Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
17.4.2014 09:44 - Shako
Almi píše:
Tak, dnešní hra bude s předpřipravenýma postavama na 2. levelu, abyste si ozkoušeli, co systém umí. Shako dostane denník a vyrobí si postavu sám :)


To jsem to zase vyhral... :-D

Almi píše:
Na koboldy, kteří ukradli Oblačný diamant se pak vypravíte příště, budou-li se Vám koboldi líbit, je s nima řada docela drsných encounterů.


Jupí!
17.4.2014 11:53 - Almi
Shako píše:
To jsem to zase vyhral... :-D


Nebo si budeš moct ozkoušet další povolání, upravit ho jak budeš chtít. Prostě - ty už to trochu umíš! :)

Jinak, Encounters pro 13th Age se jmenují Tales of 13th Age, je jich už několik, mají řádově desítky stran a věřím, že se Vám budou líbit. Navíc - bojů se dá stihnout za jednou session fakt docela dost a vyprávění si je též hodně podporováno, takže sranda bude.
17.4.2014 12:43 - Smud
Mozna dorazim o pul hodky pozde.
17.4.2014 13:45 - Meldin
Maj bejt zapečený párky nebo tak něco ;) Na Smuda asi nezbyde :D
17.4.2014 23:23 - Shako
Diky za hru. 13th Age je proste super. :)

Meldin píše:
Maj bejt zapečený párky nebo tak něco ;)


Jo, byly dobre. :-D
18.4.2014 13:11 - Almi
Teda pánové, na včerejší hru budu ještě dlouho vzpomínat. Velmi vydařená záležitost, litovat mohou jen ti, kteří včera nebyli :)))

...sežrali nás žížaly a dodělali hrábě.. :D

..začínám milovat nápaditost designérů 13th Age...
18.4.2014 13:24 - Smud
Vcera to bylo vyborny, moc libilo :))
18.4.2014 15:12 - Meldin
Jj. dost dobrý :)

Už se těším na příště ;)
18.4.2014 15:51 - Shako
Almi píše:
...sežrali nás žížaly a dodělali hrábě.. :D


Zapoměl jsi na sršně, meče a štíty. A Meldinovo: To bych přeci měl vědět, že je magická past.

Protože Almiho 13th Age encountery začínají zásadně kolem překvapení pro hnusky. :-D :-D
20.4.2014 16:39 - Shako
V ramci uklidu jsem nasel hromadu papiru ke starym postavam - k Rengovi, Galtarovi, Thungilovi a spol. se jeste nekdy budeme vracet?

Nebo co ted vlastne planujeme hrat? :)
20.4.2014 20:54 - Meldin
To je spis otázka na Almiho. Já bych hrál klidně DnD encounters i 13th age. Ale mělo by smysl to střídat max ob týden. Takhle když ještě hrajete AE by to vycházelo tak jednou za měsíc a to je pro mě málo. Je nějaká šance hrát v týdnu AE i encounters ať uz s DnD nebo 13th?
20.4.2014 22:25 - Almi
Shako: Těžko říct, osobně nemám problém si zahrát a pokračovat. Ale v současné době, vzhledem k tomu, že Sethi a Beltar přestali chodit na Encounter, to vidím spíše pesimisticky.

I proto jsem rozjel pro současné složení lidí Lair Assault řadu.

13th Age si na Vás zkouším a uvidím co dál:

Meldin: Ne, taková šance není. U mne by šance byla, u Shaka možná také (oba jsme docela maniaci a asi bysme to občas dali, ale ani jeden ne dlouhodobě). U osgttaních je (pokud smím hovořit) šance nulová.

Má ambice pro následující období je jasná - pokud bude kompletní skladba lidí (tj. i Noir a Alnag a bude-li chuť, dáme další Lair Assault). Jinak 13th Age. A rád bych dohrál Orky :)

Až skončí kampaň AE, uvidíme pak, co a jak dál, ale to nás v současné době nemusí trápit...
20.4.2014 23:14 - Alnag
Já jsem v zásadě k dispozici, jen občas do toho vpadnou věci jako management meeting nebo dovolená a to se pak holt nedá nic dělat. :(
20.4.2014 23:26 - Shako
Almi píše:
Sethi a Beltar přestali chodit na Encounter,


Rikam si, jestli Sethi nechodi protoze, jsem prestali hrat puvodni kampan a nebo to jen tak vyslo. Ale treba v tom neni zadna spojitost, ale stalo by za to se ji na to zeptat... pokud se tedy nevyjadri sama tady na foru. ;-) Sethi?

Lair Assault - jasný, zejména bez Noira, ale i bez Beltara to pro mě nemá moc smysl.

13th Age se mi libí - klidně bych rozjel nějakou kampaň, včetně ikon a tak... od 1. lvl.. ale zatim bych nasal pravidla, ale pokud me nadseni neopusti, rozhodne bych to na chvili vymenil za DnD. ;-)

Jakože hrát 3x za 14 dní by asi šlo, ale jen v týdnech, kdy těch akcí není moc. Jinak bych to prostě nedával.
21.4.2014 01:24 - Smud
Za me je jednou tydne akorat, vic bych stihal jen asi tezko. Rad bych dohral orky, a pak se klidne vrhnul na nejakou kampan 13th age pekne od 1. levelu se vsim vsudy :) Lair assaulty by pro me byli az treti volba.
21.4.2014 12:39 - Meldin
Kolik lidí by tedy zatím mohlo hrát 3x během 14ti dnů? Tak, aby se mohly hrát AE, E a 13th Age?

Rozumím tomu tak dobře, že v téhle frekvenci by zatím "teoretick" mohl hrát Almi, Shako, Alnag a já? ;)
21.4.2014 13:08 - Alnag
Mně třináctý věk asi zase tolik nebere, abych se přiznal. Je to hezká hra, pěkný setting, ale DnD 4E mám nějak radši. Pokud mne hraní bude lákat, čas si na něj asi obvykle nějak zjednám.
21.4.2014 23:36 - Sethi
Shako píše:
Rikam si, jestli Sethi nechodi protoze, jsem prestali hrat puvodni kampan a nebo to jen tak vyslo. Ale treba v tom neni zadna spojitost, ale stalo by za to se ji na to zeptat... pokud se tedy nevyjadri sama tady na foru. ;-) Sethi?


Shako má v podstatě pravdu. Když se chystalo finále, bavili jsme se o tom, že kampaň ne ukončíme, ale restartujeme na nízkých levelech. Nakonec se ale hrálo něco jiného a já jsem neměla chuť ani nápad na novou postavu, a u toho to zůstalo.

Asi stárnu :)
22.4.2014 16:51 - Shako
Sethi píše:
Když se chystalo finále, bavili jsme se o tom, že kampaň ne ukončíme, ale restartujeme na nízkých levelech.


To se uplne nevydarilo.... puvodni idea byla nalakat nove hrace, kdyz Beltar nestiha hrat... a ne odradit Sethi. Navic jediny novy hrac je Alnag a ten vazne nema problem s hranim DnD na vyssich levelech.

Klidne bych se k Rengovi zase vratil.
22.4.2014 22:59 - Meldin
Alnag píše:
Mně třináctý věk asi zase tolik nebere, abych se přiznal. Je to hezká hra, pěkný setting, ale DnD 4E mám nějak radši. Pokud mne hraní bude lákat, čas si na něj asi obvykle nějak zjednám.


No to mám stejně, ale pokud nebude příležitost si zahrát DnD, tak si rád zahraju i 13th age. Ideální by bylo zachovat DnD Encounters samozřejmě.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080649137496948 secREMOTE_IP: 3.145.66.241