Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
30.7.2013 11:00 - Almi
Hola, tak hlásím, že na 90% nehrajeme tenhle čtvrtek 01.08.2013. Nahlásila se mi kamarádka na přespání, co jsem jí ranec dlouho neviděl a přiznám se, že si asi vezmu v pátek volno a užijem si vodu.

Takže aspoň bude mít Shako víc času na level up postavy.

Což připomínám, že máte všichni level up - Smude - na jaké level? :)
30.7.2013 12:12 - Shako
Teda, takhle me protezovat... :-)
30.7.2013 13:02 - noir
Oki, beru na vědomí :) Zkusil jsem tak zkusmo Shakovu postavu trochu boostnout v builderu, ale nevím, beru to jen jako takovou studii :)
30.7.2013 13:37 - Shako
No, moje postavy v online builderu neni, takze si ji asi musel vytvorit od zacatku. Nicmene posli do posty PDFko, mrknu na to.
30.7.2013 15:08 - Smud
Ok cili se ctvrtkem nepocitam. Jinak level mame 16 :)
30.7.2013 19:15 - Meldin
OK. Tak pak akorát včas napište kdy se bude hrát příště :)
31.7.2013 11:00 - Almi
Hola, potvrzji, že tenhle čtvrtek nebudeme hrát, kamarádka přijede už dnes, takže si vezmu asi na zítra a pátek dovolenou...

..jinak, díky SMude za info, ohledně 16. levelu :)

Meldin: OK, dám vědět, neboj.
Shako, Noir: jsem zvědav, co vymyslíte.. :)
31.7.2013 11:07 - Babaj
ja ti nevim Almi.. chapu ze si pred tim potrebujete ppovidat ale na zbytek ti staci ani ne pet minut... tak na co dovolena? a navic jete ani nehrat :-))
31.7.2013 11:17 - noir
A příští týden se asi taky nehraje, protože je to je to před brněnským víkendem.
31.7.2013 11:32 - Shako
Noir: Zalezi, jak bude Almi stihat.

Almi: Je to tradicne vykombena postava od Noira. Nektere veci se mi nelibi, ale je tam par fajn napadu, ktere si prevezmu.
31.7.2013 11:42 - noir
Shako: Není to vykombený! Je to jen "vhodný pro tento typ družiny" :) Kdyby to bylo vykombený, dával bys nepřátelům postihy -10 na útoky at-willkou, ale to už je pro mě na hranici, kdy to przní hru. Tady jsou jen vhodně použitý některý featy a kombinace vybavení, aby líp léčil a uměl pár triků, kterým se špatně odolává. Ale nic gamebreaking.¨

Já si (v reakci na rozmluvu s Almim v autě) postavu měnit nebudu, jen se přestanu v souboji schovávat, aby měli nepřátelé na koho útočit a zranění se rozdělila rovnoměrněji...
31.7.2013 12:11 - Shako
Noir: Ok, uznavam. Mas i vykombenejsi postavy. ;-) Je to funkcni postava do nasi druziny - o tom zadna. Ale pro me jsou tam aspekty, ve kterych uz v tom bardovi nevidim sveho Renga.
Namatkou:
1) Mit na sobe tezkou krouzkovou zbroj a stit (asi +3 k AC, -1 speed, -1 dmg). Je to moznost pro barda v DnD - predstavim si takoveho typka, ale neni to pro me bard (aspon ne ten muj).
2) Virtue of Valor, misto Virtue of Cunning
Rengo neni zadny odvazny bojovnik, je to mazany kecal - o statecnosti tak leda rad mluvi, ale nevidel bych to jako jeho charakterovou vlastnost (mechanicky je to rozdil mezi free slide a temp HP pro spolubojovniky).

To ze se slozeni druziny prudce zmenilo - Thungil uz 100let neobjevil a Mia je kdovikde... me to nemotivuje k tomu, abych menil svoji postavu. Rengo fungoval dobre jako doplnek do jiz kompletni druziny. Muzu pridat leceni, temp hp, zmenit nejake powery, ale nebudu to cele predelavat. To uz mi radeji udelejte novou postavu. :-)
31.7.2013 12:36 - noir
Shako: Jasný :) Však to tam mělo sloužit - jako studnice nápadů a možností... Myslím, že v těch featech a powerách se inspirace najít dá.
1.8.2013 09:48 - Almi
Shako: Nene, myslím, že Rengo vydrží. Věřím, že se podaří doplnit družinu o nového hráče. Pár korenkcí je fajn, ale měnit smysl postavy by nebylo hezké.

jen je problém, a na to jsem upozorňoval Noira, že pokud jsou 2 ze 4 postav postavené na tom, že je protivníci nevidí, tak jsou logicky zbylé dvě postavy terčem věštiny útoků na ně vedených a podle toho to pak dopadá. Navíc tím je DM tlačen podvědomě do situace, nasazovat hnusky i s jinými druhy vnímání, což zase rozhazuje herní koncept skrývajících se/neviditelných postav.
11.8.2013 22:40 - Meldin
ahoj, hrajeme tenhle tejden? abych si tam nenaplánoval nějakou slečnu :D
12.8.2013 10:49 - Sethi
Zjistila jsem, že ve čtvrtek nejspíš nebudu moct hrát. Mohla bych případně ve středu.
12.8.2013 11:44 - Smud
Ja muzu tenhle tyden stredu i ctvrtek.
12.8.2013 12:37 - Meldin
Středa by šla asi taky kdyz to budu vědet včas. Nejlépe dnes ;)
12.8.2013 22:39 - Shako
Ctvrtek lepsi, streda mozna (a urcite ne u nas).
13.8.2013 11:17 - Meldin
tak středu už mám plnou...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10338807106018 secREMOTE_IP: 18.227.49.33