Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
2.7.2012 10:10 - Beltar
Já bohužel nemůžu ani časově :-(
2.7.2012 10:47 - Almi
Hola,
tak podle hovoru s Beltarem a Nerhinn to vypadá, že budeme zítra hrát. Perníček ještě potvrdí dnes večer, zda to u ní půjde. Veronika by měla přijet na 85% s tím, že by spinkala u Sethi, v případě krize u mne.

A nač se můžete těšit? Ještě nevím, ale určitě si vezměte svoje oblíbené postavy, nejspíš dojde i na drowy :-))

Perníčka tímto prosím, aby hodila do záhlaví zítřejší termín a zároveň smysluplně popsala nám všem, kdeže se vlastně nachází její doupě :-))
Sám si pamatuji, že je to na Jiřího z Poděbrad, ale přesněji tápu...
2.7.2012 12:51 - Meldin
Dobrá práce!
2.7.2012 13:29 - Smud
Tak me se to necekane zkomplikovalo, kupujeme novy auto a zitra odpoledne budu muset jet neco zarizovat. Jeste to zkusim domluvit tak, ze bych i presto dorazil, pravdepodobne se zpozdenim, ale zatim nedokazu slibit nic.
2.7.2012 14:02 - Meldin
Sethi: Asi trochu předbíhám, ale je tam u vás nějaká pizzerie nebo tak něco?
2.7.2012 14:36 - Sethi
Tak zítra možno.

Zbytek infa večer.
2.7.2012 14:54 - Almi
Smud: Zkus dorazit, kdyby ne, dej mi nějak vědět. Jinak počítám se hrou, i kdyby jen ve třech.

Šikovný Perníček: Dobrá práce! :)

Těším se!
2.7.2012 19:20 - Sethi
Takže.

Jiřího z Poděbrad, kolem sedmé.

Na Vinohradské 68 nebo 66 nebo tak něco mají takovou minipizzerii, ale sednout se tam nedá, tak vám doporučuju se tam třeba obstarat předem a já si vás v těch sedm vyzvednu v parku, nebo můžete postávat na chodníku a okukovat paničky, které jdou cvičit do Elixíru, protože tam je naše cílová stanice. Tedy ne přímo Elixír, ale ten barák.

A ne že budete dělat ostudu.



Věděli jste, že v Dánsku a Norsku je legální mít sex se zvířaty?
2.7.2012 20:02 - Meldin
Tak já budu určitě okukovat ty paničky. Myslím, že na to mám nějakej feat nebo skill nebo obojí :-))))))))))))))))))
2.7.2012 22:33 - Sethi
Jinak tu nic moc není, takže již tradičně, jestli něco chcete, budete si to muset přinést =)
3.7.2012 07:31 - Nerhinn
Tak jsem se probudila s knedlíkem v krku. Jestli se to nezlepší, moc výhod v tom, abych se přijela vypotit k Sethi, nevidím :/
3.7.2012 08:21 - Almi
Nerhinn: Tož mi dej vědět během dopoledne, jak na tom jsi, ju? Abysme to zbytečně nehrotili...
3.7.2012 12:00 - Almi
Hola, tak jak jsem už obtelefonoval, tak dnes se nakonec hrát nebude. Bylo by reálně dva a půl člověka. Nicméně - to co jsem si připravil, vás čeká dřív či později, tož se nemusíte bát, že byste o něco přišli :-)

Těším se s některými z vás, jak to bude možné. Nevím, jak jste na tom např. v příštím týdnu. Beltar určitě nebude. Byl jsem v Mephitu a tam moc místa nemají, na takovéhle akce se to příliš nehodí.
5.7.2012 21:40 - wlkeR
Máte Web of the Spider Queen? Nevím esi se o něj mam hádat s Blackfire nebo Wizards...
8.7.2012 19:48 - Shako
Ja jsem na Madeire, tak jsme docela rad, ze se nehraje. :-)
9.7.2012 11:34 - Almi
wlkeR kýblohlav píše:
Máte Web of the Spider Queen? Nevím esi se o něj mam hádat s Blackfire nebo Wizards...


Jojo, mám, když mi pošleš do PM adresu (už nemám), zkusím ti ho poslat. Měl bych ho mít víckrát (snad).
9.7.2012 16:34 - Smud
Zitra take nic predpokladam, a pristi tyden uz bychom mohli ne? Beltar rikal ze uz by mel byt pripraveny :)
10.7.2012 19:15 - Shako
wlkeR kýblohlav píše:
s Blackfire nebo Wizards...

Pokud jsem to pochopil, tak Blackfire ma aktualne problem se skladem, takze nemuzou posilat veci ktere tam maji, takze chyba by mohla byt i tam. Ale nevim, kdy ti to melo dojit. Vim jen ze je to aktualni problem, proc z nich nejspis nic nedostaneme na Gamecon.
11.7.2012 11:44 - Almi
Smud: Po včerjší inspekční návštěvě u Beltara (převlíkli jsme se za pomocníky) to vypadá fajn. Místo tam je, stůl taky. Beltar tvrdí, že se i ke stolu vejdeme :)

Reálně to vypadá, že by se hrát mohlo po Gameconu, předběžně v úterý 24.07.2012.

Jak jste kdo na tom?
11.7.2012 17:30 - Sethi
Úterý by šlo. Pak už tu, s trochou štěstí, nebudu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10368514060974 secREMOTE_IP: 18.222.96.135