Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
29.11.2011 13:43 - Smud
Almi: Na lair assault se tesim, zni to moc pekne :)
29.11.2011 13:51 - noir
Dva bardi, v jedné grupě? Hm, není to "overheal"? Rozhodně su ale pro pixie v družině!
29.11.2011 14:14 - Shako
Nejaky zpusob, jak dostat ty nove moznosti do stareho buildru?:)
29.11.2011 14:38 - Sethi
Jsou v něm. Dokonce jsem tam narazila na věci, které ještě do online builderu ani neprotlačili.
30.11.2011 15:17 - Shako
Sethi: Aha, uz jsem to nacetl pres ten loader a je tam tuna dalsich moznosti. :D
Ok, ja si puvodne vystacil s tim, co tam bylo uz v zakladu - protoze uz tak toho bylo na me moc.
Kazdopadne diky za info.

Noir: Aha, uz jsem nasel toho tveho scouta, o kterem si mluvil. :)
1.12.2011 16:28 - noir
Tak Sir Robin de Sybaran je na světě, respektive v builderu. Defender, jak jsem sliboval. Prosím, další defendery už nedělat, ty esencializované postavy v podsattě vylučují, aby v grupě byli defendeři dva...
1.12.2011 17:01 - Shako
Noir: Ja myslel, ze zakladni pravidla doporucuji jako prvni zdvojovat prave defendera.
Pote, co jsem rozjel dalsi moznosti builderu me zaujal berseker (coz je dle popisu stiker a defender, ale me to prijde spis jako striker), takze povidas nebrat?
1.12.2011 19:02 - Beltar
Noir: Ma nejaky smysl, abych v ramci sve zbabelosti na tebe markoval nepratele? Respektive, trestas nejak i na dalku, nebo jen na blizko?
1.12.2011 19:38 - noir
Shako: Dvakrát defender nemá smysl - vysvětlím někdy ústně. Berserkera bych nebral.

Beltar: Jak jsem říkal, moc bych to nekombil. Na dálku netrestám, mám jen standardní essentials auru 1 :( Nuda, ale jednoduché na hraní.
2.12.2011 00:59 - Shako
Noir: Pak vaham mezi pulorcnim najezdnikem a drowim zaskodnikem. Jeste jsem koukal na protector druid, ale je to tam nejake prekombinovane mi prijde..
2.12.2011 02:17 - Meldin
Hexblade je už taky hotový :-)

Další hraní tedy středa 7.12.?
2.12.2011 09:39 - Smud
Me je nakonec jedno jestli to bude utery nebo streda. Oba dny muzu.

Beltar: Ty tedy delas barda? Pak si asi udelam nejakyho zlodeje.
2.12.2011 09:52 - noir
Příští týden nemůžu ani v úterý ani ve středu, takže bez upíra.
2.12.2011 11:17 - Almi
noir: Super, třeba padouši konečně (jednou) přežijou :))

Mohu osobně jakýkoli den. Spíše mi vyhovuje úterý, neb ve čtvrtek jsou EDGE..
2.12.2011 12:04 - Shako
Za me lepsi utery.

Smud: Tak dej, pak vedet, co si nakonec postavil, at vim, co si nemam vzit. Kdyz je nas tedy pripadne 6, tak to zatim vypada na 3x strikery a pak vsechno po 1?
2.12.2011 12:10 - noir
Shako:
Strikeři jsou nejlepší - díky nim se encountery zbytečně neprotahují.

Jen se mi zdá, že to beltar všechno neuléčí :)
Noir: defender/sec. striker
Beltar: leader/ sec. controler
Sethi: controler/sec. ?
Shako: Striker/sec. striker
Smud: Striker/sec.?
Meldin: Striker/sec. controler
2.12.2011 12:35 - Beltar
To má Noir pravdu, Almiho encoutery je obecně problém uléčit, protože dmg output potvor je často mnohem víc než je HS value, často i za bloodied value.

Možná by se dal postavit chaladin se slušným dmg a pár healy, nebo fighter(ranger) / warlord, který by byl primárně postaven na DMG a trochu na léčení. Nejlepší na to je trpaslík, ale možno i dragonborna.

Nebo si dokážu představit že by na nižších levelech fungoval i rogue / warlord.
2.12.2011 13:11 - Meldin
Takže počítám s úterkem :-)
2.12.2011 13:14 - Almi
Beltar píše:
Almiho encoutery je obecně problém uléčit, protože dmg output potvor je často mnohem víc než je HS value, často i za bloodied value.


To je sprachsprostá lež a nepodložená pomluva založená na jednom jediném encounteru! Který navíc nebyl Almiho, ale oficiální! :D
Tímto žádám omluvu..ideálně v podobě něčeho velmi dobrého :-)))))

Mohli jste si všimnout, že moje encountery jsou naopak velmi mírné a vyvážené. Nebojím se říci, že až trochu nudné, zejména v poslední době :-)) Dokonce ani Meldin skoro neumřel :-)

..to vše proto, že si to vynahradím v Lair Assaultu :-)

ALL: OK, taky počítám tedy s úterým :-)
2.12.2011 13:16 - noir
Beltar: Chaladina nepostavíš z těch doporučených postav :( Blbý je, že si nepomůžeš ani multiclassem do ničeho povoleného, bo warpriest ho snad ani nemá a ten druidský nedává léčení. Možná bylo lepší, kdyby si někdo vzal léčitele. Řekl bych že jak warprist tak i druid jsou současně i docela solidní strikeři - třeba druid útočí holí, jako by to byla D12 zbraň!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088876008987427 secREMOTE_IP: 18.227.49.33