Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
12.2.2014 16:31 - Alnag
Noir: V kontextu toho, cos Meldinovi udělal za povolání, jaký typ leadera by se k tomu hodil? Má smysl mu umožnit hodně MBA (Warlord)? Nebo spíš buff (Aritficier)? Nebo toho barda? :D
12.2.2014 16:36 - noir
Alnag: já fakt nevím. Mě přijde, že třeba ten artificer, co máš v builderu, je cool - jen bych ještě podpořil ty jeho boosty zbraní. Vem si, co se stane s pořádným strikerem, když mu naložíš všechny ty vychytávky. One hit, one kill monster. Anebo cíl po Almiho :) Překvapivě dobrý se mi zdály i summony: ani ne na damage, ale třeba na blokování potvor a prostě další pool životů...
A tajný tip se jmenuje: potion of spectral form.
12.2.2014 18:39 - Alnag
A máme nějaké peníze a limity na consumables?
12.2.2014 20:14 - noir
840 gp, z toho max 2 consumables do 5. levlu. Šoda, že ne 6, to by nebylo třeba mrhat penězi na mag. zbraně...
13.2.2014 09:01 - Alnag
Noir píše:
Mě přijde, že třeba ten artificer, co máš v builderu, je cool - jen bych ještě podpořil ty jeho boosty zbraní.


OK. Takže Artificer. Neboj se a klidně napiš konkrétně, co bys změnil (nebo pokud chceš) to klidně změň přímo v builderu. Nemám s tím problém (jen to udělej nějak zavčas než si začnu přepisovat postavu do svého formátu). :)
13.2.2014 09:36 - Shako
Omlouvám se, že to opět komplikuju, ale.... 20.2. nejspíš nejsem. Pokud bude sníh, tak jsem v Jizerkách. Pokud nebude, tak mizím až v pátek.
13.2.2014 14:09 - Almi
Shako: nu, vzhledem k tomu, že Beltara asi už jen tak po zítřku neuvidíme, tak budem doufat, že nebudeš mít sníh :D

..jinak dohrajeme druhou část jistého drsného orčího dobrodružství o dračím bohu nemrtvých.. ;-)
13.2.2014 14:30 - noir
Vzhledem k tomu, že o víkendu má být +15 ve stínu, tak bych sněhu úplně nevěřil...
13.2.2014 15:13 - Meldin
Noir: Na horách to může být úplně jinak ;)
13.2.2014 15:15 - Meldin
Alnag, Noir: O víkendu si snad už konečně předělám toho wizarda, tak se mi na to prosím podívejte. No a s tím hexbladeem mi ještě dejte vědět. Myslím jestli to udělat podle toho wizardího dokumentu nebo ne :)
13.2.2014 22:11 - Beltar
Almi: Já bych se sebou počítal. mám zkrácenou dovolenou, takže už v uterý jdu do práce, takže encouters v pohodě.
17.2.2014 12:28 - Shako
Tak to vypada, ze ve ctvrtek muzu, pripadne je zrejme volno i u nas, kdyby si Alnag chtel odechnout od hostovani.

Co nakonec kdo postavil? A cim to mam doplnit?
17.2.2014 17:02 - Almi
Beltar: Super, takže s Tebou můžeme počítat? Pecka!

Shako: No, tak to je fajn zpráva! Drahá polovička je ještě stále pryč? Místo nechám na domluvě Tebe a Alnaga...Alnagu? vyhovuje u Tebe? Bude místo?

Takže první z Lair Assaultů? Hmm...

Sestava: Alnag, Beltar, Shako, Smud, Meldin a Noir (?)

Všem vyhovuje čas na 18:00? Budu tam včas! :D
..fakt! Poslední dobou zpoždění nemívám, tak ať to stihneme :)
17.2.2014 17:34 - Shako
Jo na 18h bych tom mel stihat, jen musim vyrobit tu postavu. :)


S drahou polovickou je to trosku komplikovane, ale popsal bych to asi nasledovne:
draha polovicka je aktualne immobilized po velmi specialnim (a zjevne kritickem) utoku tezkeho technickeho snehu (zakerny lurker) - Tatry jsou hold protivnik na solidni levelu se slusnym skore (prej 9 zasahu jen za prvni 2 hodiny provozu sjezdovky v ten den).
Ocekava se, ze do konce tydne by mela hodit uspesny save, takze bude uz jen slowed. A pak jeste nekolik tydnu bude sbirat healing surge do maxima. Nicmene si aktualne si uziva svoje jarni prazdiny v Ostrave, zejmena kvuli prebytku schodu v nasem byte a absenci vany.
17.2.2014 19:17 - Alnag
U mně je 18h v pohodě. Jestli bude místo záleží na tom, kolik nás bude.
17.2.2014 20:03 - Meldin
Shako: manželky je mi líto, ale ten popis mě fakt pobavil :D

All: uvidíme se ve čtvrtek.
18.2.2014 08:56 - Beltar
se mnou muzete počítat.
18.2.2014 09:15 - noir
Já taky dorazím, i když jsem musel překonat odpor manželky. Děti mají prázdniny, jsou mimo domov, tak si mě uzurpuje :)
18.2.2014 09:39 - Almi
Alnag: Takže nás bude DM + 6 hráčů. Jak jsme na tom u Tebe se židlema? Myslím, že Smud by měl být schoen si židli přivést...

..a pokud by byl problém, tak se dá hrát u Shaka. Aut na rozvoz domů by mělo být dost (Smud, Meldin a nejspíš i já).

Počítám tedy s 18. hod. a těším se!
18.2.2014 12:10 - Smud
Zidli muzu vzit, neni problem. Zitra udelam tedy nejakeho Wardena a uvidime. Beltare, vem prosim presipaci hodiny, v 6ti hracich to bude treba na omezeni casu na kolo :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070662021636963 secREMOTE_IP: 3.23.95.247