Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
5.2.2014 21:54 - Meldin
Smud: jsi moc hodnej, ale už mám auto takže nemusíš ;)
5.2.2014 23:58 - Smud
Ok :)
6.2.2014 13:53 - Almi
Tak, dnes se můžete na hru opravdu těšit. Příběh bude trvat zase cca. 2-3 hry, neměl by být extra náročný na přemýšlení, ale mohlo by to být zajímavé.

Drsné souboje a zajímavé scény zaručuji!

Těším se :)
6.2.2014 14:17 - noir
Já jsem se docela zpravil,není nad 8 hodin spánku... Takže večer dorazím...
6.2.2014 14:58 - Meldin
Noir: To je dobrá zpráva :)
9.2.2014 22:49 - Alnag
Popíchnut Noirem, že bard není dobré povolání na LA, jsem zkusmo udělal ještě Warlorlda a Artificera. Warlorld mi připadá jako horší než bard (leda by se v družině někdo specializoval na charge resp. bylo na někoho spolehnutí z hlediska kompatibilního melee striker buildu s dobrým MBA). Bard mi pořád přijde lepší z toho hlediska, že jede trochu víc univerzálně, byť chápu, že řadu svých schopností asi v LA nevyužije. No, abych to nenatahoval. Zatím mi z toho vychází nejlépe Genasi Artificer. Ale všechny tři buildy jsou v Builderu, tak se podívejte a vyberte si sami. Nemám problém hrát kterýkoliv.
10.2.2014 12:31 - Beltar
Neměl bard nějakou tu poweru, že to sešleš na nepřítele a pak se léčíme, vždy když mu dáme ránu? Ta bývá super na finální bose.
10.2.2014 12:37 - Shako
Beltar: To je astralní tuleň (at-will) a má to klerik.;-)
10.2.2014 12:54 - Beltar
Né, to nemyslím. Byla snad daily lvl 1 nebo 5, seslal jsi to na enemáka a pak už jste do něj jen mlatili a životy přiskakovali. Měl jsem to na nějakém DnD Day. Ale je možné, že to vyzadi zeratovali od té doby.
10.2.2014 13:08 - noir
Je to dailina pro první level. Ale je to dost slabý :(
10.2.2014 15:48 - Alnag
To jste mi kluci moc nepomohli... :)

Noir: Stirring Shout já náhodou super daily power (i munchkin guide si to myslí) a v AA ti zachránila zadek víckrát, než si pamatuješ.
11.2.2014 09:51 - Beltar
Nemáte někdo něco na prorážení zdí? Mohli bychom zase Almimu obejít většinu encounteru :-)
11.2.2014 09:53 - noir
Beltar: phasing rules :)
11.2.2014 13:06 - Beltar
na to máme asi moc malé levely, abychom to měli všichni.
11.2.2014 17:05 - Almi
Asi soustředím drsné potvory do první místnosti a pak uvidíme! Muhaha.. :)
11.2.2014 20:22 - Meldin
Ahoj. Předělávali jste mi někdo hexbladea a wizarda? Určitě to bylo dobře míněno, ale bylo by fajn se nejdřív zeptat ;)
12.2.2014 12:13 - Alnag
Meldin píše:
Ahoj. Předělávali jste mi někdo hexbladea a wizarda? Určitě to bylo dobře míněno, ale bylo by fajn se nejdřív zeptat ;)


Já jsem ti teda nic nepředělával, ale koukal jsem tedy teď na toho tvého Hexbladea a pokud ti ho někdo předělával, tak tu svou práci moc daleko nedotáhl, protože ten optimalizační dokument to nevidělo ani z dálky. U Encounters je to asi vcelku jedno, u LA už tolik ne. Zkus se na to prosím podívat, je to tam komentované, proč je něco dobré si vzít a proč ne...
12.2.2014 13:41 - noir
Meldin: já myslel, žes mi říkal, ať ti ho upravím. Pokud jsem to pochopil blbě, tak se omlouvám... Na Hexblada jsem sahal já, ale nedodělal jsem to - nicméně jsem ho dělal úplně jinak, než doporučuje ofiko optimalizace. Protože na LA se právě standardní postupy vůbec nehodí... Zkusil jsem to, aby si první kolo nahodil hafo efektů, které mu vydrží na celý dobrodružství. Útočit na něj není úplně dobrý nápad. Na wizarda jsem nemakal.
12.2.2014 16:00 - Meldin
Noir: o tom nevím, ale nic se neděje. Já čekal, až mi pošlelš ten odkaz, ale už to udělal Alnag, takže všechno v pohodě. Upravím zatím wizarda a vy se s Alnagem dohodněte jestli ten "optimalizační dokument" použít na ten LA nebo ne :)
12.2.2014 16:15 - noir
Meldin: Já už to dodělal. Na poradě :)Myslím, že to je smysluplná postava - je to ten tvůj Elbar, ale s tím, že je nebezpečný už tím, že existuje.

Pro sebe jsem si nakonec vyrobil toho hraničáře s pár klerickýma utilitama...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087796211242676 secREMOTE_IP: 18.219.213.196