Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
3.10.2012 12:13 - Beltar
ok
3.10.2012 12:33 - noir
Jak jsem psal Almimu - příští týden nebudu moct určitě kvůli manželce, ten další budu nejspíš v zahraničí. Září ukázalo, že čtvrtky nejsou úplně ideální :(
3.10.2012 22:04 - Meldin
příští čtvrtek je OK

a platí to? já jen že si kdyžtak domluvím něco jinýho kdyby ne...
8.10.2012 09:44 - Smud
Tenhle ctvrtek tedy encounters? Ja s tim pocitam :)
8.10.2012 10:14 - noir
jak jsem říkal, ve čtvrtek nemůžu - nejdřív jdu na Fórum 2000 a pak budu hlídat děti...
M.j. nová sezona Encounters bude úplně jiná, píšou Wizardi:
The latest season of D&D Encounters starts up later this month, with Session 0 (for character creation) taking place October 24th. This season is something new for the D&D Encounters program. War of Everlasting Darkness is an exciting mini-campaign—and an opportunity to playtest elements of the next edition of the Dungeons & Dragons rules.

The most important element of the new rules that we have tried to implement in this season of D&D Encounters is the idea that you should be able to do more in an hour and a half of play than complete a single combat encounter. As a result, this adventure looks significantly different from previous D&D Encounters adventures.

Rather than a string of encounters, one per week, that form a linear adventure, this booklet presents a series of short adventures incorporating elements of exploration, interaction, and combat in roughly equal measure.

All the adventures offer much more flexibility than the linear adventures of the past, and each is designed to be played in a single session. Taken together, the adventures tell the story of the War of Everlasting Darkness—the conclusion to the Rise of the Underdark story that has played out throughout the year.
8.10.2012 11:00 - Almi
noir: to je docela zajímavá zpráva. vypadá to zajímavě!

ALL: Ano, hrajeme ve čtvrtek 11.10.2012 Encounters.

Jinak, psal jsem Beltarovi v PM - mám zítra čas. Klidně na nějakou deskovku (mám už Dungeon Command - gobliny - jsou super!!), takže se Smudovo kravicí už je můžeme dát ve čtyřech - (já, Beltar, Smud, Eva - ?). Nebo dát jakoukoli jinou deskovku, pokud může i někdo jinej. Pokud by nás bylo 5, vážně uvažuju o tom, že bych sehnal Smallworld. Ta hra mi na Dálavě učarovala a je super :)

A co Vás čeká ve čtvrtek? Drowové, drowové, drowové...a taky průzkum Twisted tower a leccos dalšího.

Btw: Mám nové tilesy castle of Grimmstead. Pokud si někdo rád stavíte hrady, dokonalá pomůcka! :) Přinesu..
8.10.2012 12:20 - Meldin
Zítra bych se rád přidal, ale uz něco mám. Se čtvrtkem počítám :-)
8.10.2012 15:11 - Smud
Ja zitra urcite nemuzu :( Skoda, DC bych rad dal...
8.10.2012 23:32 - Shako
Zitra, stejne jako cely tyden jsem na Deskohrani, takze pokud nejakou deskovku, tak leda tam.
Napriklad Smallword by tam mohl byt k dizpozici... :-)
8.10.2012 23:47 - Sethi
Pokud čtvrtek, tak čtvrtek.

Ale někdo mi to připomeňte. Ideálně ve středu i ve čtvrtek.
9.10.2012 12:53 - Almi
zapoměntlivý Perníček píše:
Ale někdo mi to připomeňte. Ideálně ve středu i ve čtvrtek.


..musím se smát :)) Znamená to, že se tvoje povýšení v práci ".. a budeš mít více času" tak úplně nepovedlo? A nebo už žiješ plnohodnotným dvojím životem? ;-)

Shako: Asi se tam nějaký den podívám..nevím ale který..trochu tento týden sethizuju. Myslíš, že by se tam dal Smallworld i koupit? A třeba i za nějakou fajn cenu?
9.10.2012 16:23 - Sethi
Lepší možnost nakládat si se svým časem dle vlastního uvážení mám, neřeším teď ale jen práci a mám tendence vypouštět věci, které na mě nepokřikují 'teď nebo nikdy!'
9.10.2012 18:20 - Meldin
Vypadá to, že se nám Sethi honí za chlapama. Ale je to jen holá spekulace...:)
9.10.2012 22:43 - Shako
Sethi píše:

Ale někdo mi to připomeňte. Ideálně ve středu i ve čtvrtek.


No, me to taky nekdo pripomente. Idealne i s tim, zda je streda nebo ctvrtek, tedy jestli je akce "dnes" nebo "zitra". :D

Almi píše:
sethizuju.

Sethi se doslova stává pojem. :-D

Almi: Na deskohraní smallword asi nekoupíš, ale po nějaké zajímavé ceně bych se mohli podívat jinde.
10.10.2012 08:35 - Almi
Shako: To se tak někdo má, jestli máš až takový vnímání času :)

Jo, pokud by ses mohl poohlédnout po nějaké zajímavé ceně za Smallworld (a klidně i rozšířeních, když už jsme u toho), udělalo by mi to radost.

Sethi píše:
neřeším teď ale jen práci a mám tendence vypouštět věci, které na mě nepokřikují 'teď nebo nikdy!'


..to zní dost děsivě..sám jsem poslední dobou něčím podobným prošel, takže se hlavně moc nehoň a koukej se brzo uzdravit, je-li to možné.

Pokud můžu s něčím pomoct, dej vědět (jakkoli). Poslední dobou zjišťuju, kolik lidí v mém okolí zná různé důležité doktory. A pokud potřebuješ/chceš zvolnit ve hře, klidně si řekni, ať na Tebe tolik nenaléháme. Přece jen - jak tu zmínil Shako - jsi pojem :-D
10.10.2012 17:29 - Sethi
A odkud vzešlo, že bych měla být nemocná? Jasně, jsem dlouhodobě nepříčetná, ale to přece není nic nového =)
10.10.2012 19:35 - Meldin
Tak hlavně, že jsi zdravá.

Almi: to nám musíš vysvětlit. To jsou horší kachny než z Blesku :)
11.10.2012 07:47 - Shako
Almi:
Díky za připomenutí. Zkusím sbalit všechno, co je potřeba a dnes dorazit.
Na SmallWorld mrknu.
11.10.2012 09:02 - Smud
Tak ja dnes nedorazim. Skolil me nejaky bacil a zatim me drzi docela v sachu. :(
11.10.2012 11:24 - Meldin
Můžete mi prosím někdo vytisknout z builderu deník? Doma jsem ho nenašel a Beltar ho predevcirem taky nevyhrabal…Diky

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072978019714355 secREMOTE_IP: 3.22.221.28