Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
25.8.2011 14:14 - Beltar
Máme Goliaše barbara, Eladrina wizarda, trpaslíka Klerik/Fighter, Sethi je Něco Něco/Něco + prvně se tam ukázal Hobití upír
25.8.2011 15:46 - Smud
Myslim ze v zahlavi je chyba, pristi termin by mel byt 8. mesic a ne 9. :)
25.8.2011 16:00 - Sethi
No jo pořád =)

Já už bych chtěla ten konec září.
25.8.2011 20:59 - Almi
Shako: nevím, jak moc jsi netknutý DnD, ale takový rychlostart pravidel je zhruba zde

Jinak, válí se tu překlad pravidel..ale asi pro tebe nejdůležitější teď je, říct si, co by sis chtěl zahrát. Ber, že je to generický fantasy svět, ale pravdou je, že si můžeš vymyslet prakticky cokoli (viz noir či Sethi - mistři šílených nápadů :D) a ono to půjde. Takže směle do toho...

..zítra či o víkendu sem nahodím něco o příběhu, nebo něco nalinkuji, byť ostatní to už znají.
28.8.2011 00:46 - Shako
Almi: Prehled byl dobry, uz jsem to procetl - par veci jsem se par novych veci. Diky.
29.8.2011 16:24 - Meldin
Takže ve středu budou Encounters jo? Jen ať vím na co se mám těšit :-)
29.8.2011 16:38 - Beltar
Pokud se neozve Sethi, tak ano hrajeme Encounters.
Nezapomeňte na 7.level a na Boony.
A protože Sethi mění postavu, tak prohlásila, že nechce nic z kreditu u Saruunských čarodějů, takže máme každý 1000 zlatých na nákup magického vybavení.
29.8.2011 16:40 - Sethi
Sethi se neozve. Můžete za ni tiše truchlit.
30.8.2011 08:31 - Almi
Jojo, ve středu počítejte s Encounters..a co vás čeká? V novém příběhu plánovaném na cca. 2 session budete řešit delikátní úkol pro Saruunské čaroděje.

Shako: jak to s tebou vypadá na tuhle středu?
30.8.2011 08:43 - noir
Středa je snad OK. Kdyby Shako chtěl, ať mi pošle návrh, jakou postavu by chtěl a já ji vybuilderuju...
30.8.2011 10:40 - Beltar
Tak já mám v práci dost hodin navíc, a zítra končí měsíc, tak bych měl čas i uvařit. máte někdo nějakej nápad co udělat?
30.8.2011 12:29 - Shako
Almi: Na tudle stredu to moc nevidim, ale presne budu vedet dneska vecer.

Noir: Vecer poslu, pokud zitra hraju.
30.8.2011 13:00 - Beltar
Já přivedu Evu, takže ať Shako dorazí nebo ne, bude nás dost. A židlí je taky ještě dost :D
30.8.2011 13:56 - Meldin
Beltar píše:
Tak já mám v práci dost hodin navíc, a zítra končí měsíc, tak bych měl čas i uvařit. máte někdo nějakej nápad co udělat?


Jako 1.chod navrhuji roštěnu Esterházy,
jako 2. chod svíčkovou Welington,
Jako hlavní jídlo pak filé Orlow, ale stačil by mi i steak au poivre,

pokud jde o Dezert, tak by mne uspokojilo i něco méně náročného - co třeba Hitlerův dort?

tak Beltare, šup šup, už se mi sbíhají sliny :-)
31.8.2011 10:29 - Almi
Tak, malá ochutnávka nového dobrodružství:

Smrt Alduse Třpytoštíta volá po pomstě. A váš trpasličí bojovník přísahal vykonat pomstu na tom, kdo tohle vše způsobil - Vladokamenu Černohávovi, přízračnému čaroději. Natolik mocném a prahnoucím po pomstě za křivdy mu způsobené, že překonal samotnou smrt.

Poté, co jste doprovodili zbylé uprchlíky z Kiris Dahn zpět do Rychlých Hamrů vás tak čekala ještě jedna smutná povinnost - dopravit tělo nebohého Alduse do držav trpasličího klanu Štříbroštítů, sídlících v okolí Hromošpice (Thunderspire) v Sedmisloupových Síních.

Zima sice je v plném proudu, ale krajem se šíří podivné historky o přízračných chodcích...o podivných zmizeních obyvatel samot...o vojenských kumpaniích pochodujících vánicí v nejhlubší noci odnikud nikam..jako jedni z mála si uvědomujete, že Černoháv ještě zdaleka neřekl poslední slovo a jeho odveta bude tentokrát strašnější, silnější a hlavně - postihne všechny v Nentirském údolí v čase konce zimy. V době, kdy jídlo dochází a lidé jsou nejslabší.

Času je málo a způsob, jak Črnoháva zastavit je stále nenalezen. Váš čaroděj pomalu propadal zoufalství, žádná z knihoven, žádný z moudrých mu nebyl schopen dát odpověď na otázku po původu Přízračné věže v Kiris Dahn. Věže, která nemá vchod. Věže, která výsměšně stála osamoceně uprostřed ruin města, které jste opouštěli, jako by sama chtěla ukázat, že není z toho světa.

O podivném cizinci, který se k vám připojil v nočním lese po zmizení Mii, aby následně zmizel při smělém pokusu o vniknutí do Přízračné věže nemáte žádných zpráv.

Ve chvílích zoufalství váš čaroděj svolil připojit se k cestě s tělem Alduse do Sedmisloupových Síní, neboť doufá v platnost slov vašeho trpaslíka - Stříbroštítové měli vždy dobré vztahy s Mágy ze Saruunu. A v Nentirském údolí není větších znalostí magických tajemství, než v tomto společenství záhadných mágů. Třeba pomohou oni, získáte-li si jejich přízeň...
31.8.2011 10:40 - Beltar
Čas mám, takže večeře bude.

Bude Sethovinový salát alá [redakčně upraveno]

editováno zlým správcem diskuse.
31.8.2011 10:43 - noir
Almi: No, a co já teda? Mám chodit? Podivný cizinec je nezvěstný, tak mám dělat jinou postavu, nebo máš nějaké řešení, kdy a jak se gaučo objeví? (kdybys nevěděl, co s ním, čemuž nevěřím, tak navrhuju klasický trik - amnézie).

Malá nevýznamná poznámka: Můžu těm NPCčkám říkat anglicky? Mě prostě Černohaf nejde přes horní patro :)
31.8.2011 11:10 - Smud
Zni to vyborne, uz se tesim :) Jak na salat, tak na hru :P
31.8.2011 13:20 - Beltar
tak kolem 4. budu už doma, takže dorážejte jak chcete
31.8.2011 14:41 - Shako
Definitivne potvrzuju, ze nemam pripravenou postavu a navic mam dneska jiny program, takze az nekdy jindy. Co treba pristi tyden? Bude to opet streda?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071147918701172 secREMOTE_IP: 18.222.96.135