Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
20.9.2012 10:19 - Smud
Almi: Jo s Ondrou jsem mluvil, ale nechci tam zas davat uplne nahodny lidi, radeji tam budu mit nas + par "mrtvych dusi". Finalne to doresim v sobotu kdyz tam budu osobne, vecer to pak odreportuju. Pokud najdete svoje DCI, poslete mi ho prosim do SZ. Diky :)
20.9.2012 11:06 - Almi
Smud: Jasně, super řešení. Jen - některé akce (jako Dungeon Command je pro 13+ lidí :D ).

Svoje DCI ti pošlu, jak to půjde.
20.9.2012 17:30 - Meldin
Almi píše:
Meldin: Ty se koukej hlavně pořádně vyspat chlape, ať zas nebloudím cestou zpátky domů (trefoval jsem se na jižní spojku na 2x :)))


Almi: ještě jednou díky za svezení. fakt bych to asi mhd nedal...No a jižní spojka to je taková ta velká dálnice co křižuje magistrálu u kačerova. to jen kdybys mě třeba chtěl ještě někdy svézt tak ať to pak líp najdeš:-)
23.9.2012 23:39 - Smud
Hrajeme klasicky v utery? Ja s tim pocitam :)
24.9.2012 09:05 - Beltar
zatím ano
24.9.2012 10:27 - Beltar
Nemáte někde Game of thrones S02E10 a novější? nemohli by jste je ztíra přinést?
24.9.2012 11:23 - Meldin
Já tento týden můžu až ve čtvrtek. Co ten příští týden? Hrajeme taky Encounters nebo ne?
24.9.2012 11:24 - noir
zdravim z varsavy, tento tyden hrat urcite nestihnu...
24.9.2012 11:32 - Nerhinn
Meldin: Na příští čtvrtek se plánují AE, pokud jsem to správně pochopila.
24.9.2012 11:39 - Almi
ALL: Jojo, tento týden hrajeme v úterý Encounters.

V příštím týdnu už bude říjen, takže se setkávat budeme o čtvrtku s tím, že jak psala Nerhinn, v týdnu po Dálavě, tj. příští čtvrtek bude setkání AE.

Beltar: Právě tenhle víkend jsem je stahoval. Mám AgoT obě serie, přitáhnu disk. S tím, že mi chybí 9. a 10. díl druhé serie v originále. Ten ti můžu stáhnout. Jinak mám druhou serii v CZ (pro mámu) na disku...zkusím nezapomenout a přinést v úterý..
24.9.2012 13:29 - Smud
Beltar: vemu na flashce S02E10 v anglictine (to je posedni dil serie, zadny dalsi zatim nevysel).
24.9.2012 18:47 - Sethi
Zítřek ano, ve středu odjíždím za Noirem do Varšavy.

Nebo tedy ne za Noirem, ale do Varšavy ano.
24.9.2012 19:02 - Shako
Sethi píše:
Zítřek ano, ve středu odjíždím za Noirem do Varšavy.

Nebo tedy ne za Noirem, ale do Varšavy ano.


Není už to podruhé, co jedeš někam, kde už je Noir? :) Pozdravujte Varšavu.:)


Zítra s tím počítám, možná budu mít zpozdění.. Už jste objevili nějakou pizzu nebo jiné centrální jídlo?
24.9.2012 19:19 - Sethi
Shako píše:
Není už to podruhé, co jedeš někam, kde už je Noir? :)

Noire, myslím, že je na čase, abych se přiznala. Jsem tvůj stalker.
24.9.2012 20:33 - Sethi
Musela jsem přehodnotit plány, zítra bohužel beze mě.
24.9.2012 22:01 - Almi
Sethi: No, snad to není nic vážného a brzy tě pustí z vazby...

... prodávalas alkohol nad 20% nebo našli ty pterodaktyly? ;)
25.9.2012 13:09 - Shako
Mame nekde nejakou zalozni postavu na 12 lvl, kdyby se mi povedlo sehnat nejakeho kamarada na dnesni hrani? Nebo to vytvorime na miste?
25.9.2012 13:26 - Nerhinn
Mám šamana lvl12, kdybys měl zájem.
26.9.2012 08:12 - Shako
Díky za včerejší hraní, bylo to moc fajn, jen těch drowu bylo nějak málo. :-)

Vše začalo jednou noční návštěvou v hospodě, kde se nějaký podivný elf pokoušel klepat na naše dveře hvězdicí, což Galtara (a následně Miu) velmi dopálilo, takže dotyčný se vůbec nedostal na tah. Noční mejdan pokračoval několika akrobatickými kousky do dolního patra hospody, kde jsme objevili několik dalších (vzápětí mrtvých) drowích poskoků a jednoho velmi nepříjemného přisluhovače Loth. Následně se na bojiště prokopal ještě Umber hulk a Dryder a zábava mohl začít na plno. Miss encounter se stala Mia, které se povedlo zadržet drowí posily a nalákat umber hulka zpět do nitra země.

Mezitím se jako obvykle neschopný Rengo probral a vyběhnul ven na ulici, kde se zamotal do provazu, při pokusu vyhnout se drowův, kteří mezitím obsadili snad celé město! Situaci však zachránili Galtar s Thungilem. kteří začali obkličovat náměstí plné drowů, pavouku a několika místních obyvatel. Vidláci očividně posilnění novou dávkou odvahy se zapojili do operace "oni se potřebují jen dostat na druhou stranu náměstí a proto je dobrý nápad to vybít všechno" pod velením Thungila, který nekompromisně prohlásil, že nějaká ženská s klenotem někde ve Veži ho teď nezajímá... Mia odolala pokušení si vyřídit účty s Thungilem, s pomocí drowů by to bylo nedůstojné. Galtar zuřil, že spěchají. Rengo se posmíval drowův.

S lehkým zpozděním jsme nakonec opustili náměstí a vydali se k věži, kde nás bude určitě potřeba. Všichni vidláci nakonec padli rukou posledního drowa, ale kněžku zabili!

Vzdejme tedy čest památce statečným obyvatelův Stínodolu:
Chlapík s obrovskou kuší, který měl snad devět životů jako kočka.
Rengův živý štít s kopím, který se projevil jako velmi zkušený zabiják drowů.
Hobit, který prožil své poslední chvíle v sudu uprostřed náměstí.
3.10.2012 11:07 - Almi
Shako: Perfektní shrnutí!

jen se ještě sluší dodat, že se do děje zlehka přimíchal Elminster svými zprávami...

ALL: jak jste na tom s příštím týdnem? A dalšími dny? Šel návrh, a ten se mi líbí, že hrát budeme pokud možno čtvrtky s tím, že je podle toho, jak lidi buou moci, se bude hrát buď AE nebo Encouters. Vždy tak, aby se oboje hry hráli stejně často.

Občas, pokud nepůjde čtvrtek, by se (po dohodě s Beltarem) hrálo i v jiný den, ale primárně se budem vždy snažit o čtvrtek.

OK?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091239929199219 secREMOTE_IP: 18.219.213.196