Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
25.1.2013 13:57 - Beltar
Já jsem tedy proti lézt dovnitř. Jo jasně, že jako hráči víme, že nám Almi nabídl cestu pomocí nějakého Duergarského ducha. Ale jako postava jsem vychován v Drowí společnosti a to znamená, že nevěřím, nejsem ochoten se obětovat pro úspěch mise. A ti co jsou uvnitř už o nás stejně vědí. A i když gamisticky to může být zvládnutelné, příběhově a logicky bychom neměli přežít první střet.
25.1.2013 14:09 - Smud
Ja bych se nrad vracel s tim, ze jsme selhali. Cili bych to zkusil. Anebo promenil naz neuspech v uspech nejakym kvalitnim pribehem, ale nic dost neprustrelneho me nenapada...
25.1.2013 14:30 - Beltar
Mno můžeme se vrátit s hlášením o tom bitevním stroji, že jsme viděli dokončování a zaslechly, že ho hodlají použít k útoku na město. TO se musí hlásit okamžitě ;-).
27.1.2013 19:04 - Shako
Souhlas, nejakou story, proc jsem se vratili si urcite vymyslime v tom problem nevidim.
Asi bych do toho sel - drowove se mi libi, takze kdyz tu kampan trosku protahnem, tak to nevadi.
3.2.2013 14:06 - Meldin
Já bych se taky nevracel...

Platí, že hrajeme ve čtvrtek?
3.2.2013 16:23 - Almi
Jasan, hrajeme ve čtvrtek.

Takže mám počítat s tím, že se vracíte zpět, nebo?

Beltar: pro vrátit se z mise
Shako, Meldin: pokračovat v misi
Sethi: ?
3.2.2013 19:19 - Shako
Minuly ctvrtek jsem nestihl - upsal jsem se krvi v praci (nejak mi nedoslo, ze bude DnD....dobrovolne se priznavam), tak jsem to pak nechtel rusit. Ale o hodne jsem evidetne prisel. :(

Tenhle ctvrtek stiham. Hrajeme drowy?

Pristi ctvrtek (14.2.) jsem pryc (jedu na hory ct-ne), ale muzu po, ut, st (ikdyz potreboval bych to vedet driv, at si udelam cas).
3.2.2013 21:57 - Almi
Shako: Neúčastí pri AE nepřicházíš o nic menšího, než o části příběhu určené zejména i tobě. Byla pro Tebe připravená tvoje oblíbená intrikánská role + (snad) vynikající a zajímavý souboj. Plus pak zajímavé vyjednávání a zjišťování informací.

Jinak, ano, ve čtvrtek hrajeme drowy.

A co se příštího týdne týče, dám vědět zítra, až se podívám do kalendáře, jak jsem na tom další dny, když tedy 14.02. nebudeš moci...
4.2.2013 11:57 - Sethi
Almi píše:
Beltar: pro vrátit se z mise
Shako, Meldin: pokračovat v misi
Sethi: ?

Z toho, co čtu, se Shako chce taky vracet, Smud by šel dál?

Já podporuju návrat. Náš tichý nástup byl prozrazen, jen bychom riskovali, že nám rukojmí zabijí. Návrat a nová, lépe plánována výprava by mohly uspět lépe.
4.2.2013 13:03 - Shako
Sethi: Pokud jsem to dobre pochopil, tak jsou dve varianty:
1) Navrat, nahlaseni neuspechu a jina mise.
2) Pokracovani v misi, i pres prvni neuspech.

To, co navrhujes ty je nova varianta?
3) Navrat a nova vyprava za stejnym cilem?

Libi se mi hrani drowu(z hrackeho pohledu), takze preferuju cokoliv, co protahne nase hrani drowu. :) Tj. spis aktualne pokracovani v zadanem ukolu.


Almi: No, skoda. Nejak jsem to preplanoval. Tak uz planuju radeji pristi tyden nez to zase preplanuju... :-D
4.2.2013 14:30 - Beltar
Tak můžeme to protáhnout jinak, ale zase bych si rád zahrál za skutečně se chovající postavu, než vás opustím ...
4.2.2013 14:56 - Meldin
Beltar: copak? chystáš se po volbách emigrovat nebo už se ti nachýlilo stěhování do nového?
4.2.2013 15:55 - Beltar
Né, jen to na mě začíná dopadat.
4.2.2013 20:42 - Meldin
aha. tak hlavně kein stress :D
5.2.2013 07:37 - Almi
Beltar: Nic si z toho nedělej. Jen se nenech do ničeho nutit. Osobně mne taky mrzí, že zmizí poslední kumpán, takže jsem logicky zaujatej :)

Ale zase to bude změna - dokázat spojit veškeré nevýhody práce v Praze a nemít výhody z bydlení mimo Prahu chce velkou odvahu. Než se naděješ, budeš řešit dítě, ještě víc práce (v tom lepším případě) a...prostě málokdo má štěstí na tak super manželku (či si umí uspořádat život), jako třeba Smud či Noir :-)
Jejich příklad mne naplňuje nadějí, že když se chce, jde leccos.
5.2.2013 08:29 - noir
Noir si už nezahrál 3 měsíce :( Tolik k té naději :)
5.2.2013 08:54 - Smud
Se ctvrtkem pocitam :)
5.2.2013 12:06 - Almi
noir: Nojo, ale když můžeš, tak přijdeš. I pohádku na dobrou noc vyprávíš po telefonu :))) Jinak - gratuluju k úspěšnému startu projektu a doufám, že se to brzo zaběhne a ty zas budeš mít trochu víc času :)))

A bylo by fajn, kdybys byl na finále drowů, bude to Liar Assaultové, to by se ti mělo hodně líbit :)
..i když ten masakr na minulých Encounters s gargantuan construktem byl hodně cool ;-)

Smud: Super, těším se!

ALL: Fajně, beru tedy, že se hodláte stáhnout, nahlásit neúspěch (nebo nenahlásit) a já připravím tedy něco jiného :)
8.2.2013 10:06 - Smud
Vcera dobry :) Dik za hru!

Jeden predmet si tedy veme Garlax / Pandar a jeden ja / Zira ano? Az prijdu domu tak hodim kostkou a kdo bude mit vic ma predmet? :)
8.2.2013 11:09 - Shako
Jo, vcera dobry. Dokonce jsem i neco zahrali... az prekvapive po tom, jak na zacatku bylo spousta vtipku. ;-)

Predmety:
Za me predmety by mel dostat Pandar (byla dohoda, ze Melarn si najima zoldaky za prachy a cast koristi, ne?) a Zara (byla v to dobe vedoucim druziny).
Ale klidne hod kostkou. :-)
Pripadne pokud se predmetu nekdo vzda ve prospech nekoho jineho, zadny problem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087562084197998 secREMOTE_IP: 18.227.49.33