Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
5.1.2014 15:30 - noir
Furt ještě nejede builder :(
6.1.2014 17:31 - noir
Omlouvám se, ale nezvládám to. Ještě sedím v práci, nějak se všechno podělalo... NaAvíc nemám ani postavu, byla by to krize...
6.1.2014 17:53 - Shako
Bohuzel je to se mnou podobne jako s Noirem. :-/ Bud dorazim pozde nebo vubec.
7.1.2014 12:57 - Smud
Skoda, vcera jste prisli o finale nase vypravy do dzungle!

Dohodli jsme se od pristiho hrani presunout vse zpet na ctvrtky, protoze nam ty pondelky moc nevyhovuji. Cili pristi encounters by meli byt ve ctvrtek 23.1. a jsme level 7!
7.1.2014 16:17 - Shako
Skoda, trosku jsem doufal, ze jungle bude jeste priste. Ale nevyslo to.
7.1.2014 16:53 - Meldin
23.1. s tím počítám :) ještě čekám až Almi zprovozní ten builder...
9.1.2014 18:03 - Almi
Shako: Na jednu stranu mne hodně mrzelo, že jste s Noirem nepřišli, na druhou stranu, možná právě díky tomu bylo finále tohodle hooodně netypického příběhu tak..skvělé! Aspoň tedy doufám. Vše rychle odsýpalo.

Jak řekl Alnag - úžasné pulpové dobrodružství ve stylu tarzanovských šestákových příběhů :))

Zejména Váš výstup na zikurrat si budu pamatovat ještě dlouho. To bylo prostě skvěle zahrané (odlákávání a vyhrožování opicím), šílené, komické...a přesně se hodící do celé zápletky. A to nejen meldinovskou etudou na téma "stále umírám na šlupce od banánu aneb 3 kroky vzhůru a 2 dolů" :)

Ve hře se objevili pyramidové tilesy, které Shako ještě neviděl, a díky nic byl i vnitřek zikkuratu (doufám), přesně tak cizokrajný a záhadný, jak jsem zamýšlel. A i finální souboj s nemrtvým girallonem poutavý...

šaman/klamopard: "..a teď, když jste ho vlákali do toho kruhu, ho ještě musíte oslabit (na zkrvavení), abych dokončil rituál uspání"
Sarian: "No to si snad děláš prdel!"

plus sundavání čelenky královny :)

Vězte, že kdybyste byli v plném počtu, tak ten ochranný kruh by chránil i girallona, protože by měl oštěp, štít, kněžskou berlu a klenot = několik dalších řádně vypečených powers ;-))
10.1.2014 15:51 - Shako
Smud píše:
ctvrtek 23.1.


To nedavam. A nejspis ani ten ctvrtek potom.

Almi píše:
Shako: Na jednu stranu mne hodně mrzelo, že jste s Noirem nepřišli, na druhou stranu, možná právě díky tomu bylo finále tohodle hooodně netypického příběhu tak..skvělé!

No, chvili jsem se tesil, ze tam zase jednou budou dva lecitele a tak nakonec ani jeden :-/
16.1.2014 22:19 - Smud
All: Na posledni chvili jsme se rozhodli jet s rodinkou pristi tyden (20. - 26.1.) na hory, cili DnD dejte bohuzel beze me :(
19.1.2014 21:42 - Meldin
Smud: to je skoda ze nebudes hrat. Uzijte si hory. Treba vam stihne i neco napadnout :)

All: kdo teda muzete v ten ctvrtek?
20.1.2014 07:05 - noir
Já můžu časově v pohodě - ale nemám furt ještě postavu :(
20.1.2014 09:04 - Alnag
Já můžu. Noir: Přinejhorším ti Smud pučí svou, ne? :)
20.1.2014 12:32 - Shako
Ve ctrtek nebudu.
21.1.2014 10:33 - Almi
Hola,
tak builder snad bude během zítřka fungovat (resp. peníze už mám stržené z účtu, teď aby to vzali na vědomí wizardi. Už mne nebaví si s nima psát.).

Se čtvrtkem počítám a těším se.

Protože nebude Shako, ale bude zase Noir, spojil jsem s Vojtěchem a požádal ho, zda by neměl chuť a čas s námi zahrát ve čtvrtek ukázkový one-shot 13th age.

pro Meldina: Jo, je tam magic missile :)

ALL: Byly byste pro, si to vyzkoušet? Vše potřebné by v případě hry bylo připraveno, včetně výběru 1. nebo 2. levelových postav. Pokusil bych se připravit i vytištěné části pravidel, sám bych přinesl své a Vojtěch je má také.

Pokud to nedopadne, zahrajeme 4e hru...takže se nemusíte bát, že by se nehrálo.
21.1.2014 10:33 - noir
Super! Dvakrát super! Beru obě varianty!
21.1.2014 11:15 - Alnag
Za mne super! A. :)
21.1.2014 12:24 - Shako
Almi píše:
Protože nebude Shako, ale bude zase Noir, spojil jsem s Vojtěchem a požádal ho, zda by neměl chuť a čas s námi zahrát ve čtvrtek ukázkový one-shot 13th age.


To je tedy podraz. :-D


Jinak Trohat se hlasil, ze by si nekdy zahral, tak poku je malo hracu....
21.1.2014 13:03 - Meldin
Super. Těším se :)
21.1.2014 13:46 - Almi
Shako: Kdo je Trohat? :)

Jinak, zatím to vypadá, že hráčů by mělo být dostatek, víc napíšu, až/pokud potvrdí definitivně Vojtěch (zda se mu podaří změnit si program).
21.1.2014 14:30 - Beltar
Byl bych IN

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089019060134888 secREMOTE_IP: 3.142.119.114