Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
13.9.2012 10:01 - Beltar
Stalo se v minulém díle:
Vyzbrojeni informacemi jsme vyrazili z Hammerfastu do Shadow Dale s našimi trpaličími přáteli a Temným pivem. Ke konci cesty přes hřebeny jsme byli přepadeni obrovským rozzuřeným démonem, který fakt nesnášel trpaslíky. Díky Targově a Šepetově skvělému postřehu a pronásledovacích schopnostech se nám podařilo zajmnout quicklinga, který ho na nás poslal. Ten quickling jednal podle instrukcí, které dostal od jednoho Rudého čaroděje z Shadow Dale a neměl zabít nás, ale zabránit dodávce piva. (pozn. Na co přesně se dá ještě použít to pivo - neděje se ještě něco dalšího a to pivo má být složka nějakého rituálu?). Quickling byl otráven Miou a spolupracuje teď výměnou za protijedy.
Mia a Rango vyrazili napřed konfrontovat čaroděje. Rango zrovna vyspává v čarodějově sklepě otravu. Čaroděj šel nejdříve zkotrolovat mrtvou schránku, kde měl mít zprávu od quicklinga a teď zřejmě vyspává opici za kterou může Mia. A v které posteli vyspává Mia tu svou nevíme. Zbytek skupiny doručil pivo a předal Stříbrohřbeté informace od quicklinga. Díky Šepetový ví o nás i o démonovi celé údolí. Jeho čeká výslech u šerifa. Targ si opět uvědomil, že neumí cantripy! A to je asi vše, kdyžtak ěm doplňte.
13.9.2012 13:58 - Smud
Sakra, Galthar zmeskal nejakou pitku? Beda! :(

(dik za shrnuti!)
15.9.2012 09:39 - Beltar
potřeboval bych přesunout pravidelné hraní na čtvrtky. Jaké jsou vaše reakce?
15.9.2012 14:08 - Shako
Hodilo by se mi vic pondeli.:)
15.9.2012 14:44 - Smud
Za me by ctvrtky sli. (a i pondelky, ale stredy ne)
15.9.2012 16:00 - Meldin
Čtvrtky v soucasné době bez problému ;-)
16.9.2012 11:49 - Shako
Pristi tyden plati utery?
Zmena pravidelneho terminu se resi az dlouhodobe? Nebo Beltaruv navrh se tyka uz pristiho tydne?
16.9.2012 12:03 - Sethi
Já tenhle týden asi vůbec, bude náročný i bez zabíjení hnusek.

Z globálního hlediska je mi asi jedno, kdy se budeme scházet.
17.9.2012 07:48 - Smud
Hraje se tedy zitra nebo ve ctvrtek?
17.9.2012 08:57 - Beltar
Hraje se zítra. Ten čtvrtek, by byl až tak od příštího měsíce.
17.9.2012 10:52 - noir
Tenhle týden nedávám, trápí mě rýmča...
17.9.2012 16:02 - Beltar
Almi se prý také zítra staví.
18.9.2012 09:23 - Almi
Jasně, dneska hrajem..

a co se týče změny termínu hraní, nemám problém se přizpůsobit s tím, že čtvrtek mi sedí o trochu víc než počátek týdne. Je někdo, kdo má se čtvrtky od příštího měsíce nějaký výraznější problém? Shako, zvládneš to?
18.9.2012 09:44 - Shako
Almi: Zvladnu kde co... maximalne nebudu chodit pravidelne. Ct je pro me zhruba stejne dobre jako Ut nebo St. Jen Po se mi proste hodi nejvice, protoze vim, ze mam urcite cas.
Uvidim, jak to stihnu dneska - mozna dorazim pozdeji nebo vubec.
18.9.2012 10:20 - noir
Mám to podobně jako Shako - občas tak, občas naopak...
18.9.2012 20:43 - Shako
Tak pak domácí je poněkud nevypočitatelný, takže jsem to dneska nestihnul... Budu se těšit na příště a někdo mi, prosím, napište, jak dopadla moje sklepní epizoda. :) Dík.
19.9.2012 09:18 - Almi
Shako: Sešli jsme se jen ve třech...takže se povedené trio rozhodlo pro "najdem a vymlátíme nejbližší dungeon, zatímco ti ochmelkové vyspávají"

Výsledek - noční výlet k jednomu zámečku, kolorovaný veselými výjevy jéé, hele, tady se válí taková stará lebka, vezmem jí sebou, přes safra, to se ale ochladilo, ještě že ta lebka tak příjemně hřeje, se změnil v exkurzi domény děsu kde průvodcem byla flame skull...

...návštěvnici mohli obdivovat hnusku ukrytou pod ledem...

...setkat se duchem Alisie Gravestolke, členkou nechvalně známé rodiny...

...užít si přenosu vypravěčských pravomocí: hele, tak já zkusím o tom něco zjistit arcanou (nejmenovaný hráč u stolu) či jestli jsem se za těch pár let s ženama něco naučil, tak to, že jim nejde o odpuštění, ale o pomstu (další nejmenovaný hráč u stolu) a /chřestění kostek/ tak to 91 damage, můj nový osobní rekord! (poslední nejmenovaný hráč u stolu).

* hádejte, kdo byl kdo :))*

Sečteno a podtrženo - zmíněná trojice si sáhla na dno svých nápadů i sil (Meldin regulérně usnul na hře vyčerpáním), nabrala něco pokladů (první prsteny ve hře!) a snad se i trochu bavila.

Ať žije improvizace!
19.9.2012 19:36 - Smud
Muzete mi prosim do SZ poslat vase DCI? Je treba nase hrani odreportovat, aby nam poslali vic materialu :) Diky.
20.9.2012 07:56 - Meldin
Almi: super popis. Vůbec se nepoznávám :-)))

Smud: DCI máš v PM

Těším se na příští úterý :-)
20.9.2012 08:24 - Almi
Smud: On ti neposlal Ondra Douda na mail tu jejich databázi DCI čísel? Mají jí obrovskou..z ní se dá čerpat.

Meldin: Ty se koukej hlavně pořádně vyspat chlape, ať zas nebloudím cestou zpátky domů (trefoval jsem se na jižní spojku na 2x :)))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10224103927612 secREMOTE_IP: 3.140.198.12