Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
5.9.2010 19:51 - Meldin
Super. Tak tedy od šesti u Beltara :-)
6.9.2010 08:39 - Beltar
POtvrzuji
7.9.2010 19:15 - Almi
Jsem na Vás všechny zvědav, jak si v "minifinále" povedete :o))
8.9.2010 08:40 - andtom
Pokud bych přišel o něco později, omlouvám se, nárazová práce ... ale budu se snažit být včasný.
9.9.2010 01:35 - Sethi
Selhala jsi.

Tenká dýka vykrojila další zářez do bílé kůže, Mia nevydala ani hlásku.

Selhala jsi. Byl ve tvých rukou.

Znovu přejela ostřím podél paže. Několik řad rubínových korálků teď zdobilo její předloktí.

Mohl být tvůj a místo toho jsi -

Poprvé se v její tváři objevila nějaká známka emoce, jemné rty zvlnila v ustaranou linku. Tak snadno je mohla zradit, místo toho je snad dokonce zachránila. Sama sobě nedokázala vysvětlit proč.

Odložila dýku, otevřela flakónek z kouřového skla a vzduch se naplnil šťiplavou vůní. Čirá kapalina se rychle vsakovala do otevřených ran a Mii se zaleskly v očích těžko potlačované slzy. Rány se zhojí beze stop, ona si nemůže dovolit jizvy, po několik dní jí ale bude palčivá bolest připomínat její selhání.

Blížící se kroky ji přiměly zvednout hlavu. Ani ji nemusela zvedat příliš vysoko, Kum se netyčil do závratných výšin.

"Co děláš, elfko?" zeptal se, obočí svraštělé směsicí zvědavosti a zájmu.

"Poranili mě v boji," odvětila Mia klidně. "Bude to v pořádku."

Aby podpořila svoje slova, usmála se. Byl to upřímný úsměv a Kum neměl důvod nevěřit, že elfka bude v pořádku. Byl to bezchybný úsměv.

Také ho cvičila dlouhé měsíce.
9.9.2010 08:08 - andtom
Tomasso prohrábnul rukou zbytek prachu v batohu. Nepotřebuje se za elfkou ohlížet, jeho paměť je příliš dobrá. Pamatovat si nedávné události je přece úplně snadné proti rovzpomínání se na svá minulá vtělení.

Na chvíli zavřel oči. Jeho paměť je darem i prokletím. Zavřel batoh a beze slova si ho přehodil přes rameno. Neohlídnul se.
9.9.2010 08:59 - Beltar
Počkej něco ti dlužím, a aniž by čekal na reakce Mii, sevřel její jemnou ruku do svých mozolnatých dlaní a pronesl modlitbu k Moradinovi. Pak se pokusil o úsměv a když odtáhl své ruce pryč, byly elfčiny rány zaceleny a pleť bělostná jako alabastr.
9.9.2010 10:23 - Sethi
Almi, udělej pro mě něco.

Výslovnost sper čert. Vždycky si můžu vzdorovitě mumlat tu správnou a ta bolest za chvilku přejde. (Strenght. Strenght. Strenght.)

Pomineme-li, že už jen myšlenka využití toho citoslovce je strašlivá sama o sobě, když už musí být použito - je to "wow." Nepiš "waw," prosím. To je ještě horší, než lidé, kteří říkají "lol" v živém projevu.
9.9.2010 15:25 - Sethi
Budu si nakonec nejspíš brát lvl 4 Terror Falchion, takže Smud má volný lvl 6.

Nějak nechápu, jak toho assassina mysleli. Vždyť aby k něčemu byl, většinou potřebuje, dámy prominou, kurevsky velkou zbraň. Přijde mi to ve strašném kontrastu se vším tím plížením a skrýváním se ve stínech a náhlým se objevováním za zády.
9.9.2010 15:28 - Blaine
Usata: Prekvapena?:)
Ja jsem si Assasina udelal jako Bonda, Jamese Bonda. Mel jsem ve svem kutlochu vsechno, co je "Heavy Blade" a tak. No ale vetsinou bych stejne asi nosil kombo katar, longsword a nejake dyky.
9.9.2010 16:01 - Sethi
Píše:
Usata: Prekvapena?

Po pravdě, trošku ano.
9.9.2010 16:21 - Smud
Ok :)

Kdy se tedy bude hrat priste? Nejake navrhy? Za me jsou stredy v pohode.
9.9.2010 16:48 - Beltar
Me too
9.9.2010 19:19 - Meldin
Ja mám středy pro encounters rezervované standardně :-)
Pouze ve středu 22.9. nejsem kvůli domovní schůzi. S tím nepohnu :-(
12.9.2010 00:25 - Smud
Slaying Stone: Padl navrh na ctvrtek 23.9. - za me ano :)
12.9.2010 09:22 - Meldin
čtvrtek 23.9. zatím můžu
12.9.2010 10:08 - Beltar
já ok
12.9.2010 15:06 - andtom
Čtvrtek 23.9. zatím můžu s výhradou (můžu, ale je možná změna, v této chvíli netuším).
20.9.2010 12:33 - Sethi
Zcela neočekávaně budu ve čtvrtek naživu. Takže můžu.
20.9.2010 14:42 - Almi
Super, těším se a zatím s tím počítám, byť se všichni snaží o opak! :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090605020523071 secREMOTE_IP: 3.22.221.28