Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
23.1.2012 15:04 - Almi
Ano, počítám s úterkem. Konec týdne je pro mne časově děsivý...

noir píše:
Sethi: Klidně toho wizarda předělej k obrazu svému. Snažil jsem se ho optimalizovat jako pyromana - třeba tě to chytne :)


..asi bych se měl bát... :)
23.1.2012 15:11 - noir
Almi: jen se moc nechytám ohledně těch levlů - dělal jsem postavy na lvl. 5 - nepsals někde, že je máme downgradeovat na 4ku? SU trochu proti - už jen proto, že nevím, jak se v builderu snižuje level. Nešlo by hrát na 5. a pak dát postavám nějakou odměnu, když tu předehru zvládnou? Třeba nějaký slabý boon nebo tetování...
23.1.2012 17:05 - Shako
Delal jsem postavu na 4. lvl, ale rozpocet jsem nechal. Nakonec jsem to prekopal, takze mi vysli presne i penize. A je to tedy drow thief s mecem a dykama.:)

Noir: Ve starem buildru je to stejne jako kdyz ji davas lvl navic. Jen to proste zmenis na lvl niz. A das "lvl up" a on udela "lvl down". Jedinou vyhodu, kterou vidim z toho, ze budeme rovnou na 5. lvl je, ze to nebudu muset 2x tisknout.
23.1.2012 17:56 - Sethi
Starý builder ano, supermoderní online buider se snižováním úrovní nepočítá.

Nechala bych si ho tak, jak je. Pro autentický efekt ho začnu studovat až ve svém prvním tahu =P
23.1.2012 18:25 - Shako
Sethi: ok, tak ja se tady taky povysim na 5.lvl a uziju si te nove powery a dalsich par zivotu. Jinak nic zasadne noveho...
23.1.2012 19:27 - Smud
Za me utery i streda. Dejte vedet.
23.1.2012 19:38 - Beltar
ja jsem snad jasne prikazal ze v utery, tak jaky dejte vedet
23.1.2012 19:50 - Sethi
Počítám s tím, budu se těšit. Končím asi v pět, tak budu tak na tu šestou.
23.1.2012 19:52 - noir
My též, my též!
23.1.2012 23:29 - Smud
Ok budu tam zitra, i kdyz mozna s malym zpozdenim. Vecere pizza?
24.1.2012 00:31 - Shako
Zatim to vidim tak na 70%, ze se objevim. Nejak tu na me pada moc ukolu, co je treba jeste doresit. Ale tak snad se povede vsechno odlozit o jeden vecer.:)
24.1.2012 00:39 - Sethi
Co lze odložit na zítřek, dá se odsunout i na pozítří.
24.1.2012 08:07 - Beltar
jo k jídlu pizza, bud napiste co chcete nebo se obsluzte sami. A jsou tam jeste 4 Petrovi koly.
24.1.2012 08:30 - Almi
Tak, úroveň popravdě nechám na Vás. klidně může být i level 5, ať si trochu poladíte postavy. Jen tedy, nepočítejte s přestupem.

A nějakou odměnu, jak navrhoval noir, vymyslím, nebojte. Třeba tím, že se dozvíte nějaké info a tipy, jak přežít to finále :-)) Nebo nějaký drobný boon, no, těším se!

Dnes tedy v šest u Beltara
24.1.2012 10:22 - Smud
Beltare pro me prosim Pepka namornika :)
045 POPAY
24.1.2012 14:05 - Almi
Almi zase jednou zešílel..nebo měl absťák..nebo všechno dohromady...a vyhodil fúru peněz jen pro pár hezkých, barevných battleplánů...general copy mne musí nenávidět...ale prý mám přijít zas.

..doufám, že i vám na ně zbydou barvité vzpomínky ;)
25.1.2012 19:49 - Shako
Jak hrani pristi tyden? To jeste muzu, takze bych si zahral. Pak se nejpsis v Praze aspon tak tyden neobjevim, takze mozna minu puvodni Lair Assoult, tim se mozna resi problem, co by mohl hrat Meld....ehm, no, Meldine, ja nic, zeptej se Sethi. :-)
25.1.2012 20:13 - Sethi
Příští týden mám směny do pozdě a na hraní bych už asi nejela, takže plánujte beze mě. Když bych se rozhodla pro účast, bude to spontánní a nejdřív na devátou večer.

Meldin dostane nového wizarda, Jendi-ia se mi zalíbila.
26.1.2012 08:06 - Almi
Nu, asi bych se klonil ke hraní v úterý 31/1. Pokud můžete.
Věřím, že Perníček bude dostatečně spontánní, aby se objevila..v libovolné podobě.

Možná vás budu týrat trochu méně...a nebo radši ne. Aspoň ten vstup do další scény bude hezky hustej :D
26.1.2012 10:04 - noir
Já příští týden ještě nemůžu potvrdit. Ale ani vyvrátit. Budu to vědět bohužel až v pondělí dopoledne...
Nicméně v builderu jsem zkusil vyrobit pro Meldina avengera - doufám, že by mu mohl sednout. Hodně charguje, umí arkánu, běhá daleko, občas i skrze zdi (toho by se mohlo takticky využít. Máme mapu dungeonu a víme, kde v něm je padouch. A máme člověka, co běhá skrz zdi...) Jen tu magic missilu nedá a nedá :(

Shako: I tobě jsem se podíval na toho thiefa a zkusil jsem provést pár změn. Fakt mi sedne mnohem líp s kuší a dýkou, než jenom s dýkou. Ten rozdíl k4 vs. k8+high crit je podle mě nezanedbatelný. Když mi do PM pošlel mejla, pošlu ti ten návrh... Nalož s ním, jak chceš.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089280128479004 secREMOTE_IP: 3.140.198.12