Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
2.5.2013 08:57 - Almi
Shako: Castle of Ravenloft - Board Game - je moje, co vím. jen má figurky půjčené Veronika, neb je barví..tedy - snad. Zkusím s ní vykomunikovat, zda by je nepřivezla...
2.5.2013 10:04 - Beltar
Shako: Ten co si viděl u mě je můj, Almiho je na Vločce, akorát figurky jsou v ošklivém stavu, některé jen stříklé, některé nabarvené jen tak divně, když jsem testovat atd.. Kdyžtak se domluvíme na některé hře.
10.5.2013 20:38 - Shako
Preinstaloval jsem PC a potreboval bych nekde splasit ten stary builder. Bohuzel puvodni odkaz uz nefunguje.... muzete ho nekam uploadnout aspon k docasnemu stazeni?
14.5.2013 15:54 - Almi
Shako: Pokud ho někdo má, tak Sethi nebo Beltar... sám ho, bohužel nemám. Používám jen online verzi..
14.5.2013 22:15 - Shako
Almi: Diky za info, Nerhinn uz to vyresila. ;-)
15.5.2013 08:34 - Beltar
J8 už ho právě taky nemám, odešli mi krátce po sobě dvě místa, kde jsem ho měl a pak už jsem se o něj ani nesnažil
19.5.2013 19:45 - Shako
Jak hrajeme, ted ve ctvrtek nebo jindy? A kde?
20.5.2013 13:19 - Almi
Nerhinn a všichni: Tenhle týden nemůžu ve čtvrtek 23.05. opravdu hrát. Takže - jsou nějaké návrhy ohledně hraní tenhle týden?

Hrát by se měla Encounters.
20.5.2013 14:10 - Meldin
Ahoj, nevím v jaké jste fázi a jestli už se blíží moje vysvobození nebo ne :D

Každopádně by se dalo hrát u mě třeba zítra nebo v pátek. Bydlím asi 4 minuty od zastávky Kublov (TRAM 3, 17 z Palačáku) nebo asi 10 minut pěšky od Pražského povstání. Místa tam není mnoho, ale stůl je docela velky a 6 židlí se tam asi vejde...to bych ale musel ještě vyzkoušet...
20.5.2013 17:24 - Shako
Tak ja muzu tak dneska. :-D
Utery spis ne.
Streda proverim, ale spis ne.
Ctvrtek ano.
Patek ne.
20.5.2013 19:11 - noir
Já bych mohl kdykoliv s výjimkou pátku.
21.5.2013 10:34 - Almi
Tak dneska hrát asi nebudeme, Sethi a Beltar se nevyjádřili.. :/

Stále mám volný zítřek, ale tak nějak se smířuji s tím, že tenhle týden tedy asi nebude nic.

V takovém případě by hraní Encounters bylo příští týden a v návaznosti na to by se posunula AE.

Co se místa týče, Shako, byl by problém hrát teď několikrát na Palubě v ten čtvrtek? Momentálně mne zajímá příští čtvrtek (tj. 30.05.2013)?

Meldin: Díky za nabídku místa, určitě ji využijeme. Jen se na dnešek nesejde evidentně dost lidí.. :(

Co se stavu příběhu týče, tak družina má před sebou nyní dva úkoly.
(i) Zachránit Kharu. Cesta k ní vede očividně přes Slave pen a zvažovanou účast družiny na "turnaji". Tam by ses mohl nějak připojit.
(ii) Oplátkou odstranit/zabít někoho pro ty, co družině pomáhají (měl by se tam motat i jistý spellblood mág :)

Je jedno, v jakém pořadí tyhle úkoly budou, takže vše záleží jen na tvém zdraví a možnosti/chuti hrát.
21.5.2013 19:58 - Meldin
Almi: já už jsem v pohodě, takže až se bude hrát, tak se můžu připojit.
21.5.2013 20:52 - Smud
Tak to nelamejme pres koleno a nechme encounters na pristi tyden. Dnes bych nemohl, prijel jsem domu pred chvili, a zitra se mi to take nehodi.
21.5.2013 23:10 - Shako
Streda za me uz dobry. Kdyby byli E, pridam se. Jinak budu relaxovat.


Paluba: Je primerene volna v jakykoliv ctvrtek se vsemi plusy a minusy, ktere uz jste objevili (soused, scrabble, obcerstveni, punkove wc...). V jine dny individualne proverim.
Pri dlouhodobem opakovanem hrani bych vybiral neco za vstupne (po vsech, kterym to nedela problem je to 60kc/vecer, 4. hra zdarma tj. 180kc=4hry, kdyz se nam upisete krvi). Pokud to pro nekoho je problem poresime to pres sve volnasky jako naposled. :-)
22.5.2013 08:41 - Smud
Jo to septani na konci je trochu opruz, ale tak proste budem koncit trosku drive a je to. Ja bych na druhou stranu stihal zacinat i o neco driv, tak o pul hodky.

Platit 60 Kc za hru pro me neni problem.
22.5.2013 13:04 - Nerhinn
Vlak mi jede fixně, takže jsem schopná dorazit tak na tři čtvrtě, když sebou hodím.
22.5.2013 18:39 - Sethi
Almi píše:
Tak dneska hrát asi nebudeme, Sethi a Beltar se nevyjádřili.. :/

Ono když je třeba nějaké urgentní vyjádření, tak bych doporučila vyzkoušet nějaké jiné komunikační metody, než spoléhat na mou nespolehlivost...
22.5.2013 18:44 - Almi
Sethi: V pohodě, stejně to nevypadalo moc reálně...
22.5.2013 18:55 - Shako
Smud: Septat se musi jen, kdyz tam bude Kamil, jinak to muzeme normalne dohrat a sbalit. ;-)

Takze pristi tyden Encounters ve ctvrtek na Palube v 17:30?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094581842422485 secREMOTE_IP: 3.142.119.114