Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
24.11.2011 12:30 - Almi
Ano, za mne hlásím že úterý je fajn :-)
24.11.2011 17:57 - Shako
Utery v pohode.
Kupon k Albi, sice netusim o co jde, ale nevyuziju.:)

A jak ten nakup - viz muj predchozi prispevek.
25.11.2011 19:05 - Smud
Almi: Muzes sem prosim nahodit neco k nasim pristim encounters? Abychom mohli zacit vytvaret postavy :)

All: Prosim pak o vyjadreni, jakou roli chcete hrat (defender, striker, leader, controller). At se nesejdeme v nejake hodne nevhodne kombinaci :)
25.11.2011 19:13 - noir
K úterku se vyjádřím v pondělí-podle toho, jak to bude vypadat s rýmou...
26.11.2011 02:26 - Shako
Smud: Moje preference jsou nejspis nasledujici
controler - pokud nejdu neco, co me oslovi (predpokladam, ze strikeru bude dost)
striker - urcite bych si zahral (kdyby jich nahodou bylo malo)
leader - zatim jsem akorat koukal na warlorda a ten me prisel jako horsi bard, takze spis ne... Navic uz mam toho barda, tak si predpokladam toho uziju dost
defender - hrat urcite nechci (Myslim, ze by to mel vyzkouset Meldin:D)

Ale prispusobim se dle toho, jak budou padat navrhy od zbytku skupiny.
26.11.2011 10:19 - noir
Tak já se krapet rozepíšu k těm příštím encounters, jestli to neva. Jsem krapet nemocný, tak stejně nemám moc co dělat...

Nestudoval jsem je, jen jsem se díval do Builderu, co nabízí za postavy. A trošku se obávám. Hodně povoleným postav má nějakého peta: druid, witch, potenciálně wizard, hexblade a knight s cavalierem. Jsou povolené tři témata - z toho dvě mají dalšího peta! Pro mě to znamená, že se může stát, že na mapě bude pět postav a deset petů - což by myslím mohlo zavánět průserem.

Prosil bych všechny, aby se nad tím zamysleli a zbytečně pety nekombili, ať se v tom neutopíme...

Co se týká rolí, tak bych to tak neřešil - spousta rolí je dnes víceúčelových (mage, berserker,druid, warlock), navíc ALmi říkal, že je tu důležitý příběh. SPíš než na role bych se soustředil na nějaké zápletky nebo vztahy těch postav.

Mě by třeba docela lákalo zahrát si s někým něco jako kombo Don Quijote+Sancho Panza nebo feldkurát Katz+voják Švejk. A to ať už bych byl v pozici kohokoliv.

CO se týká Meldina, tak bych moc defendera nedoporučoval-IMHO Meldin na to není moc typ (ale ať si řekne spíš on). Být ním, šel bych do nějakého hezkého strikera - tyhle encounters nabízejí třeba Hexbladea. Ten anvíc umí dobře Arkánu, takže by to Meldinovi mohlo sednout...
26.11.2011 10:32 - Meldin
Defendera jsem hrál v Beltarově kampani. Teď bych si rad zahrál jako sorcerer nebo rogue. Uvidíme jestli Almi dá nejaké info :-)
26.11.2011 10:56 - noir
Meldin: Sorcerer není v těchhle encounterech povolený, ale rogue (respektive thief) jo - a je to striker, přesně, jak jsem navrhoval :)
26.11.2011 11:27 - Beltar
Noir: Nechces si zahrat pysneho pana a vychytraleho otroka?
26.11.2011 11:38 - noir
Beltar: Kliďo, to je v podstatě ten Katz+Švejk :)
26.11.2011 13:09 - Meldin
Noir: striker je pro me ok.

Je to zvláštní, ale postoval jsem svůj příspěvek ještě před tebou. Btw. co je to zač ten hexablade?
26.11.2011 13:40 - noir
Meldin: Hexblade je druh warlocka - svou sílu získává přes mocného patrona, například nějakého démona, ďábla, ale taky někoho kladnějšího - třeba některého elfího lorda. Tu magickou moc hexblade transformuje do magické zbraně, energetické čepele, se kterou může dělat různé vylomeniny. A pak má další zajímavé kousky jako dailiny, třeba zamykání nepřátel, přivolávání spojenců a podobně.
26.11.2011 16:02 - Meldin
Dík za info. Vypadá to slibně :-)
28.11.2011 14:37 - Sethi
28.11.2011 14:58 - Sethi
Čekala bych, že ty backgroundy třeba builder nabídne jako... no... backgroundy. Mají to ale nějaké divné. Místo toho jsou tam nějak zvláštně překlopená témata.

Classy se mi nelíbí. Chjo.
28.11.2011 15:02 - noir
Sethi: Mě se teda classy docela zamlouvají, spíš mě mrzí málo témat na výběr. Po čem jsi tak toužila?
28.11.2011 15:20 - Beltar
Noir: Tak co by jsi chtěl hrát? Já bych mohl být třeba otrok - Satyr skald bard.
28.11.2011 15:27 - Sethi
Já už ani nevím. Nějak mě to prostě to, co vidím, neinspiruje k žádnému konceptu.

Úzký výběr v tématech je taky dost zvláštní. Nejpozději druhý encounter bude jasné, kdo je lord a kdo padouch.
28.11.2011 15:35 - Beltar
Padouch je vždy Almi!
28.11.2011 15:51 - noir
Beltar: Tak já bych si v tom případě zahrál lidského knighta nebo cavaliera, ať to drží formu. Ten skald na sluhu (otroka bych nerad, jestli by to nevadilo) sledí dokonale. Mečivý sluha bude fajn :)

Sethi: Takže ani ta drsná víla tě neláká?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10780000686646 secREMOTE_IP: 3.142.201.206