Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
2.12.2011 13:18 - noir
Anebo to neřešme a uvidíme za běhu. Jak říká klasik - nejlepší léčení je to, které se nemusí použít. I řešení, že se nepřátelé ustrikerují dřív, než stačí dát damage, je možné :)
2.12.2011 13:33 - Shako
Noir: No, muzu tam zkusit postavit nejakeho hybrida, ale moc se mi do toho nechce (prekombinovane postavy zatim vynechvam, snazim se pochopit zakladni pravidla:D)

Beltar: Ale tak hrali jste v 5 a meli jste pul leadera, tak se nediv, ze jste si stezovali na to, ze nemate poradne leceni. Pak jsem nastoupil ja s tim bardem a minimalne u me pulka healing surge vzdycky zustane do kazdeho delsiho odpocinku. Jediny, kdo si vytrvale stezuje je Smud:D
Kdyby bylo potreba jeste namaxovat nejake dodatecne leceni nebo docasne hitpointy, tak tam porad je prostor (spouta featu, ktere si muzu vzit).
Svoje druhe leceni vyuzivam casto az na kriseni polomrtvych postav uplne na konci encouteru. A to mame ted na 6 lidi, 1,5 lecitele a pripada mi, ze je to vic nez dost, rekl bych.

Noir: To tvoje sekundarni zamereni vyplyva z ceho? Z dalsich featu, ktere si vezmes nebo backroundu? Nebo, kde se da v ramci jedne tridy nabrat jakoby dve zamereni? Protoze standartne, az na par povolani je tam uvedene jen jedno.
2.12.2011 13:36 - Meldin
Smud: můžu tě poprosit o vytištění obou mých postav z builderu? Samozřejmě jestli máš k dispozici barevnou tiskárnu, jinak si to vytisknu sám :-)
2.12.2011 13:36 - noir
Shako: Hybridi nejsou povolení :)
Sekundární roli si tipuju z toho, jak znám daná povolání a jejich schopnosti. Některé knížky to u povolání uvádějí. Záleží ale samozřejmě na konkrétním buildu, kam se bude postava vyvíjet - jsou taková, ze kterých se dá jít kamkoliv (hlavně ta starší, k nimž je hafo powers), jiná zase moc odboček voleb nepovolují.
2.12.2011 13:56 - Sethi
Kam se poděly moje happy-go-lucky nenáročné encounters? Přijde mi, že z toho děláte strašnou vědu. Rasa mé postavy není z těch povolených, dostanu záhlavec, nebo mi jemně naznačeno, že bych neměla hrát?
2.12.2011 14:03 - Shako
noir: ok, diky za info.

Sethi: A vadi to? Tak se do vedeckych debat nezapojuj a ono to nejak dopadne, ne?:)
Povolene jsou jen ty, ktere jsou uvedene na tech dvou strankach, co si tu postovala nebo z ceho se to pozna?
2.12.2011 14:21 - noir
Sethi: TO víš, chlapi a jejich "Dám o 1,3414 víc damage než ty"

Shako: Ofiko to poznáš tak, že si v novém builderu vybereš custom character a pak vybereš, že má být pro tyhle encounters.
2.12.2011 15:45 - Almi
noir a ALL: Pokud by vám mělo bránit v rozletu, že musíte hrát ofiko, tak nemusíte. Já to chci hrát kvůli tomu příběhu a vílímu prostředí. Nemá vás to omezovat.

Jinak - pokud nebudete mít mega léčení, nemělo by to extra vadit. Většina encounterů je psaná jako "level ekvivalent", a já to schválně budu taky řešit až za pochodu, kdyby to bylo super lehký. Oni sami autoři psali, že prováděli konverzi ze silných potvor směrem dolů, aby to sedělo na 4E, ale znáte to :-)
4.12.2011 00:15 - Sethi
Potvrzuji úterý, ve středu mám směnu.
4.12.2011 17:59 - Smud
Nejak se mi to zkomplikovalo, vypada to ze v utery nebudu moct, tak na 75%. Klidne hrajte ale beze me.
4.12.2011 18:08 - noir
Já v úterý taky nemůžu, po dlouhé době jdu se ženou do divadla...
5.12.2011 09:37 - Smud
Tak utery urcite nemuzu :(
5.12.2011 10:43 - Meldin
Budeme tedy hrát závěr ve čtyřech?
5.12.2011 12:12 - Beltar
A co ve středu? Nebo to uplně zabalit a jít do kina?
5.12.2011 12:29 - Meldin
Pokud jde o mně, tak já bych mohl, ale Sethi psala, že má směnu. Vzhledem k tomu, že možná do konce roku nebudu v Praze, tak bych se přimlouval za to, abychom tento týden nějak zvládli :-)
5.12.2011 12:29 - Shako
V utery nemuze noir a Smud a ve stredu noir a Sethi, takze je to stejne. A co tak rozehrat neco jineho (treba ty vily)? A nebo dame jeste nejakou mezicast pred koncem, tak jako posledne. :) A nebo to proste dohrajem?
5.12.2011 16:43 - Almi
Nu, nebojte, na zítřek Vás posílí posila - Lori se ozvala a přijde si zahrát. Prostě taková cizinka ze Sigilu.. :-))

Jaké povolání Vám bude nejvíc chybět? A vyrobí někdo takovou postavu? ideálně něco jednoduššího..
5.12.2011 17:20 - Beltar
Sethi to vyrobí :p
5.12.2011 17:21 - Fibriso
trocha offtopicu, koukal sem na nějaké 4E ohledně faywildu a víl,(i když se o to již nějakou dobu moc nezajímám), a nechce si někdo zahrát Nac Mac Fígla :D
5.12.2011 17:29 - Beltar
pište objednávky na jídlo

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063847064971924 secREMOTE_IP: 3.145.56.28