Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
15.2.2012 09:05 - Beltar
Obědnávky pro PizzaBoye?

Píšu si, Sethi si dá Sausage pizzu.
15.2.2012 09:28 - Smud
Pro me prosim 059 CARPACCIO
15.2.2012 09:30 - Shako
Nazhaven jsem tak moc, ze uz jsem na ceste do Prahy. :) Dorazim tak na tech 18:30, jiz najezeny. :)
15.2.2012 10:01 - Sethi
Beltar píše:
Píšu si, Sethi si dá Sausage pizzu.

Ale fuj.
15.2.2012 10:18 - Almi
Sethi, Shako: Super, bude plná sestava! :-)
15.2.2012 12:32 - Sethi
Pro mě 055 s rybou a listím, prosím.
15.2.2012 13:03 - Meldin
Já taky 059 CARPACCIO. Díky
15.2.2012 13:06 - noir
Já nic, držím dietu. Donesu si nízkotučný kefír...
15.2.2012 13:56 - Almi
noir píše:
Já nic, držím dietu. Donesu si nízkotučný kefír...


Super! Přitáhnu úžasnou Staroslovanskou medovinu..(někteří už znají) - nemusím se dělit .-))
16.2.2012 09:31 - Beltar
Díky všem za hru, halvně Almimu, bylo to super.

A opět jsme prokázali, že jsme lepší než amící a dali to naporvé. Ať žije Battering "Noir" Ram
16.2.2012 10:00 - Almi
Taky jsem si to užil..když jsem tak přemýšlel, tak na konci Vám přálo štěstí. Kdybyste nevyrazili dveře na poprvé, tak by na vás už čekali s ready akcí.

A při troše byste byly natísněni markovaní na ploše 2x2 čtverčky, za sebou lávu, lidi na ráně pod markou, která trestá pohyb a všichni pod palbou area burst 1, která zakazuje pohyb a Mordai Vellovou schopností slide cíle o 2 čtverce = strašně vražedná kombinace, pobyt v lávě zaručen. To by mne zajímalo, jak by to dopadlo :)

Ale na druhou stranu uznávám, že některým lidem to skoro nepadalo a já naopak hodil za večer 4x natural 20.

Mno, shrnuto - bavil jsem se výborně, jak se ukázalo, každá z možných tří cest do Kovárny byla zajímavá výzva a řešila se odlišným způsobem od cest jiných.

A taky by mne zajímalo, jak byste reagovali, kdyby hnedka na začátku někdo hodil Perception DC 15 a zjistil, že dveře jsou falešné...asi by šla družina přece jen jinudy, než aby tam pracně přelézala?

JO, a jak jste dopadli s glory points? :-)))
16.2.2012 10:46 - Meldin
Taky díky za včerejší hru. Pokud jde o glory points, tak to vůbec netuším. Asi nic moc. Zajímá mne ale jak teď budou pokračovat Encounters. Co se bude hrát? Zaslechl jsem včera, že se snad začíná něco na 8 lvl. No a příští týden zrovna nebudu :-(
16.2.2012 13:19 - Almi
Meldin píše:
Zajímá mne ale jak teď budou pokračovat Encounters. Co se bude hrát?


Nabízí se několik možností, chybět bude delší dobu i Noir.

(i) Dohrát včerejší hru a klidně si to zkusit znova i s jinýma potvorama;

(ii) Dát další Lair Assault, tentokrát odehrávající se na moři a s postavama na 8. úrovni (pokud byste dělali level up, nezapomeňte, že třetí Lait Assault má zase zpět postavy na 5.úrovni, tak si to někam uložte);

(iii) Pomaličku začít feywildové encounters dobrodružství pro postavy na 1. úrovni, zmiňovaný Beyond of the Crystal Caves. Je hodně roleplay, ale bojovat se bude také, tož jsem na něj hodně zvědavý :)

Můžete si vybrat :-)

EDITOVÁNO :)
16.2.2012 14:04 - Meldin
Já jsem pro Feywild, ale rád si zahraju i něco jiného - až budu zpátky :-)
16.2.2012 17:28 - Shako
Almi píše:
Ale na druhou stranu uznávám, že některým lidem to skoro nepadalo a já naopak hodil za večer 4x natural 20.


Ja jen 2x. :) Mrzi me ten warlock, co mel 48 zivotu, ze to nevyslo. :(

Glory: Mam 15 a nejspis vedu, protoze nikdo nema nic! (critical hit, pobyt v lave a zneskodeneni pasti).

Trosku me prekvapila ta delka hrani - 10 kol a hrali jsme to 4 hodiny. :0


Z dalsich variant hrani: Jsem pro kampan z Ferie nebo Piratsky encounter (to je oneshot?). Hrat hned znova okamzite stejny assault me nelaka. Ale pokud by to byl prani vetsiny, tak si na to vytvorim aspon jinou postavu.
17.2.2012 11:50 - Smud
Moc pekny dungeon, diky moc Almimu a ostatnim za hru :)

Ja bych take spis znovu to same nehral hned. Nechame to ulezet par mesicu a zkusime pak? Rad bych si zahral opet Galthara, ale pokud to neni ted v planu, tak radeji feywild lvl 1 :) S tim hranim s postavama 8. levelu na mori jsi se prepsal a ma to byt lair assault, nebo opravdu encounters? Pokud encounters, proc nepouzit nase stavajici lvl 9 postavy?
17.2.2012 12:03 - Beltar
No třeba moje lvl 9. postava je cim dal tim vic stavena na pribeh, ne na optimalizaci, fuj, tim me musela nakazit Sethi.
17.2.2012 12:15 - Shako
btw. Nemame nahodou lvl 10., po zabiti draka?:)
17.2.2012 13:35 - Almi
Smud: jo, přepsal jsem se. Na moři s postava na 8. úrovni je ten další Lair Assault...opravil jsem to.

Shako: Ano, to jste. A neboj, v tom se bude taky pokračobvat. jen to pohádkové dobrodružství je pro level 1. postavy. To by se mi konvertovalo dost těžko :)
18.2.2012 08:39 - Smud
Ted jsem si uvedomil ze pristi tyden nemuzu ani utery ani stredu. Zena jede na pracovni cestu tak budu doma hlidat Marketku.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084650039672852 secREMOTE_IP: 3.140.198.12