Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
22.8.2013 12:16 - Almi
Meldin: Nabarvi si hlavu na zeleno, to pomůže splynout s okolím..a dostaneš AP za dobrej kostým! :-)

..ale vážně - jede ti tam docela fajn spoj. Já ještě nevím, zda pojedu autem. Pokud jo, hodím tě zpátky, to bude při cestě.

Smud: K Alnagovi se jede autem docela v pohodě, ideálně po spojce, parkovat se dá v klidu kdekoli před domem.
22.8.2013 12:49 - Meldin
Almi: Dík. To by bylo fajn :D

Kdybyste někdo jeli po spojce tak mne můžete nabrat taky. Kdyz se hned za barrandakem sjede a zahne doleva tak je tam autobusova zastávka na ktery bych mohl počkat a hned se da vrátit na spojku. Zdržení max. 3 minuty…
22.8.2013 14:28 - Smud
Ok super.
22.8.2013 16:39 - Smud
Jo od posledne jsme level 16!
22.8.2013 17:04 - Alnag
Do pytle, já mám lvl 15 postavu. :(
23.8.2013 18:33 - Meldin
Omlouvám se všem za včerejšek a za to ze jsem vám nedopřál lepší závěr...
23.8.2013 22:40 - Smud
Vcera to bylo super, diky vsem :)

Almi: Dej tedy prosim vedet zda ten restart s postavami na nizsim levelu hned, ci nejak pozdeji.
29.8.2013 22:13 - Shako
Z pohledu dlouhodobe hrani u nas se jako nejlepsi herni den pro tudle sezonu rysuje utery. Jak jste na tom s pripadnam "navratem" hrani na uterni vecery?
29.8.2013 22:23 - Sethi
Já už mám úterky zabrané jinou volnočasovou aktivitou, takže za mě ne...
29.8.2013 22:57 - Meldin
spíše ne...jenom když nebude zblytí...
29.8.2013 22:57 - Meldin
pardon...zbytí :D
30.8.2013 07:00 - Shako
Sethi, Meldin: Rozumim.

V tom pripade to na dlouhode hrani u nas moc nevypada (zena v patek jde na 7:30 do prace, tak tezko budeme moc hrat do 23-24h vedle v pokoji).
30.8.2013 08:51 - Smud
Za me uterky taky ne :/

Stale mame moznost hrat u Meldina, pripadne mozna u Alnaga pokud s nami hodla pokracovat? A Paluba by taky sla?
30.8.2013 10:18 - Alnag
Já bych rád pokračoval (záleží samozřejmě na individuálních datech, někdy si holt práce vyžádá své oběti). A u mně se dá hrát. Paluba ani lokace u Meldina mi nedělá zásadnější problém.
1.9.2013 09:01 - Smud
Super :) Dle diskuze v AE to vypada ze tento ctvrtek, tj. 5.9. budou AE a tyden na to by byli klasicke encounters.

Almi az budes mit chvilku, dej prosim vedet jak to planujes - zda budeme jeste hrat nase paragon postavy ci zda udelame novou druzinu okolo levelu 4-6.
1.9.2013 13:00 - Meldin
Aha. Já jsem se na hraní dost těšil, ale musím říct, že se mi to hodí, protože ten příští týden toho budu mít fakt hodně. Ten další týden s tím tedy počítám a snad už budu mít i auto, tak je mi jedno kde se bude hrát...u mě to každopádně půjde, kdybyste chtěli.

Almi: Potřebujeme tedy level a magic itemy. btw. co se bude hrát dál? Bude to pokračování murder in baldur's gate?

Smud: já jsem si zatím udělal postavu na 1.LVL, tak si jí pak akorát vylevluju, takže to snad pak nezabere už tolik času...
2.9.2013 16:55 - Almi
Hola,
tak jsem se definitivně rozhodl, že z nejrůznějších důvodů bude pro novou sezonu start na nízkých úrovních.

Protože mi u vás neprojde 1. lvl, tak souhlasím se 4. levelem. Na ten si udělejte postavy :-)

Peníze a vybavení: máte do začátku magické předměty levelů 6, 5 a 4. Dále máte možnost utratit 360 gp za vybavení, přičemž max. 2 předměty mohou být consumable...

..aspoň, tak nějak z hruba :)

btw: tak nějak jsem vyrozumněl, že Shako ve čtvrtek může, ale ne u sebe doma? V takovém případě vy/zne/užijeme Alnagovo pohostinnosti, a sem tam to šmrcneme Meldinem, Palubou nebo třeba i hrou u mne doma.

Z nejrůznějších důvodů bych ponechal hrací čtvrtky, pokud tedy nebudete výrazně proti (což asi ne, jak jsem tak pochopil).

A nač se můžete na úvod těšit? Záleží na tom, jak (či zda) se mi podaří vytisknout příslušné mapy, neb chci, aby vsgtup do nové sezony Encounters byl exlusivní! :)

..a pak, až dorazí knížka, co mám objednánu přes Sparkle, tak uvidím, zda navážu hraním Murder of Baldurs Gate (což prý je jinak velmi kvalitní záležitost), nebo sáhnu po zdrojích vlastních (mám pár zajímavých tipů, včetně několika příběhů v džungli ve stylu Indiana Jonese, tak uvidíme ;-))
2.9.2013 17:53 - Meldin
almi: super. těším se na čtvrtek 12.9. u alnaga.
2.9.2013 18:47 - Shako
Almi: Hmmmm, a maji to byt stare postavy nebo mame udelat neco noveho?

Ctvrtek - pocitam ted s temi ctvrtky, co psala Veronika. Pak nevim, jestli mi do toho nevleze jina aktivita. Pak bych mel cas akorat ve stredy. Ale jeste to neni jasne/rozhodnute.

U nas se da hrat obcas, ale ne kazdy tyden.
2.9.2013 21:54 - Almi
Shako: Zda staré postavy nebo nové, to enchám na každém z vás. Třeba si nedovedu představit, že bych přišel o Miu, nebo magicmissilistu :)

..ale vážně - Rengo je fajn koncept, myslím že se dá postavit 10x jinak, apořád to bude Rengo..jen se nesmí pustit do velení mimo boj... ;-)

..a koukej "ty jiné aktivity" omezit, jinak přijdeš o možnost si potenciálně zahrát občas s Veroniky chráněnkou... ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09268593788147 secREMOTE_IP: 3.23.95.247