Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
4.10.2011 17:07 - Meldin
Sethi píše:
Co, samotná zeleninka nejede?


Ale ne, spíš jsem si tě předsatvil jak zvoníš u Beltara za dveřma s husou v košíku nebo třeba s kuší přes rameno a zastřelenou koroptví v ruce :-)

Beltar píše:
Já jsem doma s Rýmičkou a Kašílkem, takže Sethi může přijít uvařit kdykoliv. Zrovna dnes jsem k obědu udělal mísu salátu ala Sethi, cmrdnutou horou kečupu.


Zbyde ti nějaký kečup i na zítra? :-)
4.10.2011 17:51 - Beltar
Jasně, kečupu je dycky dost
5.10.2011 09:12 - Smud
Dorazim. Ale na Beltara hodim rousku nebo neco, jestli chytnu dalsi rymycku a kaslik tak uz se zblaznim, byli jsme s malou nemocny v podstate 3 tydny, do tohoto pondeli...
5.10.2011 10:01 - Beltar
Neboj, uz jsem v podstate zdravej. Mazlik byl zrovna taky 2 dny doma a nedovolil mi se neudzdravit. Skoro me priotravila cajem a prasky
5.10.2011 10:19 - Almi
Beltar: Vidíš, jak se o tebe pěkně stará! :-)

Jo, přemýšlejte, kdy dáme Lair Assault :-) ideálně i s Noirem, ať to má šťávu :-)
6.10.2011 00:38 - Smud
Predem, diky za hru, bylo to jako obvykle skvele :)

A ted napady co jsem zachytil na to, jak ziskat informace o tom jak porazit Phantom Brigade:

1) Zkusit to jeste se Sarunskymi magy, treba pres Shakovu postavu (neznaji ho) nebo Sethi v jine forme? Nevim jestli to ma sanci na uspech.

2) Najit nekoho v Underdarku, kdo by tu informaci mohl mit. Ale cim to zaplatit?

3) Zkusit to pres upirku, byl bych ochoten i obetovat Scarblade pokud by to bylo treba.

4) ???

Co vy na to?
6.10.2011 09:14 - Almi
Smud: hezky jsi nastínil možnosti. myslím, že máte solidní šanci s těmihle boty vybrat správné řešení..

jinak, i já děkuji za super hru. Byly jste fajn, jen Eldin by příště měl víc myslet, protože vám to zamotává víc a víc :-) Ale nic enní ztraceno, pro pořádný příběh to chce okořenit, jen je nutné vědět, kdy už je to moc :-)

Každopádně - Malgodemon děkuje za kámen chaosu :-)
6.10.2011 09:53 - Beltar
Ach jo, to se mi ten seznam pěkně plní, až jednou nebudu vázán úkolem, budu to muset pročistit.

Sethi - napůl démon, zabít
Smud - napůl upír zabít
Noir - upír, zabít
Meldin - příliš agresivní(až tím páchá chaos), má prokletou masku, které se nebude chtít vzdát, zabít
Neogi - chce zabít mě, zakže pokud se připlete do cesty, zabít
Malgodémon - najít, zabít, zničit kámen
Čaroduch - páchá chaos, zastavit, najít, zničit.
6.10.2011 10:26 - Sethi
Mám pocit, že rozhodovat se, zda zkrmit nebo nezkrmit mága gargoylám byla chybná úvaha. Měla jsem je nechat nadlábnout trpaslíkem. Navíc se hůř loupe, tak by jim vydržel déle.

Jinak v rámci odtajňování tajemství, assassinka se asi ukázala i jako Mia, aby to tedy jako měla odbyté. Pokud by vůči ní měl někdo nějaké otázky, asi by je i odpověděla. (Více či méně pravdivě.) Když by měla uvést nějaké jméno, říkala by si Sedm Strak.

"Jsem Malek a jsem Mialela a Thaya Stříbrozpěv, jsem děvka Gizelle a potulný mnich Patrik a Astrid, lovkyně. Každé z těch jmen jsem koupila ocelí, za každou tvář zaplatila kusem své duše."
6.10.2011 10:46 - Sethi
Smud píše:
1) Zkusit to jeste se Sarunskymi magy, treba pres Shakovu postavu (neznaji ho) nebo Sethi v jine forme? Nevim jestli to ma sanci na uspech.

Od tohodle úmyslu by se snažila silně odradit. Sama se na něm určitě podílet nebude.

Píše:
2) Najit nekoho v Underdarku, kdo by tu informaci mohl mit. Ale cim to zaplatit?

Návrh směnění eladrina drowům byl myšlený jako reálná možnost. S jinými obyvateli Podtemna by vůbec nedoporučovala vyjednávat.

Píše:
3) Zkusit to pres upirku, byl bych ochoten i obetovat Scarblade pokud by to bylo treba.

Žádné hlasité námitky.
6.10.2011 11:10 - Beltar
Já také preferuji upírku. Eladrina budeme potřebovat na vykoupení cesty ven. Což je jen tak mimcohodem, mnohem akutnější problém.
6.10.2011 12:49 - Meldin
Žádná výměna nebude! Vrátíme se původní cestou a odejdeme klidně hlavní bránou. Pokud bude potřeba, tak použiju řetěz a zmobilizuju strážce, aby nám razil cestu. Setkání s čaroději by mi nevadilo, alespoň se dozvíme proč nevylézají z té své věže. Rád jim předám masku jako výraz dobré vůle:-)

Příští středu jsem OK
6.10.2011 14:51 - Beltar
Těch strážců jsou tam desítky, ale dobře, budeš dělat návnadu a mi se proplížíme hlavní branou, až tě budou lynčovat
6.10.2011 20:21 - Smud
Pristi tyden utery i streda za me ok. Streda o neco lepsi.
7.10.2011 00:37 - Shako
Za me je spatny cely tyden - budu na Deskohrani. Kazdopadne utery a streda urcite ne.
7.10.2011 01:06 - Sethi
Co tak v úterý unést Noira a pohnout s Beltarovou kampaní?
7.10.2011 08:54 - Almi
Sethi: To by bylo fajn, úterek se mi hdí o trochu víc (ale ve středu mohu taky, kdyby na to přišlo a bylo nejhůře).

Meldin: Strašně bych chtěl viděl, jak se krčíš za strážcem, který jde rychlostí 4 čtverců skrz horní město :D

..ale nemusíš se bát, podle všeho, by ses nedostal ani tam...
7.10.2011 09:19 - Sethi
Za mě to vyřešily vyšší mocnosti, ve středu k večeru jedu s autem k lékaři.
7.10.2011 09:48 - noir
J8 bych v úterý s nejvyšší pravděpodobností mohl.
7.10.2011 10:23 - Beltar
takže úterý a moje kampaň. A teď mi někdo skara řekněte, kde jste skončili?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075894117355347 secREMOTE_IP: 18.219.213.196