Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
20.2.2014 13:16 - Beltar
Hráli jsme to, s tebou, ale známe jen první lokaci, pak jsme šli skr tu stěnu, co vypadá na mapě jako dveře, atletika 40 na vyrážení, něbo něco takového šíleného. Prorazili jsme na finálního bose a pak už si nic nepamatuji.

Osobně pro tento typ hry považuji prakticky všechny skilly kromě athletic, acrobatics a endurance za nepodstatné. Případně ještě nějaké ty protipasťové - Thievery, Arcane, Religion, Dungeoniering, ale ty stačí zastoupené v družině jen jednou.

Na sociální a stealth prostě není čas.
20.2.2014 14:14 - Shako
Beltar píše:
Hráli jsme to, s tebou, ale známe jen první lokaci,


No, vime neco malo i o tech dalsich lokacich - vsechno jsou to pasti, tak pozor ;-)

Definitivne to dneska balim - nejsem ve pouzitelnem stavu pro hru. :(
20.2.2014 14:47 - Almi
Tak to budete ve čtyřech? Hmm..a já se těšil, že potvory naopak budu přidávat, ne ubírat :D
20.2.2014 16:47 - Smud
Jo chytnul jsem to taky, v noci jsem behal jak divej. :(

Zadnou postavu jsem jeste nezacal, planoval jsem to na ctvrtek, mel jsem mit pryc deti.

Uzijte si to, a dejte vedet jak to dopadlo! My jak jsme prosli tou zdi tenkrat tak nam dosel cas (bylo po 11 vecer) ale jelikoz jsme meli vsechny daily a vsechny predmety tak jsme proste rekli ze bychom ho porazili.
21.2.2014 09:58 - Beltar
Díky za hru. Škoda toho, že nebyl defender, mohl jsme to dát do těch 5 kol.

Pro ty kdo nehrali - hlavního bose zabila první postava jednající v 6 kole, takže jsme achviement nestihli o 14 damage.
21.2.2014 10:41 - Shako
Kterou cestou jste se nakonec vydali?

Moc mě to mrzí, tenhle LA se mi líbil zatím ze všech nejvíce. Ale včera jsem po příchodu domů padnul rovnou do postele...
21.2.2014 10:55 - noir
Shako: Z první místnosti jsme profázovali do té s padouchem :) A tam na nás čekala jeho suita s ready akcema...
21.2.2014 11:05 - Almi
Shak, Smud: Noir si neodpustil zkusit tu nejjednodušší cestu - fázování. Takže výsledek byl předem jasný. Ale i tak, byly 2 postavy totálně mrtvé (Noir a Meldin), záporáka však udolali. Jinak neprošli vůbec ničím. Z první místnosti se co nejrychleji fázovali do kovárny. Když to shrnu - kdyby to šli "klasicky", tak by do té kovárny nejspíš ani živí nedošli, takže je stále co zlepšovat :D

Shako: Třeba bude chuť si ho někdy zahrát znova, s někým, někde. Budou-li hráči. Jen ten "bug" s fázováním by mne asi znova hrát nebavilo.
21.2.2014 15:47 - Shako
Tak koukám, že tenhle LA jsme už po druhé ošidili. :-D|

Tak ten fazing mi přijde jako zjevný bug, který autor nepořešil.
21.2.2014 15:49 - Smud
Hehe takze jste sli nakonec s fazovanim jo? To je pak temer easy mode, no :)
21.2.2014 16:03 - noir
Shako: Já myslím, že pořešil. Je tam dokonce jeden achievement, kterej stanoví, že za výhru do 5. kola je nějaký bonus. Kdybych neudělal jednu strategickou chybu a Meldin si nepředělával postavu, dali bysme to...
21.2.2014 20:32 - Meldin
Noir: to munchkinování by nás stejně nezachránilo. Když nepadá kostka tak se stejně nedá nic dělat :) Příště už to bude lepší :)
22.2.2014 21:57 - Alnag
Meldin: Podíval jsem se na tvého hexbladea, nic jsem neměnil, ale tady je pár komentářů:

Featy: Je ti jasné, že dva různé feat bonusy se nesčítají. A tedy, že +1 z Improved Defenses se dost kryje s +2 z Great Fortitude. Nebylo by lepší si vzít třeba Superior Reflexes a Great Fortitude (a mít o +1 do Reflexů, o -1 do Will a ještě CA v prvním kole?)

Equipment: Na tom bude potřeba ještě zapracovat...

Background: Fakt je +2 na Arcanu ten nejlepší background, co se dá najít? Zkusil bych ještě omrknout toto: http://community.wizards.com/content/forum-topic/3084151
23.2.2014 00:50 - Shako
Alnag píše:
e ti jasné, že dva různé feat bonusy se nesčítají. A tedy, že +1 z Improved Defenses se dost kryje s +2 z Great Fortitude.


Myslí, že by se dalo citovat několik předchozích postů, kde Noir píše přesně todle u několika předchozích Meldinových postav. ;-) Meldin má prostě rád featy do obrany - když nic, tak aspoň pro dobrý pocit. :)
23.2.2014 12:49 - Meldin
Alnag: dik. Mrknu na to.

Shako: co si mysli Meldin vi jenom Meldin :D
2.3.2014 17:48 - Smud
Pocitam se ctvrtkem. Kdo vsechno muze? At vime zda to bude LA nebo pokracovani pribehu s nasimi klasickymi postavami.

A hra bude u tebe Alnagu?
2.3.2014 18:41 - Alnag
Ahoj. Já bohužel ve čtvrtek nemohu, omlouvám se. (A nebudu moci ani příští čtvrtek tj. 13/3, ani následující dva týdny poté, tj. do 27.3. včetně). :/
2.3.2014 21:19 - Shako
Tento čtvrtek nestíhám, další týdny už bych měl mít čas.
2.3.2014 23:49 - Meldin
Alnag: to je škoda no...

All: já ve čtvrtek můžu...teoreticky by se dalo hrát i u mě kdybyste chtěli. Zatim to ale nevypadá s účastí: Almi, Smud, Meldin...
3.3.2014 08:35 - Alnag
Teoreticky ale mohu (netradičně) tuto středu, kdyby to vycházelo lépe. To je ale ke zvážení. Nikomu to nenutím.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088718891143799 secREMOTE_IP: 18.222.96.135