Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
23.9.2014 12:20 - Almi
ALL: Tak jsem pro Vás připravil předměty, které jste chtěli. Přiznám se, že čím konkrétnější přání bylo, tím lépe se mi to vybíralo a hledalo. U Smuda to bylo nejtěžší, tak jsem se nakonec přiklonil k nejpříběhovější volbě.

U ostatních jsem se snažil, spíš než čísla zvažovat zajímavé efekty, tak uvidíme :)
23.9.2014 12:38 - Shako
Tak nakonec dneska nedorazím...

Jak jsme na to příští týden?
23.9.2014 16:10 - Almi
Shako: Já jsem na tom další týden OK, dneska tedy bez Tebe, co se dá dělat...

ALL: Můžete se dnes těšit na docela zajímavé a věci. Možná hodně drsné. Uvidíme, jak to půjde... každopádně, poprvé jsem narazil na SC, který donutí postavy sáhnout si na dno. Prostě - pokračujeme v trendu skutečně silných a autentických prožitků! :))
23.9.2014 17:44 - Smud
Budu pozde tak o pul hodky.
24.9.2014 18:35 - Meldin
Příští týden tedy opět v úterý?
24.9.2014 19:51 - noir
Za mě dobrý! JInak hra opět super, díky všem.

Říkali jsme si s ALmim v autě, žes, Meldine, fakt dobře hrál - nápaditě, takticky, fakt dobrý!
24.9.2014 23:30 - Smud
Ja snad budu moct, ale na jistotu to budu vedet az asi v to utery. Cili za me "snad jo".
25.9.2014 09:53 - Almi
Za mne příští týden v ÚT určitě v pohodě, jiný den (snad) taky..

..jinak, díky moc, poradili jste si dobře!

Těším se na pokračování, tentokrát zase po delší době s orkama! :D
25.9.2014 12:23 - Meldin
Taky dík za hru. Těším se v úterý.

Noir: díky ;)
26.9.2014 11:24 - Shako
Za mě uterý 70%.
26.9.2014 11:28 - noir
za mě úterý na 94,3 %.
26.9.2014 12:57 - Meldin
Noir: my to zas nepotřebujeme tak přesně :D proste s tebou počítáme :D
26.9.2014 12:59 - Almi
Shako: Máš se nač těšit.. poté, co postavy dokázali porazit Prastaré Chapadlovité Zlo v tunelech pod horama, prorazili pomocí reverzního vodopádu na povrch...

...aby se vynořili vysoko v horách, v totální zimě (minimálně -20 stupňů, vnoci ještě méně), mokří jak myši.

Brutální a hnusný a neférový SC, který následoval způsobil, že postavy na konci session bojovali o pouhé teplo a kus žvance v ruinách staré strážní věže s hlídkou hobgoblinů. Průměrný počet recovery v družině byl, tuším, někde kolem -2 :))

Ale postavy dokázali porazil líté šelmy, kradoucí jim jídlo i zahnat ledového červa!

Vzhledem k tomu, že jeden hobgoliních válečných šamanů postavám uprchl a z výslechu umírajícího se dozvěděli, že se v okolí skrytě přesouvá mnohasethlavá orčí armáda, je pravděpodobné, že si to nenechají hnusky líbit..

..čekej drsnou honičku, ve vánici, zimě a pak... překvapení! :)
26.9.2014 13:04 - Vojtěch
To je velmi hustá akce!
26.9.2014 13:21 - Almi
Vojtěch: Taky že byla. Použil jsem ASHovo úpravu terrain and enviromental u remorhaze. Výsledkem byl SC o 6ti částech. DC byla v rozmezí 20 až 30 (s přípravou a pomůckama mohlo být o 5 nižší, ale ne vždy se vedlo). Což pro postavy na 5. levelu bylo dost vražedné (postava, co neuspěla, často způsobila reroll nějaké postavě, co uspěla). Doma jsem pak ještě půl hodiny počítal, zda se to fakt reálně prakticky nedalo projít..

..ale jestli byl záměr tvůrce, aby byly postavy na konci totálně vyflusaný, tak se to zadařilo. Jinak to bylo peklo a kluci hráli fakt výborně.

Shako: Možnosti připojit jsou rámcově 3 (vyber si, nevím, s čím budeš hrát):
- jediný přeživší z jiné frupy dobrodruhů, které semlela orčí armáda;
- uprchlý zajatec/vězeň orků, kterému se podařilo uprchnout dřív, než byl sežrán (třeba byl i osvobozen teď postavama);
- jsi poslaný jistou Ikonou s jistým cílem..

..vše lze libovolně kombinovat. Ostatně, předměty, cos získal minule, tomu odpovídají (asi Ti je pošlu PMkou).
26.9.2014 13:30 - Shako
Almi: Říkáš, že je čas na novou postavu. :-D
27.9.2014 13:02 - Smud
Tak u me zmena, v utery nemuzu, rekonstrukce zacne az ve stredu cili utery vecer budem vyklizet. Stale muzu pondeli, a pravdepodobne i stredu, ctvrtek.
27.9.2014 14:34 - Meldin
Já bych příští týden asi mohl hrát ještě ve středu.
28.9.2014 11:56 - Almi
Shako: Nová postava netřeba.. myslím, že se můžeš připojit jakkoli.

Smud, Meldin: Já mohu víceméně zatím jakýkoli den, ale potřebuji to vědět cca. den předem. Za mne Středa ok..
28.9.2014 12:27 - noir
Ahoj, ze mě je špatně pondělí a čtvrtek plus dál...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10352897644043 secREMOTE_IP: 3.136.27.75