Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
31.1.2014 10:28 - Shako
noir píše:
Podle mě je ideální striker, doporučil bych z essentials. Třeba takový slayer nebo hexblade (ten i kouzlí občas) jsem imho fajn.


Hexblade už tuším jednou hrál pod tvým osvíceným dozorem. :)

Jinak myslím, že v pohodě je i scout/thief alias ranger/rogue - stačí pochopit, že je potřeba měnit stance nebo dělat pohybové manévry a pak to jede na basic attacky + zvyšovaní dmg přes encountrovku.


A Smud by nechtěl hrát nějakého defendera?
31.1.2014 10:37 - Shako
Z controleru se mi nejvice libi seeker, ale tusim, ze neni moc silny. Tak bych mozna zkusil jeho Ess. podobu hunter, případně mě láka Binder (controlní warlock).

Z leaderu se mi libi sentiel - ale nema v (aspon v mem builderu) odladene featy a hodne tam nefunguje, coz je mirne nepohodlne. Barda znam a jineho nez Renga hrat nechci. Zaujal me jeste warlord (ale nestihl jsem ho moc otestovat na Patrikovi..).

Pokud by na me zbyl ten defender, tak wardena se mi nepovedlo moc odladit, takze bych sel nejspis do swordmage, pripadne se mi libi jeste artificer.

Do strikeru se nehrnu, ale pokud by bylo potreb, tak beru nejspis thiefa, warlocka nebo sorcerera.


Uvitam muchnkinisticke zhodnoceni mych preferenci, zejmena od Noira. :)
31.1.2014 11:00 - noir
Obecně k Lair Assaltu: většina se jich skládá z jediného encounteru. To znamená, že v něm fungují reálně daily powers úplně stejně jako encounterovky. A ideální postava má stance, dailiny, které vydrží po celý encounter a podobně. ESentials postavy v tom moc nefungují - právě proto, že jsou založené na encounterových boostech...
31.1.2014 11:17 - Shako
Ess. postavy naopak casto maji stance.
Ale jinak konceptu rozumim, ale u vetsiny postav se to da aplikovat spis na vyber utiliy powers.

EDIT: Naopak Ess. postavy maji hodne dobry basic attack, coz z nich dela dost silne kombo s nejakym leadere, ktery umoznuje utoky.
31.1.2014 12:02 - Almi
Shako: Myslím, že se každý z Lair Assaultů dá zahrát za večer. Minimálně ten první tu ambici má, tak na něm uvidíme.

Jo, budete mít někoho, kdo bude umět aspoň trochu léčit? Jinak, se Vám určitě vyplatí mít nějaké healing potiony, aspo%n to je můj poznatek z praxe.

Co se nightmare modu týče, tak většinou je postaven na tom, že potvory dávají o 5 dmg větší zranění. Ale pravda je, že radši bych to zpočátku asi neriskoval. To je asi už pro speciálně dělané vykombeně sehrané postavy.
31.1.2014 12:14 - Shako
Almi píše:
Shako: Myslím, že se každý z Lair Assaultů dá zahrát za večer. Minimálně ten první tu ambici má, tak na něm uvidíme.


No, to by museli všichno dobře znát své postavy a vědět, co hrají... čemuž aspoň z počátku moc nevěřím. K tomu přidej úvodní hodinku kecaní na začátek a pokud nechceme hrát přes půlnoc, tak tam toho času zase tak moc není.

Nightmare spočívá jen ve větší dmg?

Planujeme zkoušet nějaké týmové obrany?
31.1.2014 13:03 - Alnag
Shako: Týmové obrany?
31.1.2014 13:08 - Shako
Alnag píše:
Shako: Týmové obrany?


Takove ty teamove featy, typu mas +1 a +1 za kazdou dalsi postavu, ktera ma tento feat a je okolo tebe.

Edit: Sorry, uz jsem to dohledal - jmenuje se to tribal/guild feats. A jsou tam bonusy do HS value, Ini, attack, dmg, nejake save hody... Obrany tam nevidim, tak si to asi pamatuju spatne. :D
31.1.2014 14:02 - Meldin
Alnag, Noir: jj. Hexabladea klidně vyzkouším...myslím, že už jsem ho hrál v tomb of horrors. Nebo Sorcerera nebo třeba ještě něco vymyslíme ;)
31.1.2014 16:48 - Smud
Jedina vytka k Lair Assaultum je prave delani postav, moc me tahle cast DnD nebavi :) Klidne vemu defendera, a necham si nekym poradit jak ho spravne hrat. Moc mi to zatim neslo u tech co jsem hral. Jakeho defendera byste chteli v druzine? Me je to uplne jedno.
1.2.2014 11:36 - Alnag
Almi: Když budeme hrát stejné postavy napříč LA tak by nám postupně mohlo zbýt víc magických předmětů, co říkáš? :)
2.2.2014 14:33 - Shako
Tak tento ctvrtek nemuzu, takze kdyby se hral LA az podeji, tak nebudu proti. :)
3.2.2014 08:11 - Beltar
Hlavně je důležité používat Until end of encouter schopnosti. Kdyby Alnag nejel abrda tak řeknu, že Cleric s resist all na celej encouter, jak ho hrávala Sethi je povinnost.

Smud: Jestli pojedeš Fightera, tak se tam snaž nacpat aspoň jednu stancu a nevím jak je teď FAQ, ale na 5.levelu byla nějaká brutální daily co mlátila všechny kdo kolem teby začínaly, nebo tak něco. Opět na celý encouter.
3.2.2014 08:12 - Alwaern
Fakt jsem chvíli přemýšlel, co to ten abrd je, než mi došlo, že bard.
3.2.2014 09:18 - Alnag
Já s tím bardem ještě nevím. Něco jsem si vytvořil, ale nelíbí se mi to úplně. Pokud Shako nemůže, stejně bychom asi LA mohli posunout a zkusit něco jiného.
3.2.2014 09:35 - Beltar
Jestli bude LA až příští týden, tak večer před svatbou nemůžu, ale nevadí. Naklikal jsem k Almimu kombo wizarda Plamínka, tak ho můžete použít.
Je to vlastně tank Ac21(+1),Fo18,Re21(+1),Wi20, který je postavený tak, že dá v kole dvě magic missile, takže 20 damage jistých. Potom každý nepřítel u něj startující dostane 5 fire, každý nepřítel, který vedle něj na někoho zaútočí dostane 5 dmg. Má resist fire 10 a to je asi tak vše, co šlo na lvl5 nakombit.
Akorát nemá vybraný backround a theme, takže tam by se dalo ještě vylepšovat.

Edit: Jo a ten feat Burn Everything je tam kvuli tomu, že tohle LA je spojene s ohněm, možná by bylo lepší ho nahradit nějakým kombo featem přes Force, ale žádný jsem zatím nenašel.
3.2.2014 10:12 - Shako
Beltar píše:
Jestli bude LA až příští týden, tak večer před svatbou nemůžu, ale nevadí.


A týden po svatbě snad můžeš? :D
3.2.2014 10:14 - Shako
Na BF strankach se drazi: Dungeons & Dragons: Beholder Collector’s set... - 4 beholderi, problem je akorat v nekompletnim krabicovem obalu.

aukce
3.2.2014 10:15 - Beltar
To nevím, asi budu ještě mít povatební dovolenou :D, ale to snad jo
3.2.2014 10:26 - noir
Svatby se hrozně přeceňujou...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090137004852295 secREMOTE_IP: 3.140.198.12