Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
22.10.2012 13:13 - Pepa
Ahoj, všichni.

Nevím, jestli jsem ve správném foru, ale chci se zeptat, jestli tuto středu (24.10.) někde budou "oficiální" D&D Encounters - War of Everlasting Darkness.

Podle Event Locatoru Wizardů (http://locator.wizards.com/#p=prague&brand=dnd&a=search) by měly být v Černém rytíři a v Mephitu, ale jejich stránky o tom neposkytují žádné info... :(
22.10.2012 14:22 - Smud
V herne to pokud vim nikdo nehraje, je to docela nepohodlne. My jsme si na zaklade encounters udelali skupinku a hrajeme spolu uz druhym rokem.
22.10.2012 18:30 - Sparkle
Ahoj, bohužel v Mephitu to nebude, protože nám nedodali support. Prakticky od otevření klubu se snažíme od WoTC objednat support na Encounters a nikdy nic neposlali. Bohužel toto se objednává přímo od WoTC, není možno řešit to přes Blackfire. Ve WOTC kalendáři je ten event vypsán, právě proto abychom se vůbec mohli ucházet o poslání těch materiálů. Ale neposlali nic. Proto jsme to ani nedávali do programu Mephitu.

Štve mě to a budem to zkoušet dál.
23.10.2012 07:41 - Almi
Pepa: Jak bylo uvedeno výše - Wizardi zaspali, a dosud nedodali pro nová Encounters jedinou věc.
23.10.2012 14:58 - Pepa
To je docela škoda :( Vážně bych si rád zahrál...
23.10.2012 20:55 - Almi
Pepa: Není problém si někdy přijít zahrát Encounters...i na ta nejnovější čas dojde.
24.10.2012 09:00 - Pepa
To by bylo fajn. Minimálně bych se rád přišel podívat... Jestli by to ostatním nevadilo samozřejmě... Takže až/jestli se vám to bude hodit, tak napiš, prosím, kdy a kde hrajete a já dorazím...
24.10.2012 23:59 - Shako
Zítra se zkusím objevit, ale stíhám to až na 18:30.

A kdyby měl někdo přístup k tiskárně a chtěl mi vytisknout deník, ať to nemusím řešit, tak rád pošlu pdfko. :)
25.10.2012 08:24 - Beltar
POšli Beltar@post.cz
25.10.2012 13:57 - Almi
Pepa: pokud chceš dorazit, tak je fajn vědět, něco víc o tom, jak moc znáš DnD 4e. Momentálně se hraje paragon level, zapojit se dá, účast je však vhodné hlásit předem. Když tak mi hoď PMkou na tebe tel. nebo se ozvi prostě na vzkaz.

Shako: No vidíš, a já možná výjimečně přijdu včas! :)

ALL: Dneska začínáme hodem Inicativy, tak se těšte! :)

A co Vás čeká?

Na Stínodol dolehl stín. Možná je to pravda a možná jen smyšlenka, ale zdá se, že se temní elfové opět chystají po staletích vystoupit na povrch. Tentokrát ne k obvyklému nájezdu. Ale vzít si zpět to, co jim bylo odepřeno - místo k životu.

Je to jen fáma nebo pravda? A utopí se útok opět v rozmíškách mezi mocnými Domy? Nebo jde o něco většího?

V Podtemnu se šeptá, že tentokrát je samotná Pavoučí královna do všeho zapletena víc než se zdá. Poté, co Vhauraun padl a Eilistrae, Temné panny už není, se poslední z pantheonu temných elfů, Ghaunadar skrývá zbaběle v hlubinách.

Pavoučí královna prý má nový cíl. Ambicioznější, než všechny předchozí. Rasy povrchu by se měli mít na pozoru, neb v novém uspořádání již nebude pro světlo místa. Zavládne Noc. A magie? Prý už teď slábne...a bude to jen horší.

Je pravdou, že některé z arcikněžek Pavoučí královny obdrželi dary samotné Lolth? K čemu mají sloužit?
Proč a k čemu temní elfové získali Knihu krve? Jak do všeho zapadá současná krádež Klenotu Ashaby, od nepaměti odznaku vládců Stínodolu?

V nejhlubších patrech kryp, za Ašabinou pohřební komorou, jste narazili na ostatky nejstarších obyvatel Twisted Tower - samotných temných elfů. Dokážete projít Síněmi mrtvých? Projít do samotných tunelů Podtemna?

Odpovědi na poslední odstavec se dozvíme dnes...a ten zbytek? To záleží na vás :)
26.10.2012 09:32 - Smud
Diky za hru! Pristi tyden opet ve ctvrtek, ja muzu :)
26.10.2012 12:46 - Beltar
Tak do té malé mezihry já budu hrát pavouka. Teda Druida, ale svoji zvířecí formu moc opouštět nehodlám. Koukal jsem na powry a hodně budu způsobovat CA, tak s tím můžete počítat.
26.10.2012 18:51 - Shako
Beltar: Hmm, pavouci druzina. :-D
29.10.2012 08:54 - Sethi
Tak co zítra nějaké ty deskovky? Lze?
29.10.2012 10:58 - Beltar
Tak nakonec nemůžu, zatracená práce :-(
29.10.2012 12:01 - Shako
Sethi: No, zvazil bych to...
30.10.2012 08:41 - Sethi
Tak asi ne, nejsem úplně čerstvá a večer nicnedělání prospěje.
30.10.2012 12:50 - Smud
Jo jsem na tom podobne, dcerka nejak bojkotuje posun casu, vcera si chtela hrat v 4:50 rano, dnes 5:38...
30.10.2012 13:22 - Beltar
Jo to je ten dopad toho přesného rozvrhu :D
30.10.2012 14:19 - Sparkle
Neuvěřitelné se stalo skutečností, přišly nám do Mephitu Encounters. Tak s tím zkusíme něco vymyslet.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096067905426025 secREMOTE_IP: 3.22.221.28