Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
10.3.2013 18:04 - Beltar
Ne, brutální občanská válka, na které snad žoldáci nejvíc vydělají, ale osud každé války je ve hvězdách.
12.3.2013 10:15 - Almi
Přesně tak, žoldáci rozeštvali obě strany konfliktu tak, že vypukla otevřená občanská válka. A už nikoho nebude zajímat, kdo to vlastně rozpoutal, tajemný cech nájemných vrahů slaví úspěch...pokud mu někdo nezatne tipec. Že by úkol pro Vaše normální postavy?

Buď jak buď, finále drowů, Kill the wizard dá všem možnost si naposledy pořádně užít drowy, tentokrát snad bez (vašich) extrémních hodů :-))
12.3.2013 10:26 - noir
Kdy že to bude? Příští čtvrtek?
12.3.2013 15:00 - Almi
noir: Ano, přesně tak, Kill the Wizard bude ve čtvrtek 21.03.2012.

Pokud tedy Beltar teď nenapíše, že to nejde. Ale věřím, že to půjde. Nevím o tom, že by to nešlo...
12.3.2013 15:43 - Beltar
Také o ničem takovém nevím
13.3.2013 09:56 - Smud
Nevim o tom, ze by nekdo nevedel, ze nevi.
17.3.2013 21:18 - Almi
Hola,
tak nezapomeňte, že ve čtvrtek 21.03.2013 hrajeme Kill the Wizard!

Měli byste mít postavu na 8. úrovni. Pokud někdo nemáte dostatečný počet předmětů, tak si upravte na:

1 magic item 7. úrovně či nižší, 1 magic item 8. úrovni či menší a 1 magic item 9. úrovně či menší. Pouze jeden z nich může být raritní.

Máte k dispozici 2.600 gp na nákup dalšího vybavení a předmětů. Z toho mohou být 2 předměty consumable (spotřebovatelné). Tyto spotřebovatelné předměty mohou mít max. 8. úroveň včetně.

A co vás čeká?
Před 40 lety provedli temní elfové nájezd na jednu pohraniční vesničku. Jediný, kdo přežil, byl mladý elf, který projevil talent k magickému umění a ušel tak zkáze, jež postihla zbytek vesnice. Od té doby žije jen pro pomstu. Přísahal, že temné elfy jednou provždy vyhladí.
O čtyři desetiletí později je z mladého elfa čaroděj nemalé moci. Právě dokončil prototyp nového oživlého stroje. Má v úmyslu ho v řadě exemplářích vyslat do Podtemna, kde v jeho chřtánu skončí životy mnoha temných elfů.

To nelze připustit. Byli vysláni špehové a po nich i vy - vražedné komando, pověřené úkolem zabít troufalého čaroděje a zničit jeho výtvor.

Podařilo se vám bezpečně opustit Podtemno a nyní stojíte před branou malé kamenné usedlosti. Zvědové potvrdili, že se Etherik nachází kdesi uvnitř domu. Teď je na vás, jakou cestu zvolíte ke splnění úkolu...

Pamatujte, že úkolem je zabít Etherika a zničit jeho výtvor. Zabití kohokoli dalšího však může přinést výhodu.

V průběhu střetnutí už nepůjde brát short rest. Pokud budete chtít někdo provádět jakýkoli rituál, musíte ho seslat předtím, než započne vaše mise.

Každý z vás dostane svůj vlastní tajný úkol, který by měl pokud možno splnit. Některé jsou v pohodě, jiné pěkně vypečené.

Těším se na hře! :))
18.3.2013 10:28 - Smud
Taky se tesim :)
18.3.2013 10:49 - Beltar
Jen informuji, že někdy v týdnu večer mám schůzku s firmou přes rekonstrukce, ale nemůžu nijak ovlivnit výběr dne, ani ho ještě nevím. Takže se předem omouvám, jestli budou nějaké komplikace.
18.3.2013 16:32 - Meldin
Beltar: pokud bys nemohl ve čtvrtek, tak za sebe nabízím zítřek nebo pátek, středu mám plnou...
18.3.2013 17:01 - Almi
Snad bude vše v pohodě. Posílit vás ve tčvrtek přijde i Alnag. Zda dorazí i Noir, to se ještě uvidí! :-)

