Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
1.9.2011 11:03 - Almi
Shako: Ještě nevím, zda budu moct příští týden moct, každopádně, pokud by se hrlo, byl by to z největší pravděpodobností čtvrtek 08.09.2011.

ALL: Děkuji všem za včerejší hru..přiznám se, že jsem se docela obával, jak se popasujete se situací, kdy k V8m bude spousta okolností vyloženě nepřátelská, ale musím pochválit - vyrovnali jste se s tím se ctí. Jednak se ám podařilo dostat skvělým způsobem do Sedmisloupové Síně, tvrdým vyjednáváním jste si otestovali, kam až je možno zajít (a líbilo se mi to - přece jen šlo o váš život) a nakonec - oba bojové encountery nebyly vůbec jednoduché a hodně rozhodovalo vaše použití daily powers.

Tak uvidíme, jak se vám zadaří ve finále..protože ze schodišťové šachty je vidět, že cíl je vyloženě blízko...uvidíme, zda se vám podaří porazit Yalaxe či naopak on ovládne prostřednictvím Střepu chaosu on vás stejně jako se mu to podařilo u ostatních...a zda ho stihnete porazit dříve, než většinu z vás ovládne vaše psychická choroba.. :-)
1.9.2011 12:08 - Beltar
Takže z toho co víme:
Meldin musí arcanou zkusit nějak ošefovat ten Střep chaosu. Pokud tam bude Bronze warden zkus soustředit svou arcanu do něj a ovládnout ho, pokud ho proti nám použije protistrana zkus ho převzít, nebo aspoň neutralizovat.
Smud s Noarem a případně Sethi musí co nejdřív dostat toho Neogiho. Očekával bych dominated, takže se snažte mezi sebou udržovat 1 pole rozestup, at mu to co nejvíc stížíte.
Já na sebe zkusím nějak navázat Neogiho ochranku.
Nebojte se používat lektvary a jiné consumable itemy, pak to těm čarodějům vyučtujeme.
Nesmíme zapomínat insightnout prostředí až do něj vstoupíme.

Nepouštět ze zřetele myšlenku že ta čarodějka je možná zrádce, i když mě to tak nepřijde, může mít Meldin pravdu.
1.9.2011 12:25 - noir
Almi: Kdo je Yalaxe? Ten neogi?
Beltar: NIKDY neplánovat veřejně před ALmim!
1.9.2011 12:42 - Beltar
Noir: Neboj mám plán v plánu a Almi nám do něj spadne :)
1.9.2011 18:40 - Meldin
Ať už je ta čarodějka zrádce nebo ne, u mne má ještě vroubek za ten arogantní výstup na hřbitově. Musím ale uznat, že si pohotově ochočila skupinu a to jen díky slibům. Taky nás bez varování poslala rovnou doprostřed encounteru. Čarodějům se prostě nedá věřit!
1.9.2011 19:05 - Sethi
Meldin píše:
že si pohotově ochočila skupinu a to jen díky slibům.

Však jen Almi (a jeho NPC) dokáží naslibovat něco, co vám nikdo jiný nedá. =)
1.9.2011 19:11 - Meldin
Ano, ano. Ani nevím proč mě to pokaždé překvapí? :-)
2.9.2011 09:50 - Almi
To není fér! Já jen věrně hraju NPC tak, jak jsou popsaný! :-)

A přede mnou klidně plánovat můžete, stejně žádný plán nepřežije první setkání s nepřítelem, jak říká klasik...a pokud někdo bude někam padat, budete to vy :-)

Ano, Yalax je ten neogi.

ALL: Mám v pacičkách nové Encounters, materiály pro srpnový DnD Day..ale hlavně DnD: Lair Assault...
2.9.2011 13:48 - Faire
Dotaz: stalo se už někdy, že by hlavní záporák prohrál a hrdinové vyhráli? Jen tak pro zajímavost :)
2.9.2011 13:58 - Beltar
Faire: No když on nám furt utíká. Porazíme všechny jeho nohsleddy, někdy i jeho a on se rozplyne. Je to sviňka duch.
2.9.2011 14:52 - Faire
Doprčic, otázka byla samozřejmě opačná, to je tak, když je hlava rychlejší než prsty :( "stalo se už někdy, že by v rozhodujícím střetnutí hlavní záporák vyhrál a hrdinové prohráli?"
2.9.2011 15:20 - Sethi
Po pravdě, ta první otázka byla víc na místě =))
2.9.2011 16:24 - Almi
Faire: Jo, v mých hrách se to stává...k velké radosti hráčů :)

..koneckonců - poslední Encounters jsou designovány tak, že ve skutečnosti záporák dlouho dosahuje svého, i když se družina fakt snaží!
4.9.2011 10:58 - Smud
Bavime se o Sethi?
.
.
.
:D
4.9.2011 11:12 - Sethi
Psst.
4.9.2011 18:48 - Smud
Tak tenhle tyden s hranim nevim, nakonec ctvrtek nemuzu, cili za me pripada v uvahu pouze streda.
4.9.2011 19:46 - Sethi
Za mě nic. Ale koho to zajímá. Vystačíte si s kečupem.
4.9.2011 21:38 - Meldin
Čtvrtek se mi taky moc nehodí. Úterý nebo středa by byla o hodně lepší. Nějaké změny u ostatních?

Sethi: už pomalu ani nevíme jak vypadáš :-)
4.9.2011 21:40 - Beltar
takže tedy počítáme se středou?
5.9.2011 08:40 - noir
U mě je středa pasé. Jako každá středa :(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11369395256042 secREMOTE_IP: 18.191.132.36