Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
16.8.2011 09:35 - Almi
Výjimečně souhlasím s Perníčkem..nu, jdu otravovat noira, aby mi to přehodil. Já už se k datům nedostanu... :-)
16.8.2011 09:37 - noir
Udělám!
16.8.2011 09:38 - Beltar
Noir: ty jsi hlídací pes demokracie a proto musíš mít stejné možnosti jako vládnoucí elita.
16.8.2011 09:42 - Sethi
Hlídací hyena.
16.8.2011 09:42 - Almi
noir: Díky, to je ale efektivita... :-)

btw: Beltar dělal vlastní předměty..ty jo - seš maniak..nebylo pohodlnější něco z těch tisíců předmětů vybrat? :-)
16.8.2011 09:46 - noir
na to se dá říct jen jedno: Haf!
16.8.2011 09:49 - Sethi
To je jenom schopnost navíc, čísla se nehýbou, ne?
16.8.2011 09:58 - noir
jedna powera. blééé.
16.8.2011 10:28 - Beltar
Almi: Ne, protože část předmětů, které dávám jsou artefakty a s nimi jsem v DnD dost nespokojen. Základní vlastnost artefaktů z mého settingu je to, že rostou s vámi a s vašimi levely jim nejen roste moc, ale otevírají se i další schopnosti. Už máte artefakty 2 a přímo před vámi leží 3!
16.8.2011 10:41 - Sethi
Máme dva artefakty? Kde?
16.8.2011 10:43 - noir
Já bych řekl, že jedním z nich je Meldinova postava. Roste po levelech a po chargování si začal odemykat i další schopnosti :)
16.8.2011 10:57 - Beltar
Sethi: Hledej Šmudlo :D
16.8.2011 11:15 - Almi
Já chci taky artefakt!

..Gregg se otáčí a vrací se v tunelu pod horami před zabedněné dveře, kde mocný čaroděj M´Eldin neomylně detekoval mocnou magii... :-)

Hele, není ta Noirova zakopaná kadidelnice nebo varhany (či co to bylo) artefakt? :-)

Beltar: Na to šlo použít už stávající herní mechaniku ohledně zvyšování moci artefaktu..ale jestli ty předměty budou cool, nezlobím se.. :D
16.8.2011 11:47 - Beltar
Současnou a už otestovanou mechaniku se skupinou z Karláku máme: předmět se chová jako + 1v1 (postavy/4) magic item, + občas nějaké properties + nějaké powers.

Př: Hůl nebeského hněvu dala Smudovi na 1.levelu další At-will - Ligthing missile (jen přetypovaná Magic missile). Na 3.levelu mu davá navíc Encounter který se podobá chain ligthingu. Ale, pokud ho použije, musí na to spálit jeden ze svých encounter power.

Almi: Ani nevíš, jak blízko jsi :D.
16.8.2011 16:40 - Smud
Vubec si nestiham dnes nejak zaridit jidlo, tak spoleham na kulinarske umeni Beltara :)
17.8.2011 08:23 - Smud
Vcera to bylo super, asi si zacnu rikat Varis, postrach goblinu :P

Beltar: Muzes mi poslat, co jsem nasel v tech dokumentech?

Almi: Mas ten odkaz na ten clanek o vampirech, jak jsi rikal?

Diky :)
17.8.2011 08:46 - noir
Mě se to taky moc líbilo. Ten souboj byl super, odsejpalo to, pravidla fungovala, jak měla, prostě paráda. Díky všem!
17.8.2011 09:46 - Beltar
Díky za pochvalu, opravdu se mi to moc líbilo.

Máte někdo nějaké doporučení pro ten velký souboj? Co ještě by v té místnosti mohlo být interaktivní, nebo zajímavé?

Protože to už nehraje roli, tak jak Johnass, tak Leonard byli oba zrádci, skrytě sledovali boj a když viděli zemřít orka, tak Leonard zavraždil Johnasse, aby měl nějakou krycí historku. V mládí býval Leonard zloděj a podvodníček v centru království, ale když byl chycen zvolil si službu v pohraničí před oprátkou, měl z té doby trénovaný bluff. charisma+level+train 2+2+5=9
A s tím musím říct, že mu to házelo jak víno, zpočátku mu to občas trochu ujelo, ale pak už se mu to dařilo. Noira třeba pokáždé vylhal přes natural 20.
17.8.2011 09:57 - Beltar
Líbilo se mi, že jste skvěle odřízli gobliny od posil (dveře, gong, nikod neuprchl). Že jste zachránili dokumenty z pevnosti. A navíc ty dva hraničáře, kteří ještě při zabití orka ani neexistovali a napadli mě, až když se Almi zeptal co se děje.
Takže si nakonec udělejte ten 4.lvl
Tzn - Hůl nebeského hněvu se začala chovat jako Magic staff +1
- Noiruv amulet Slunce jako Holy symbol +2
- Bersekrovo kladivo - Magic weapon +1

Za zachráněné dokumenty si po odevzdání můžete napsat 100 zl jako odměnu.
Navíc tam byla stará vzácná elfí mapa oblasti na druhé straně hor, za tu vám vévodův čaroděj nabízí 200zl.
Získali jste si obdiv a důvěru vévodova osobního čaroděje a proto můžete u něj nakupovat potiony za obvyklou cenu.

Meldine:
Obvykle mělo tohle kladivo daily schopnost, chceš ji, nebo uděláme jinou?:
Rozzuříš se ze zranění ti způsobených, způsobíš si další bolest a potom začneš mlátit do cíle hlava nehlava. Tzn. Pokud jsi bloddied, spal healing surge a začni na cíl útočit basic attacky, dokud zasahuješ útoč dál.
17.8.2011 09:58 - noir
Hajzl! Já to říkal, mučit-mučit-mučit! Mě by se líbily gobelíny na zdech, co by se daly shazovat na nepřátele (a sedly by tam), stojany s halapartnami, které by shozené dělaly efekt podobný vraním nohám, hranice polen do krbu, která by se rozkutálela - prostě cokoliv, co by tam bylo očekávatelné...

Za sebe znovu dodám, že se mi líbilo, jak pracoval s nasazováním protivníků.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084620952606201 secREMOTE_IP: 18.222.96.135