Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
17.8.2011 09:58 - Sethi
Mě by tedy zajímalo, mě by tedy zajímalo, co že to víme o tom Erikovi.
17.8.2011 10:00 - Sethi
Vévodův čaroděj žádnou mapu nedostane. Už nám jeden item ztratil.
17.8.2011 10:01 - noir
A hlavně je dalším kandidátem na skřipec.
17.8.2011 10:04 - Meldin
Včera se to myslím povedlo :-)

Beltar: na kladivu se ještě můžeme domluvit, nicméně tahle schopnost vypadá zajímavě.

All: počítám s příštím úterkem.
17.8.2011 10:11 - Beltar
Valesca si Erika ani moc nepamatuje, zato Varys ho zná moc dobře. Byl to nejstarší z učedníků Vantského dvorního čaroděje. Byl nejlepší z vás, bylo jasné že bude mocnějším mágem než kohokoliv koho znáte. Byl chytrý, pracovitý, cílevědomý, zvídavý. Při jednom Varysově nepodařeném pokusu mu Erik zachránil život, ale odnesl to spálenou půlkou obličeje.
Erik bezestop zmizel asi před dvěma roky.
17.8.2011 10:11 - noir
Jo a Meldin byl fakt dobrej!
17.8.2011 10:13 - Beltar
Pravda, Meldin zaslouží velkou pochvalu. Tady je vidět, že defender je opravdu jeho osud, žádný čaroděj :D
17.8.2011 12:50 - Almi
Smud: Odkaz na článek ti pošlu, až budu doma, ale článek vyšel v čísle 400 Dragonu, musíš mít update 8/10/11 (z 10. srpna 2011). A článek má název New Hybrid and Multiclass Option. Tak se na to mrkni a dej vědět, zda budeš chtít něco podle toho udělat (je tam trochu drsné ta změna healing surge na 2, ale zase je možnost nových fealtů..jen je jich třeba asi docela dost...
17.8.2011 22:40 - Smud
Beltar: Hele ona se ta hul nechovala jako magic staff +1? Nebo to je preklep a mela by ted byt +2?

Almi: Diky, mrknu a dam vedet.
17.8.2011 22:41 - Smud
Pristi tyden tedy pocitam s uterkem.
18.8.2011 07:54 - Beltar
Ehm, nevím co jsem říkal, ale jestli jsem něco říkal bylo to špatně.Teď je to +1 staffa
18.8.2011 08:14 - Smud
Aha, ok :)
18.8.2011 09:10 - Smud
Almi: Koukam na toho vampira, a asi by to fungovalo nejak rozumne pouze pokud bych mel hybrida, a navic predelal barbara z constituce na charismu (coz znamena i temer vsechny utoky jine atd.). Ten multiclass je takovej divnej. Ziskal bych 3 nevyhody (vulnerable radiant, slunce by mi vadilo a leceni mezi boji jen pokud by mi nekdo jiny dovolil si od nej cucnout jeho krve, coz nevim nevim :)) a stalo by me to 2 featy. Za to bych dostal undead keyword, nestarnul bych a regeneraci 0 kdyz jsem bloodied (nemam charismu). Jedina zajimava vec je vymena 1 encounter power za Blood Drinker (1d10 dmg navic k utoku co trefim, a dostanu healing surge) coz je neco za neco. Spis to zni jako takova tezka choroba :P
18.8.2011 09:22 - noir
Smud: Ten vampýr multi se vyplatí jen pár hodně specializovaným postavám. Monkové prý nad ním slintají :)
18.8.2011 09:55 - Almi
Smud: já si to myslel..jestli chceš - lze předělat na hybrid. Nebo druhá možnost - pořešíme to za běhu stylem - budeš mít undead keyword, nosit kápi či jinou ochranu před sluncem, vulnerability 5 radiant a k tomu možnost využít Blood Drinker buď jako
(i) special encounter power (pokud ho použiješ, nebudeš moci použít jinou encounter power)
nebo jako
(ii) daily power - pak bez výše uvedeného omezení.

Co na to říkáš? Není to moc/málo? Jsem přístupný diskuzi...
18.8.2011 10:28 - Sethi
A co ta vampiric heritage?

Píše:
VAMPIRIC HERITAGE [VAMPIRE BLOODLINE]
Prerequisite: Living humanoid race
Benefit: You gain blood drain as an encounter power. Additionally, you gain a +2 bonus to Perception and InSight checks to sense and recognize dhampyrs and undead.
Special: You are considered a vampire for the purpose ofeffects that relate to vampires.

Blood Drain
Feat Power
Encounter. Healing
Standard Action Melee touch
Target: One living creature you have grabbed
Attack: Strength +2 vs. Fortitude, Constitution + 2 vs.
Fortitude, or Dexterity + 2 vs. Fortitude
Hit: 1 d4 + Constitution modifier damage, and you can
spend a healing surge.
Level 11: +4 bonus and 2d4 + Constitution modifier
damage.
Level 21: +6 bonus and 3d4 + Constitution modifier
damage.
Special: When you select the Vampiric Heritage feat, you
determine whether you use Strength, Constitution, or
Dexterity to attack with this power.


S nějakými úpravami to je docela vtipná věc, hlavně má nějaké pěkné navazující featy.
18.8.2011 11:30 - Almi
Perníček: ty jsi ale šikulka! Super! Mně se to líbí :-) Jednoduché, elegantní...jen upozorňuji, že v kontextu příběhu by Smud byl považován upíra (undead) a měl vulnerability 5 radiant. A změnil bych podmínku z nutnosti mít cíl v grabbu na to, že cíl musí být zkrvavený :-)

Co vy na to?
18.8.2011 11:58 - Smud
To je vyborny, sedi to jak pribehove, tak mechanicky. Beru, diky! :)
18.8.2011 13:26 - Almi
OK, takže schváleno, vyřízeno :-)
22.8.2011 08:04 - Beltar
Tak platí úterý?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082192897796631 secREMOTE_IP: 3.145.56.28