Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
29.9.2010 14:24 - Meldin
Prosím vás o laskavost. Domluvme se, že se každou středu od 18:00 hraje ať je to jasné a závazné. Nebudeme si muset nic potvrzovat přes web a bude to celkově jednodušší. V opačném případě potřebuji termíny naplánovat 14dní až měsíc dopředu jinak nejsem schopen nic slíbit.

Nejsem v situaci, kdy si mohu dovolit ztratit celý večer kvůli špatnému plánování.

Díky moc všem :-)
29.9.2010 14:54 - andtom
Meldin: Almi dnes potřebuje vyřešit náhlou událost. Domluva předem by tu věc neodvrátila.
29.9.2010 16:49 - Almi
Merlin: Bohužel mělo auto problém a dnesšek je jediný den, kdy jsem se tomu mohl věnovat. Věnoval jsem tomu většinu dne, navečer si pro něj jedu. Zítra ani v pátek bych na to prostě neměl čas, mrzí mne to.
29.9.2010 17:05 - Almi
ALL: Dorazili Encounters, pro 2 DM. Jeden z nich budu já. Prošel jsem si to zevrubně. Jedno sezení je na cca. 2 hodiny hraní. VZhledem k tomu, že vždy posílají materiály dopředu, lze spojit 2 sezení do jednoho a hrát cca. 1x za 14 dní. Kampaň má mít 20 sezení, dnes (středa 29.09.2010) by mělo probíhat třetí z nich. Takže se bude nějakou dobu dohánět, ale vyjde to. Ještě nebylo určeno, který den to bude, zda přímo středa v Dungeonu nebo u někoho někdy jindy.

Upozorňuji všechny, že díky tomu, že se jedná do jisté míry o "soutěž" či přesněji hromadně koordinované hraní, musím se držet scénáře. Je poněkud klišovitý (příběh je remakem jednoho prastarého dobrodružství z počátků DnD), ale na osahání základů Essentials (které je nová sezona Encounters věnována) ideální. Přesto počítejte s menší mírou RolePlay, středobodem každého sezení je bojový Encounter. Takže je to vhodné spíše pro taktiky, kteří umí rozložit sílu v delším časovém úseku, pracovat s omezenými zdroji a jsou ochotni zkousnout jistou linearitu příběhu.

Příběh začíná na 1. úrovni, s předpřipravenými postavami, tak kdo si chce zkusit, má možnost. Scénář počítá se 4-6 postavami, tak se hlaste. Podle zájmu uvidíme, co a jak.
29.9.2010 17:18 - Meldin
andtom píše:
Meldin: Almi dnes potřebuje vyřešit náhlou událost. Domluva předem by tu věc neodvrátila.


Ano. To se může stát. Nechci nic hodnotit a taky Almimu nic nevyčítám. Potřebuji se pouze domluvit do budoucna a mít pro hraní pevný termín by mi moc pomohlo. Nenapsal jsi ale jestli s tebou můžeme počítat ty středy a to ať už to bude týdně nebo jednou za 14 dní jak píše Almi.

Pokud by byla nouze o prostor, tak se může hrát i u nás v Pitkovicích(autobus jezdí z metra Háje a je za 10minut přímo před barákem).
29.9.2010 17:31 - Sethi
Já mám, Meldine, opačný problém - nedokážu si zablokovat jeden večer napevno, musím reagovat na situaci v labce a v práci. Čtrnáct dní dopředu je pro mě tak maximální prostor, do kterého dokážu plánovat a i pak se můžou věci za běhu měnit.

Nicméně, protože o samotné Encounters zájem nemám, může to být z tohoto hlediska jedno - jen se nějak dát dohromady na dohrání SS.
29.9.2010 18:31 - Meldin
Ušatá™ píše:
Já mám, Meldine, opačný problém - nedokážu si zablokovat jeden večer napevno, musím reagovat na situaci v labce a v práci. Čtrnáct dní dopředu je pro mě tak maximální prostor, do kterého dokážu reagovat a i pak se můžou věci za běhu měnit.


Může být. Každopádně co se mne týče, tak když se na něčem domluvím, tak to platí beze změny (teda pokud se nejedná o nemoc, povodeň, bouračku a tak). Možná, že jsem holt v těchto věcech trochu konzervativní...

O Encounters zájem mám, pokud budou každou středu, tak jak se plánovalo. Jinak potřebuju vědět minimálně 2-3 týdny předem. V opačném případě beze mne... Nemám čas ztrácet čas :-)
29.9.2010 19:03 - Almi
Meldin: Přesný čas Encounters upřesním, jakmile doženu Dalcora. Protože Raptor (majitel Dngeonu) chce, aby se hrálo u něj. Připadají v úvahu víceméně středy, vždy v 17:15 do cca. 21:00. To za podmínky, že tam nebude hrát Dalcor. Pak bych tam nemusel být přítomen já = mohl bych hrát jinde a jindy.

Co se týče termínu dohrání SS, rád bych to realizoval v příštím týdnu, pokud to nepůjde, tak hned týden následující.
29.9.2010 19:07 - Meldin
Díky za info :-) Každopádně pokud se má hrát příští středu, tak bych to potřeboval vědět co nejdřív.
29.9.2010 20:12 - Jarik
Almi:
Pokud se bude hrat do 21.00 nejpozdeji 21.30, tak jsem dostupny clovek.
Staci rici... co si mam pripravit, nebo co zahrat :)
Nic vic, nic mene... nerikam :)

Jarik

p.s.: takze se hlasim jako pripadny nahradnik. :)
30.9.2010 11:34 - Smud
Hlasim se na encounters, a kdyby bylo treba, muzu i DMovat.

K SS: Stredy a ctvrtky zvladam, cili to necham na vas.
30.9.2010 14:04 - Beltar
Taky středy a čtvrtky OK.
30.9.2010 14:09 - Sethi
Příští čtvrtek jsou AA, co se mě týče, středa by mohla fungovat. Samozřejmě, pokud mě do té doby neskolí nějaká hnuska. Půlden usilovného dýchání zvedl teplotu v laboratoři z šestnácti na sedmnáct stupňů, takže se cítím trochu nakřáple.
2.10.2010 23:02 - Sethi
Mládeži, ta středa se nějak domluvila, nebo jen tak neřízeně plove v moři teorie?
2.10.2010 23:11 - Almi
Se středou počítám, bude dohrávka SS.

Smud: Co vím, dorazili potřeby na hraní Encounters jen pro 2 DM, jedním jsem já, druhým bude asi Dalcor. Víc DMů asi nebude třeba, tak velký zájem, hádám, nevidím. Ale budu rád, když si u mne zahraješ.
3.10.2010 10:05 - Beltar
já mám středu taky pevnou
3.10.2010 10:10 - Smud
Almi: Vyborne, to mi vyhovuje :D
3.10.2010 12:26 - Meldin
super. uvidíme se ve středu v 18:00 u beltara.
4.10.2010 22:34 - andtom
Ve středu nepřijdu. Zítra v práci oscanuju denník a powers a pošlu Beltarovi, pokud byste potřebovali postavu do soubojů, přece jenom léčí a léčí hodně.
5.10.2010 19:23 - Almi
andtom: V pohodě, nějak to zvládneme :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09243106842041 secREMOTE_IP: 18.222.96.135