsem ti ještě více nezamotal hlavu

Vypadá to, že to snad dokonce chápu (skoro se toho až děsím). Hra na to, že realita je relativní. Ještě musím pochopit jak fungují sféry (zatím to vypadá, že vyžadují větší součinnost sfér než Awakening) a snad to můžu i hrát.

Osobně jsem jinak pro to, zkusit to Povznesení. Vypadá to jako něco, co by mohlo být zajímavé.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074352025985718 secREMOTE_IP: 18.221.66.31