Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
28.11.2011 16:08 - Sethi
Drsná asi ne. Vidím to tak, že dám druhou šanci controllerům a vezmu si witch. Zatím je ve hře pixie (se sprite familiarem by se tak nějak rozdvojovala - to tu ale bylo doteď s Miou), tiefling (Beltar nemůže mít monopol na růžky) nebo nějaká ušatá variace.
28.11.2011 16:11 - Almi
Sethi: Vždyť character thema(t) by mělo být na výběr snad hodně, ne? Myslím, že jsou povolena všechna z Heroes of Feywild + dost dalších. Za poslední týden vyšla i character thema k Moonshae a ještě něco k Feywild..fakt si nevybereš? Jestli ne, klidně si dej takové, jaké chceš. Což platí pro všechny. Má to bavit :) Jen se to snažte mít přefluffované do nějakého vílího obalu...

V deníku jsou uveřejněna následující character themes:
Fey Beast Tamer
Sidhe Lord
Tuathan
Unseelie Agent
Alchemist
Chevalier
Explorer
Guardian
Guttersnipe
Knight Hospitaler
Mercenary
Noble
Ordained Priest
Outlaw
Scholar
Seer
Wizard´s Apprentice

Jakožto charackter background pak Crystalbrooker, Sildaine a Sybaran. Viz Perníčkem napostované scany, kde je bližší info o nich.

Copak si nevybereš nic pro svou pixie? ;)

Beltar: Ty jo, to vypadá hodně slibně! .-)

Smud: Mám nový Lair Assault!! Je DOKONALÝ!! A - nádherná battlemapa!! Juch!!
28.11.2011 16:24 - Sethi
Online builder má v tenhle okamžik pro postavy to encounters omezený výběr jak pro themes tak pro backgrounds - myslím si ale, že je to chybka, protože nenabízí ani backgroundy přímo zamýšlené pro tuhle kampaň.

Nicméně jsem se porochnila v tom offline a myslím, že se nějak zařídím.
28.11.2011 16:25 - Beltar
Noir: annoo mééj lord
28.11.2011 16:27 - noir
Almi: Builder povoluje jen čtyři-ta z HoF.
28.11.2011 16:31 - Almi
noir: tak v tom případě si je rozšiřte o ta, která jsem vypsal..asi to bude chyba. A pokud by ani ta nestačila, pořešíme za běhu. A těšte se, dostane každý barevný deník! :-)

Beltar: Podařilo se mi pro Tebe zajistit komplet balení nových Encounters, co je budeme hrát :-)

Smud, Beltar: Wizardi dávají do Magikových promo balení i Fortune karty. Právě jsem dostal kartu Not Dead Yet (promo 6). Máme jí? Jo, a když jsem viděl, co se válí promo magickových karet v Blackfire...doufám, že je máte :-)
28.11.2011 17:05 - Beltar
Heh Almi, když něco votočíš budeš príma :-) třeba Eternal Witness bych bral všema 10 i víckrát :D
28.11.2011 17:22 - Sethi
Vyskládala jsem si tak-trochu-eladrin witch z vílí strany barikády. Nemluvná a samotářská, hlásila by se k nějakým půvabným vodním plochám. Hledám pro ni kamarády =3
28.11.2011 18:05 - Shako
Asi postavim nejakou klasiku jako elfi ranger nebo tak neco.
Jen mi trosku unika k cemu presne jsou ty themes. :) Co presne to ovlivnuje?
28.11.2011 18:12 - noir
Shako: klasika je drowí hraničář! (v builderu se mu říká scout)
28.11.2011 19:58 - Shako
Noir: Chtel bych spis na boj na blizko. Takze me zatim zaujal pulorci najezdnik s dvema sekerama.:) Akorat nevim, zda by se hodil do tohodle settingu.
28.11.2011 20:04 - Sethi
(Půl)drowí nájezdník se dvěma scimitary?

Themes jsou rozšíření postavy pro heroic tier, podobně jako potom paragon path a epic destiny pro vyšší úrovně. Nějaká ta vlastnost a schopnost na víc a dají se naplácnout různá témata na různé classy/rasy.
28.11.2011 21:40 - Meldin
Ještě k současnému dobrodružství: co podnikneme, až projdeme tím portálem?

Co Noir: jak to vypadá s rýmičkou? :-)

Beltar: vyzvedneš pizzu?
28.11.2011 21:41 - noir
Shako: Myslel jsem na tohohle pána: http://www.flickr.com/photos/murdlebanks/2927160624/in/photostream/
(drow scout/feybeast tamer jako vyšitý).
28.11.2011 21:43 - noir
Meldin: Líp. Ještě pčíkám, ale jenom trošku. Pokud zítra něco nechytím od gorily, se kterou budu trávit den, tak bych měl dorazit...
V Sigilu se půjde asi z knězem-navrhoval bych Almiho zaskočit a hledat nějaké exotičtější náboženství než je Královna :)
28.11.2011 22:16 - Almi
noir píše:
navrhoval bych Almiho zaskočit a hledat nějaké exotičtější náboženství než je Královna :)


..já to sleduju!! :-)

..myslíš třeba Umberlee? ;-)

Nebo Mistra Kápě? ;)
28.11.2011 22:17 - Beltar
Já nechci Královnu protože je to Královna, já chci mluvit s její mrtvou kněžkou. chci znát pravdu, jak to tehdy v té bitvě bylo
28.11.2011 22:23 - Sethi
Tak pořád je tu Vecna, žejo...
29.11.2011 10:33 - Beltar
Nevyzvedavam pizzu, budeme vařit.

Je tam 3 a 3/4 třešnové koly, takže pití OK.
29.11.2011 13:41 - Smud
Ja budu asi pixie skald bard :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09278392791748 secREMOTE_IP: 3.23.95.247