Beltar: Teda, ty seš v těch jendáních hůř než podpantoflák! :))))))
Uvědom si, že Ty seš zákazník. Oni se přizpůsobujou tobě, ne naopak. Ty jo, když si vzpomenu, jak to probíhalo u mne, darmo mluvit...držím palce, ať to celé zvládneš v pohodě. Jo, a mám tě s Evou k nám pozvat na prohlídku, bys věděl, co chtít a čeho se vyvarovat :)
18.3.2013 19:33 - Beltar
nebezpečí zažehnáno, hrajeme ve čtvrtek
19.3.2013 16:27 -
Vypadá to velmi nadějně. Noir
19.3.2013 20:45 - Almi
Tak to hýřím opatrným optimismem...o tak skvělé herní sestavě se ani nesnilo! :-)

Nakupte si křupky, já už mám nastudováno, a už se těším!
19.3.2013 20:53 - Alnag
Už ladím jen poslední role-playingové detaily postavy a pak se to pokusím co nejvěrněji převést do mechanik hry, tak doufám, že není potřeba na to být moc velký power-gamer. :D
19.3.2013 21:41 - Shako
Tak na to jsem zvedavy... Ale porad nevim, jak se srovnam se ztratou sveho oblibene biciku ... :-D
19.3.2013 22:52 - Meldin
Alnag: S Almim a power-gamer? to přece není vůbec potřeba...jak je všeobecně známo, tak Almiho postavy většinou umírají těsně po hodu na iniciativu :D
20.3.2013 08:53 - Almi
Pokud Vás bude opravdu 6 hráčů, pohrávám si s myšlenkou povolit používání drow treachery karet, když už jsou k dispozici. Jste natolik zkušení hráči, že je krásně dokážete nejen roleplayově využít, aniž byste se přitom povraždili, neb už nepůjde o honičku za worth, ale spíš dokreslení atmosféry.

Pouvažuju o tom :)

Jinak, každý dostanete tajný úkol. Pokud se Vám ho podaří splnit, budete fakt frajeři. Některé jsou snadnější, jiné docela vypečené a potřebují i nějakou dávku štěstí/dobrého plánování/chytré hry. Ty by Vám měli dodat potřebný "drowí" pohled na věc, ale hlavní je samozřejmě splnit úkol a dobře se pobavit!

BTW: jak jsem analyzoval myšlenku Lair Assaultů, je to spíš vynikající mix. hry na hrdiny a deskovky. Z obojího má to nejlepší - roleplay a komplexnost vs. možnost opakovaného hraní i pro hráče, co už to jednou/víckrát zahrál.

Z možných voleb potvor a scén jsem vybral tu (snad) nejzajímavější. Není ani nejsnazší, ani nejtěžší.

Ačkoli je obecně Lair Assault dost vražedný, tenhle představuje vzácný mix vražedné chytrosti. Typicky drowí. Žádná bezhlavá brutalita. Ale může se v ní snadno změnit :)

Shako: Mnooo...bičík půjde ve hře najít. Speciálně for you :)))

Alnag: Myslím, že power-gamer jsi dostatečný. Hlavní je, užít si tu kolektivní srandu a vyzkoušet své umění - trička "Přežil jsem Lair Assault" ještě neplánuju :D
20.3.2013 15:03 - Shako
A nebude nas nahodou sedm? Nebo Sethi nedorazi?
S drowima kartama si nechtel hrat? Co by to bylo za drowi hru. :-) A jeste k tomu bez worthu a neustale stridani vedeni druziny.
20.3.2013 15:51 - Almi
Ne, Sethi se vyjádřila v tom smyslu, že ji model lair Assaultu neláká a drowy sice ráda potkává, ale nerada za ně hraje. Takže ta opravdu nebude :)

Co se treachery karet týče, finální rozhodnutí padne na místě, nicméně se nebráním jakýmkoli návrhům. Určitě je to téma k diskusi. Už jste si je vyzkoušeli, víte co od nich čekat.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095359802246094 secREMOTE_IP: 3.145.66.241