Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
20.9.2011 19:58 - Shako
Almi: Okey, kam se mam zastavit. A mam tedy nekomu poslat nejaky koncept postavy, at neco vytvori nebo se mam objevit drive a udelame neco na miste?
21.9.2011 00:08 - Sethi
Myslím, že bude schůdnější, když budeš mít něco předpřipraveného. Pokud se toho neujme někdo schopnější, jsem ochotná ti podle konceptu uvařit značně neoptimalizovanou postavu (ve starém či novém builderu, já mám třeba pro encounters vařeno ve starém). Co se složení skupiny týče, máme křehkého strikera který se snaží neumřít (tiefling ladykiller), křehkého kontrolera, který zpravidla tankuje (eladrin wizard), méně křehkého strikera, který tráví většinu soubojů v bezvědomí (goliath barbarian) a leadera/defendera (dwarf cleric/fighter), který tankovat nemůže, protože tankuje kontroler. Myslím, že nějaký ten heal navíc by se hodil, ale doteď jsme to zvládli s omezeným plácáním po zadečku, takže to zas tak nutné není.
21.9.2011 00:38 - Meldin
Controller totiž musí zaměstnat nepřátele, aby neutekli než k nim Fighter doběhne :-)

Jo a občas se taky stane, že Fighter nedoběhne vůbec...vzpomínám si, že jsem to měl onehdá pod kontrolou úplně sám
asi do -32HP ;-)
21.9.2011 09:17 - Beltar
Dneska budu rád, že budu rád v 6 doma. Petře byl by jsi tak hodný a zorganizoval Pizzu? já jsem celej den na školení. Já bych si dal Livorno.
21.9.2011 11:03 - Shako
Sethi: Okey, neco nahodim pres den. A treba se toho nekdo ujme.:)
21.9.2011 11:38 - Sethi
Co se mě týče, nahazuj svižně. U stroje budu maximálně do dvou.
21.9.2011 13:13 - Shako
Sethi píše:
Co se mě týče, nahazuj svižně. U stroje budu maximálně do dvou.

No, mam pocit, ze to domlouvame trosku pozde:)
21.9.2011 13:19 - Sethi
Ale v klidu =)
21.9.2011 13:42 - Smud
Hele ja jsem asi blbej clovk na pizzu dnes, nevim jestli vubec stiham tu sestou. Zalezi jestli se zena zdrzi v praci...
21.9.2011 13:44 - Smud
Staci sem hodit zhruba co chces byt, neco udelame, a doladime to treba az na pristi hrani, neni problem. Dulezite je mit aspon neco, vytvareni na miste by nas zbytecne zdrzovalo.
21.9.2011 13:53 - Sethi
Cloak of Translocation na Assassinovi. Heh. What has the science done.
21.9.2011 14:57 - Meldin
Já se o pizzu postarám. Beltar - Livorno. Co ostatní?
21.9.2011 15:42 - Almi
Meldin: Já mám chorobnou chuť na hranolky. Tak mi je vezmi dvoje (jedny jsou tuším za 25,- Kč). ´kuju...

ALL. Dnes jsem v docela zajímavým rozpoložení - celý den po soudech, ale v myšlenkách na dnešní hru. Jsem zvědav, jak to dopadne. Variant vašeho chování je příliš mnoho, takže to pořeším za běhu :-)
21.9.2011 16:35 - Shako
Ok, tak jsem udělal takový rychlonástřel postavy.

Rengo začínal jako naprostý obyčejný týpek, tedy spíš býval na tom ještě hůř než naprosto obyčejný týpek - prostě neuměl nic. Byl to flákač, kecal, lenoch, potížista..., který potřebuje peníze na svoji obživu. Začal tedy dělat, co mu přislo pod ruku a za co byl ochoten někdo zaplatit. Ne, že by to snad uměl líp než ostatní, jen se nebál se o to přihlásit, nechat se najmout, drze pohanit konkurenci... Je třeba doručit dopis? Rengo to zvládne jen mu dejte koně a peníze na cestovní vydaje. Je třeba vyhrat krysy z domu? Rengo to zvládne, jen co sežene píštalu. Je třeba někoho zabít? Rengo to zvládne, jen mu půjčte kuši. Je třeba prodat todle zboží? Rengo to zvládne...

Takhle přišel ke spoustě dobrého vybavení, které se po splnění daného úkolu většinou nějak pokazí, záhadně ztratí... a pak se zase záhadně objeví, když ho Rengo prodává ve vedlejší vesnici jako výtečné, nové a téměr universalní.

Rovnež se naučil spoustu věcí, které dříve neuměl, zejmena odhadovat, jak asi bude daný ukol težký a pokud to sám nezvládne, tak najít někoho, kdo to udělá za něj. Ale i spoustu jiných užitečných věcí - utíkat, zabíjet. Lhát a podvádět to už uměl předtím. Když dneska příjmá úkol (který zpravidla předtím nikdy nedělal), ale který vypadá jednodušše, hodnotí slovy jako "Jasný šefe, to jsem dělal stokrát." U věci, který vypadají složitě hodnotí jako "No..., párkát už jsem dělal něco podobného..." (což je snad i skoro pravda). Věci nemožné nebo neproveditelné podle Renga neexistují.

Když příjde na boj dáva přednost lehčím, kratkým, a často ani ne zbraním jako dýka, kámen, noha od stolu. Taktiky jako útok ze zálohy nebo zastrašovaní nepřítele mu nejsou nijak cizí - vždy už to dělal stokrát. Rovněž boj na dálku, zejmena vrh čímkoliv je jeho oblíbený.

Rasu bych nechal člověk, class, co jsem tak koukal tak to bude nejspíš rogue, možná bard, ale na někom, kdo to předestiluje do pravidel. Kdo se hlásí dobrovolně?
21.9.2011 16:46 - Shako
Jo a kam, že se to mám dostavit?:) Sraz je v 18h. Pizzu asi nechci, přijdu najedený nebo s vlastním jídlem.
21.9.2011 17:03 - Beltar
Ahoj,
no nejlepsi by bylo být tak v 17:50 tady: http://www.gustopizza.cz/kontakt/
číslo na mě je 725122885
21.9.2011 17:07 - Shako
To je na metru, takže je tu šance, že bych to i stihnul.. Kdyby ne, tak poslu sms nebo zavolám - moje číslo je 728 035 565. Ještě něco, co bych měl vědět, než vyrazím? (cca do 5 minut:))
22.9.2011 00:07 - Meldin
Na další hraní si předběžně si rezervuji 5.10. :-)
22.9.2011 00:41 - Shako
Tak diky dneska za hru.
Pristi tyden trosku predelam ten puvodni koncept a hodim to Smundovi na zpracovani.
22.9.2011 09:16 - Smud
Take diky za hru!

Shako: Cim driv, tim lepe. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067358016967773 secREMOTE_IP: 18.222.107.236