Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
26.1.2012 13:03 - Shako
Almi: Ok, pocitatam tedy s pristim uterym.

Noir: Hmm, Meldin bez magicke strely? Hmm, to bude muset najit nejakou novou at-willku, kterou bude porad pouzivat.
Na tveho thiefa mrknu, uz jsem to v builderu nakombil jeste jinak, kdyz se tedy ta magicka dyka dle tebe vraci (ale nikde jsem to zatim nenasel). A da se pouzivat i kratky mec, coz je k6.;-)
High crit - je jenom, ze pri kritickem zasahu davas o W navic? Nebo to nejak zvetsuje sanci n critical hit?
26.1.2012 13:09 - noir
Anebo by Meldin mohl zkusit warlorda. Takovýho toho akčního, co bude běhat po bojišti a jednou za Enc. by si ten magic missile mohl dát.


Shako: Pokud chce bojovat na blízko, pak jedině s rapírem. Nemusíš si brát feat, jen background (gritty sergeant nebo něco takového).
high crit je kostka navíc při kritice.
O těch vrhacích zbraních je to na str. 232 PHB.
26.1.2012 13:56 - Shako
Noir: Diky, uz jsem to nasel. Pravda je, ze tam jsem to nehledal.
Meldin jakoze bude mit pulefa? Nebo se to da udelat jeste jinak?

Postavu diky, na mail doslo. Poznamky ti napisu do mailu, at to tady dale nepitvame.
26.1.2012 16:40 - noir
Hm, tak v úterý možná budu moct, začíná se blýskat na lepší časy :)
btw. myslím, že ten warlord by byl pro družinu užitečnější...
26.1.2012 17:11 - Smud
Za me utery potvrzuji.
26.1.2012 17:22 - Shako
Noir: Rapir nemuze thief pouzivat, aspon tak to hlasi builder. Takze nejvetsi kanon je ten kratky mec +3/k6.
Koukal jsem na avengera - a nejak tam tu arcanu nevidim.
Warlord - myslel jsem, ze leadera uz mame. Nebo chceme dva?
26.1.2012 19:18 - Meldin
Ty jo tady je novejch příspěvků. Nestíhám číst :-)

Copak se stalo mému wizardovi? Snad neprodělal změnu pohlaví nebo tak něco?

No a příští týden jsem k dispozici takže napište kdy se hraje. Prosím někoho o vytištění deníku ať už to bude cokoli. Nemám ještě nový notebook.

Podle toho co psal Almi tak to asi bude masakr, ale těším se ;-)

Jo a bez magic missile se obejdu, stačí mi fireball :-)))
26.1.2012 19:56 - noir
Shako: Ale může :) JEn by sis musel vzít ten background, jak jsem psal - naučí tě používat jednu military weaponu. A ty si vybereš, že je to rapír :)
Jak jsem psal: ta družina je už hodně velká, tak si myslím, že v dungeonu vyhlášeném svou vražedností bychom dalšího leadera mohli využít. Nezpomeň, že pro tohle dobrodružství je pro GM dovolené všechno - co když v prvním kole soustředí všechny nestvůry na klerika a sejme ho? Co pak?
A neboj, zkusil jsem ho postavit "trošku" strikersky, při jeho oblíbeném "Hm, tak teda charge!" dělá k10+12+k8+k6 zraněné. A sráží k zemi :)

Meldin: Když Sethi zjistila, že svými kouzly zasáhne úplně celou mapu a útočí tedy na všechny nestvůry najednou, odmítla Ti ji vrátit. A dělala si čárky, kolik zabila potvor. Postavu ti vytisknu.
27.1.2012 11:20 - Almi
Fajně, takže prohlašuji termín úterý 31/1 tímto za oficiální :-))
27.1.2012 12:15 - Beltar
no dobre no
27.1.2012 12:49 - Almi
Beltar: Snad jsme ti nenarušili moc plány..teď jsem se díval, a tebe se nějak nikdo nezeptal..omluva..
27.1.2012 13:03 - Shako
noir píše:
t. Nezpomeň, že pro tohle dobrodružství je pro GM dovolené všechno - co když v prvním kole soustředí všechny nestvůry na klerika a sejme ho? Co pak?

No a normalne GM neco nemuze?:)
27.1.2012 13:17 - Smud
Safra, Almi uz je u tebe na uctu moc postav, chtel jsem si tam natukat toho sveho clerica a rika mi to, ze musim nejdriv nejakou postavu smazat :)
27.1.2012 13:20 - Shako
Smud: Treba meho barda muzete smazat, jestli tam jeste porad je. ;-)
27.1.2012 13:39 - noir
Smud: Smažu tam jednu z těch pokusných postav pro Meldina. Alnag tam má dvě verze Swena, tak se ho zkuste zeptat, jestli nemůžete jednoho odmáznout...
27.1.2012 19:13 - Meldin
Dobře, tak tedy úterý :-)
30.1.2012 18:00 - noir
Prosím, vytiskněte někdo Meldinovi toho warlorda - doma nám blbne tiskárna a v práci zítra nebudu stíhat, mám samý schůzky a porady. Jmenuje se originálně Beldin...
30.1.2012 18:18 - Beltar
Ha, tak uz jsem si taky nasel téma, má super power

Hellfire and Brimstone
Your brand burns, searing through clothing and flesh as hellfire
springs up around you.
Encounter. Arcane, Fire, Zone
Minor Action Close burst 2
Effect: Creatures in the burst take 5 fire damage. The burst
creates a zone that lasts until the end of your next turn.
While in the zone, enemies take a -2 penalty to attack
rolls and all defenses.
30.1.2012 22:07 - Meldin
Ha! Beldin jo? To je jako z Eddingse. Za deník předem děkuji komukoli kdo ho vytiskne :-)
30.1.2012 23:33 - Smud
Na zitra prosim pizzu 039 CARPACCIO BIANCO, budu cely den pryc a mozna dorazim malinko pozdeji tak to radeji pisu uz ted. Diky :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090507984161377 secREMOTE_IP: 3.142.119.114